Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słyszałem to

Spróbujcie mruczeć

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Kurfa jaki ty jesteś obrzydliwy:D Napisałeś na życiu po 30-tce te właśnie słowa, kiedy wszedłeś z miesiączką na tematy dziewczyn, Smofa i reszty. Jesteś albo chory psychicznie albo jesteś zwykłym kłamliwym śmieciem i stawiam na to drugie, nara tchórzliwa mendo:D

A o co Ci właściwie  chodzi? O to, że wszystkie je miał, one zdają sobie z tego sprawę, ale nie powinien o tym pisać? Czy o to, że ich nie miał, a napisał, że miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Dowody? Tak to my sobie możemy pisać w ca£y świat. Ja zalogowany, ty z gościa. 

Potrzebujesz dowodów na bycie kłamliwym, tchórzliwym śmieciem? Dowody znikły wraz z tematem i raczej nikt nie robił skrinów, bo nikomu by to nie przyszło do głowy. Sam wiesz kim jesteś zakłamany tchórzu. Wesołych i chyba dobrze że samotnych (szwagier i szwagierka, buahaha), zasługujesz na to i sam to wiesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To chyba jakaś koordynowana akcja na Domyślnego. Widmok i kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Potrzebujesz dowodów na bycie kłamliwym, tchórzliwym śmieciem? Dowody znikły wraz z tematem i raczej nikt nie robił skrinów, bo nikomu by to nie przyszło do głowy. Sam wiesz kim jesteś zakłamany tchórzu. Wesołych i chyba dobrze że samotnych (szwagier i szwagierka, buahaha), zasługujesz na to i sam to wiesz;-)

Tylko dlatego, że napisał Miałem was wszystkie? O cholera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tylko dlatego, że napisał Miałem was wszystkie? O cholera. 

Dlatego, że jest kłamliwą szumowiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A od czego Twoje prywatne archiwum postów? Stwórz coś, wymyśl. Mam ci podpowiadać co zrobić?

Jakie prywatne archiwum postów? Trzeba by było być chorym na łeb, żeby archiwizować jakieś rozmowy o niczym ludzi koło 50-ki i probującego sie do nich wkupic Edka, ktory byl wtedy na kafe nikim 😴

Chociaż w sumie jest google archive, ale nie chce mi sie grzebac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Jakie prywatne archiwum postów? Trzeba by było być chorym na łeb, żeby archiwizować jakieś rozmowy o niczym ludzi koło 50-ki i probującego sie do nich wkupic Edka, ktory byl wtedy na kafe nikim 😴

Chociaż w sumie jest google archive, ale nie chce mi sie grzebac. 

Szuja będzie kłamał do końca w nadziei, że na forum ostała się jeszcze jakaś ameba nieświadoma kim menda jest i chętna na cyber, ale chyba pechowo już każda sie poznała😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tylko o to, że kłamie, że to napisał. Tak samo jak zapewne kłamie, że nie pisał o raku. Wiem, że to prawdopodobnie prawda, że pozaliczał te głupie milfy. Ale jakim trzeba być zerem, żeby w żywe oczy kłamać, że się czegoś nie pisało.

Szczerze? Czego oczekujesz od takiego forum jak Kafe? Gdyby wszyscy naiwnie zaczęli pisać o sobie tylko prawdę, pół forum by zasnęła z nudów , a drugie pół za kilka miesięcy wrzuciłoby tu twoje dane, foty i czerpałaby przyjemność z hejtu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Szczerze? Czego oczekujesz od takiego forum jak Kafe? Gdyby wszyscy naiwnie zaczęli pisać o sobie tylko prawdę, pół forum by zasnęła z nudów , a drugie pół za kilka miesięcy wrzuciłoby tu twoje dane, foty i czerpałaby przyjemność z hejtu. 

Może masz rację, ale to kojarzy mi się z czymś obrzydliwie ...watym takie wypieranie się siebie. Mam gdzieś te id.iot.ki, nie wątpię że dają dópy od początku ero i jemu pewnie też. Ale w głowie mi się jednak nie mieści, że można tak tchórzliwie kłamać na temat własnych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś patologiczny kłamca który zaczyna typową spiewkę o "wyganianiu z forum"  i odwracanie kota ogonem. Juz tu jeden taki siedzi od lat. Nikt cie stąd nie wygania bo ty stąd nie odejdziesz nigdy ,o tym każdy wie,  tylko nie ma w tobie męskiego honoru za grosz. Kłamiesz, ściemniasz, a z lezeniem na onkologii i umieraniem na raka to już bez komentarza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A co do Widmoka. Przecież on wie, że nie ma ze mną żadnych szans. Jutro przyjdzie chwila refleksji i zniknie na jakiś czas. Wie, że jestem opanowanym gościem, wyczuwa moment, kiedy zaczynam sie wku/rwi/ać. Nie lubi powtórek z rozrywki, prawda Widmok?

Szans na co? Człowieku, ludzie ci piszą co ty osobiście tu wypisywałeś. To ty pisałes a nie hejterzy, trole czy widmok. Jestes tchórzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Szuja będzie kłamał do końca w nadziei, że na forum ostała się jeszcze jakaś ameba nieświadoma kim menda jest i chętna na cyber, ale chyba pechowo już każda sie poznała😋

Znajdą sie, znajdą. A jak nie to zabawi się w tego z Łodzi, co zawsze za nim tłum fanek się pojawiał i chwalił jaki boski jest na priwie. Czytaj: sam sobie stworzy amebe, wtedy któraś z którą cyberkował poczuje sie zazdrosna i sama przylezie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A co do Widmoka. Przecież on wie, że nie ma ze mną żadnych szans

Napisze krótko: 01/09/2018 - i to wszystko w temacie o szansach, mitomanie demaskujący kapitana Krzysztofa 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Znajdą sie, znajdą. A jak nie to zabawi się w tego z Łodzi, co zawsze za nim tłum fanek się pojawiał i chwalił jaki boski jest na priwie. Czytaj: sam sobie stworzy amebe, wtedy któraś z którą cyberkował poczuje sie zazdrosna i sama przylezie 😎

Byłaś taką amebą? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Napisze krótko: 01/09/2018 - i to wszystko w temacie o szansach, mitomanie demaskujący kapitana Krzysztofa 😎

Dokładnie. O 4:45 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Ta cholerna liczba mnoga! Musimy coś w końcu z tym zrobić!

Ale to jest liczba mnoga. Skoro ja jestem autorką tylko części postów, to logiczne, że jest osób więcej, choć tobie nie można tego udowodnić. Osobiście widziałam co napisałeś na życiu po 30-tce, dlatego wiem, że jesteś kłamliwym szczurem, skoro temu zaprzeczasz. Na temat raka nie mam wiedzy, ale na podstawie tego co wiem, wierzę osobom, które twierdzą, że kłamałeś na taki temat. I wmawianie, że pisze to jedna osoba nie zmieni prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, AO. napisał:

Znam takiego jednego, co ma podobno teczki na wszystkich z forum 🙂

Widzę że urządzamy spontaniczny linczyk?

Musieliscie długo tłamsić w sobie te emocje. Taki nagły wybuch 😄

Dajcie facetowi spokój.

Ty co się tak objawiasz końcem roku? Zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, AO. napisał:

Mam trochę wolnego 🙂

Ewci nie ma😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Masz do mnie o coś pretensje? Napisz o nich szczerze. Czepiasz się czegoś co według mnie jest mało istotne i nie stanowi sedna problemu. Problem leży gdzieś indziej.

Kłamstwo i wypieranie się swoich słów nie jest mało istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Miało być mruczenie a jest pitolenie jak zwykle😞

Coś Ty Maestro zrobił tej kobieci? że tak jedzie po Tobie😀albo czego nie zrobiłeś😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Przykro mi, ale nią jesteś.

Dalej nią nie jestem, a ty dalej jesteś kłamcą i tchórzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość ech napisał:

Miało być mruczenie a jest pitolenie jak zwykle😞

Coś Ty Maestro zrobił tej kobieci? że tak jedzie po Tobie😀albo czego nie zrobiłeś😜

Pewnie nie rozebrał się. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I wyszło jak zwykle. Menda i kłamczuch został wybielony, że to zazdrosna niewiasta po nim jedzie. Dowodów brak, bo jakby miały być, skoro psycholi, którzy lataliby z robieniem skrinów nie ma przecież. Czyli wyszło jak zwykle. Nie ma jak ero😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Faktycznie, twoja nagła nadproduktywność lekko zadziwia. Jeszcze Żmija brakuje. Jego nowa du/pę juz na temacie mamy.

Kto jest dópą Żmija gnidko, no kto, pochwal się wiedzą szujo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Obawiam się dawna Samansaro, że masz rację.

Znowu pudło😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

I wyszło jak zwykle. Menda i kłamczuch został wybielony, że to zazdrosna niewiasta po nim jedzie. Dowodów brak, bo jakby miały być, skoro psycholi, którzy lataliby z robieniem skrinów nie ma przecież. Czyli wyszło jak zwykle. Nie ma jak ero😄

Być może facet jest menda. Największą wiedzę w tym temacie mają osoby, które jednak poznały go prywatnie. Ale ty też masz zrytą banię.  Co niby mamy zrobić? Pogrozić mu palcem oraz zakazać cyberków na forum, chorowania na forum,  śmierci na forum i ogólnie pisania na forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Jak zwykle. Tak ten swiat właśnie wygląda. Do rana albo niewygodne posty znikną, albo cały temat.

Tak samo jak temat dziewczyn na 30 tkach , na który wszedłeś z miesiączką i pisałeś im, że je wszystkie zaliczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

Jest tu jakaś cipka do wylizania ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie. Masz doprowadzić do mojej utylizacji. Wkur/wia ją to, że ciągle żyję i mam się dobrze. W...ia ją to, że nie unikam privów, skype i spotkań w realu. Wkur/wia ją to, że ma stare znoszone czerwone majtki.

Endriu, może lepiej ogranicz te cyberki w 2020 roku. Dobranoc.  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Faktycznie, twoja nagła nadproduktywność lekko zadziwia. Jeszcze Żmija brakuje. Jego nowa du/pę juz na temacie mamy.

Po co wywołujesz Żmija? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×