Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żonaty40

Czy można wybaczyc zdrede

Polecane posty

Gość Gogo

Maz nie byl moim pierwdszym ani ja jego. Umowilismy sie ze jesli cos sie przydarzy nigdy o tym nie powiemy, ani nie bedzimy wierzyc w zadne plotki.  Dla mnie zdradabylaby wtedy gdyby nawet nie byla seksu. Uczucie, gdyby sie w kims zakochalam lub moj ma to wtedy bylaby zdrada. Mamyt doswiadczene w seksie grupowym, ale gdy raz go przylapalam  z moja przyjaciolka, to nie bylam zadowolona. Zwlaszcza ze sama sie z nia czasami bawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrady chyba nie, ale jakis skok w bok... Na szybko od tylu bez calowania😈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni

I jak tam wasze życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty40
9 minut temu, Gość Reni napisał:

I jak tam wasze życie?

Jakos pomalutku zaczyna sie ukladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni

Żona zmieniła pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty 40
11 minut temu, Gość Reni napisał:

Żona zmieniła pracę?

Na razie nie zdecydowalismy ze jeszcze do wiosny bedzie tam pracowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni

I co masz jakąś pewność że nie robi już tego z szefem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty 40

Mysle ze nie zdecydowanie mniej zostaje po godz prawie nie ma wyjazdow no i wie ze jak teraz mnie oszuka to rozwod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni

Prawie nie ma... Wiesz może jestem przewrażliwiona, ale może tylko ograniczyli bądź może się zdarzyć w czasie pracy. Ja bym rzuciła te robotę inaczej ciężko wam będzie to ocalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty40
1 minutę temu, Gość Reni napisał:

Prawie nie ma... Wiesz może jestem przewrażliwiona, ale może tylko ograniczyli bądź może się zdarzyć w czasie pracy. Ja bym rzuciła te robotę inaczej ciężko wam będzie to ocalić

Pewnie masz racje ale zdrugiej strony zone tez rozumiem ze chce miec jakies doswiadczenie na takim stanowisku 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni

Zapewniała cię że skończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty40

Szkoda tylko ze nie mam jak tego zweryfikowac nie znam nikogo z jej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty40
2 minuty temu, Gość Reni napisał:

Zapewniała cię że skończyła?

Tak zapewnila ale Szkoda tylko ze nie mam jak tego zweryfikowac nie znam nikogo z jej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni

Dla mnie to powinniście zmienić środowisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facetowi powinno wybaczyć się zdradę bo to oczywiste, ale  babie nigdy w życiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę , wybaczyć wybaczysz ale mowię Ci nigdy nie zapomnisz i po kazdym sieksie bedzie Ci zle bedziesz sobie wyobrazal jak ona robi to z tamtym niestety nie da sie zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zobacz jeszcze opisy zdrad na zdradzeni tam dużo takich przypadków gdzie myszka zapewniała że skonczyła a po czasie się wysypało, trudno mi uwierzyć że skonczyła skoro to tak długo trwało i była aż taka bezwzględna by zrobić to w waszym domu/łóżku. Niech też zrobi testy na wszystkie choróbstwa nie tylko weneryczne ale i np. HCV , żółtaczke bo widać facet ruc..hacz i nie wiadomo co w międzyczasie przewalał. W robocie to napewno wszyscy wiedzą bo to widać . Ogólnie tobie współczuje bo na chleb mieliście a to dużo mówi o kobiecie. Jest jeszcze foróm katolickie moim zdanie bdb kryzys.org  tam piszą ci co zdradzili i są zdradzeni. A jak wynagradza twoją krzywdę żona , co robi , jak się zachowuje. Pamiętaj w to co mówi nie wierz ( masz przykład oszustwa rocznego) a w to co robi to tylko w połowie, ponad rok trwała jej zdrada z tego co ona mówi ( naprawdę ?) czyli ratowanie małżenstwa przez nią o ile będzie to chciała i pragneła trwać będzie min 2 lata. Tego nigdy nie zapomnisz , za długi czas wybaczysz może i już nic nie będzie takie samo jak kiedyś zawsze nie będziesz jej ufał. To smutne jak można sobie schrzanić życie nie tylko swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty4p

Nie wiem moze jestem naiwny ale chce wierzyc zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sytuacja podobna mi sie trafiła i zdradziłam.  Warunek mojego chłopaka był że mi  przebaczy wtedy gdy dojdzie kilkukrotnie do seksu z kochankiem w trójkącie z nim i w tym w obie dziurki. Nie było to łatwe ale zorganizowałam i jestesmy razem. Mamy dwójkę dzieci i tylko czasami dołączamy do drugiej pary  z wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika
Dnia 21.12.2019 o 23:36, Gogo123 napisał:

Zdrady chyba nie, ale jakis skok w bok... Na szybko od tylu bez calowania😈 

Czemu z calowaniem to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Przy długich związkach, i takich gdzie juz praca i dzieci, jak jest okazja a i w domu słabo to zdrady się zdarzają. Ale to z perspektywy kobiety nie oznacza ze ma rzucić męża, bo czym jest 1 rok w kontekscie całego zycia. 

Z jakiegoś powodu do lozka z nim trafiła, więc pytanie czy u was wszystko było super bo pewnie nie, i nie o bzykanie chodzi ale o pranie sprzatanie prasowanie gotowanie etc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ale to się małżeństwo naprawia, rozmawia, a nie idzie w tango...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpieg
12 godzin temu, Gość Zonaty40 napisał:

Szkoda tylko ze nie mam jak tego zweryfikowac nie znam nikogo z jej pracy

Zrób podsłuch pod wkładkę do buta i już wszystko będziesz wiedział lub wrzuć jej malutką pluskwę do torebki lub jak już naprawdę nie dasz rady to daj jej jakiś prezent gdzie będzie podsłuch zamontowany w środku.

W biurach często zakochane osoby mają zdjęcia swoich ukochanych. Jak byś jej dał małe zdjęcie z ramką to właśnie w tej ramce może być podsłuch i będziesz wszystko wiedział lub np kup jej ładny budzik na biurko i tam zamontuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty40
7 godzin temu, Gość Szpieg napisał:

Zrób podsłuch pod wkładkę do buta i już wszystko będziesz wiedział lub wrzuć jej malutką pluskwę do torebki lub jak już naprawdę nie dasz rady to daj jej jakiś prezent gdzie będzie podsłuch zamontowany w środku.

W biurach często zakochane osoby mają zdjęcia swoich ukochanych. Jak byś jej dał małe zdjęcie z ramką to właśnie w tej ramce może być podsłuch i będziesz wszystko wiedział lub np kup jej ładny budzik na biurko i tam zamontuj.

A moze znasz kolego jakis program szpiegowski. Wczesniej jak zona jeszcze zdradzala mnie odkrylem ze ma konto poczowe na o2.pl znam meila ale nie znam hasla moze dalo by to sie jakosc wyciagnac z komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Zonaty40 napisał:

A moze znasz kolego jakis program szpiegowski. Wczesniej jak zona jeszcze zdradzala mnie odkrylem ze ma konto poczowe na o2.pl znam meila ale nie znam hasla moze dalo by to sie jakosc wyciagnac z komputera

Dobry informatyk mógłby Ci pomóc. Tylko co dalej, jeśli np. dowiesz się, że Cię zdradza? Rozejdziecie się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Źonaty40
13 minut temu, Aga In napisał:

Dobry informatyk mógłby Ci pomóc. Tylko co dalej, jeśli np. dowiesz się, że Cię zdradza? Rozejdziecie się? 

Nie wiem co bym xrobil ale chcial bym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Źonaty40 napisał:

Nie wiem co bym xrobil ale chcial bym wiedziec

Upewnić się... Rozumiem. Moim zdaniem, kto raz zdradził, będzie to robił dalej. Kobieta może dopiero uspokoi się, gdy jej spadnie libido w okresie menopauzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty40
9 minut temu, Aga In napisał:

Upewnić się... Rozumiem. Moim zdaniem, kto raz zdradził, będzie to robił dalej. Kobieta może dopiero uspokoi się, gdy jej spadnie libido w okresie menopauzy. 

To znaczy że co bym nie zrobił i tak beedzienie zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty40

Wigilię to nie wiem co żona w nim widziała facet wyglądał na ponad 45 lat ideal to też nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Zonaty40 napisał:

To znaczy że co bym nie zrobił i tak beedzienie zdradzać?

Czytam co ludzie piszą na forach i na to wychodzi, że tak. Może gdyby była zależna finansowo tylko od Ciebie to by nie zdradzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×