Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żonaty40

Czy można wybaczyc zdrede

Polecane posty

Gość gość
55 minut temu, Gość Zonaty40 napisał:

A moze znasz kolego jakis program szpiegowski. Wczesniej jak zona jeszcze zdradzala mnie odkrylem ze ma konto poczowe na o2.pl znam meila ale nie znam hasla moze dalo by to sie jakosc wyciagnac z komputera

A nie rozważasz rozwodu? Całe życie będziesz ją szpiegował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Zonaty40 napisał:

A moze znasz kolego jakis program szpiegowski. Wczesniej jak zona jeszcze zdradzala mnie odkrylem ze ma konto poczowe na o2.pl znam meila ale nie znam hasla moze dalo by to sie jakosc wyciagnac z komputera

A nie rozważasz rozwodu? Całe życie będziesz ją szpiegował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty40
7 minut temu, Aga In napisał:

Czytam co ludzie piszą na forach i na to wychodzi, że tak. Może gdyby była zależna finansowo tylko od Ciebie to by nie zdradzała.

No żona jest niezależna finansowo po awansie w pracy Zarabie dużo więcej niż ja ale przecież jesteśmy małżeństwem to nie ważne kto więcej zarabia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty40
5 minut temu, Gość gość napisał:

A nie rozważasz rozwodu? Całe życie będziesz ją szpiegował?

Rozwód nie jest taki prosty mamy kredyt na mieszkanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Zonaty40 napisał:

Rozwód nie jest taki prosty mamy kredyt na mieszkanie 

Takie sprawy można zorganizować i wiele innych też. I rozejść się właściwie w zgodzie. Zależy czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty 40
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Takie sprawy można zorganizować i wiele innych też. I rozejść się właściwie w zgodzie. Zależy czego chcesz.

I tyle lat wspólnego życia mam mam tak łatwo odpuścić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty 40
2 minuty temu, Aga In napisał:

Trudno żyć w takiej ciągłej niepewności. Szkoda zdrowia.

To akurat prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty 40
9 minut temu, Aga In napisał:

Trudno żyć w takiej ciągłej niepewności. Szkoda zdrowia.

Mam pytanie jesteś kobietą dlaczego kobiety zdradzają? Czego mogło żonie brakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Żonaty 40 napisał:

I tyle lat wspólnego życia mam mam tak łatwo odpuścić 

Tak i zachować wspomnienia. Karmienie się fałszywą nadzieją, że drugi się zmieni jest zgubne i prowadzi w ślepy zaułek. Ludzie z różnych powodów się rozstają i wiadomo, że każde jest bolesne gdy się kogoś kocha. Ale żyć z kimś kto zdradza, oszukuje i cały czas oglądać się za siebie czy znowu tego nie zrobi, to życie w paranoi. Rozstania też mają zalety, a i relacje mogą się poprawić i być może będą powroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Żonaty 40 napisał:

Mam pytanie jesteś kobietą dlaczego kobiety zdradzają? Czego mogło żonie brakowac

Wtedy, gdy do życia wkracza szara codzienność, rutyna. Gdy w łóżku skończą się ochy i achy, a nie chce się szukać nowych rozwiązań. Również kobieta może poczuć się zaniedbana, gdy nie jest już zdobywana. Wówczas wystarczy, że spotka kogoś przy którym wróci ten dreszczyk, arenalina i wpada w sidła namiętności.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty 40
3 minuty temu, Aga In napisał:

Wtedy, gdy do życia wkracza szara codzienność, rutyna. Gdy w łóżku skończą się ochy i achy, a nie chce się szukać nowych rozwiązań. Również kobieta może poczuć się zaniedbana, gdy nie jest już zdobywana. Wówczas wystarczy, że spotka kogoś przy którym wróci ten dreszczyk, arenalina i wpada w sidła namiętności.

 

 

Nie wiem co powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najgorsza opcja jest wtedy gdy jedna strona zdradza, a druga dochowuje wierności. Bo pal licho kiedy każdy zdradza bynajmniej jest po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Najgorsza opcja jest wtedy gdy jedna strona zdradza, a druga dochowuje wierności. Bo pal licho kiedy każdy zdradza bynajmniej jest po równo.

Kiedy patrzysz na innych a nie na własne sumienie i postępujesz ja inni, to faktycznie jest to wartość najgorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsin

U kobiet wraz z wiekiem rośnie libido , a twoje spada. Ona może mieć dużą większą ochotę niż ty. Jeśli nie byłeś dla niej czuły, znalazła sobie innego. Wiesz ciężko mi uwierzyć że przestali. Apetyt rośnie w miarę jedzenia...a skoro znasz maila to prosta sprawa, z hasłem najpierw sam pokombinuj, pomyśl chyba ja znasz. A jak nie jakiegoś znajomego informatyka lub gościa z tym zacięciem...złamie hasło i będziesz wiedział..może to być bolesne, ale nie ma co udawać że nic się nie stało i się oszukiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2020 o 07:57, Gość Zonaty40 napisał:

To znaczy że co bym nie zrobił i tak beedzienie zdradzać?

Do mnie trafia argumentacja jednego z gości, którzy specjalizują się w poradach na temat męsko - damski relacji. Twierdzi on, że jak facet doprowadzi do tego, że żona (partnerka) straci "romantyczne zainteresowanie" nim - które pierwotnie było - to umarł w butach. Kobieta, która raz się skutecznie "rozczarowała" nie jest w stanie się "nawrócić". Dlatego po zdradach z reguły są ponowne zdrady itd.  A sama zdrada jest najbardziej spektakularnym dowodem utraty ww. zainteresowania.

Chyba, że wchodziły w grę czynniki "zewnętrzne" - rozczarowała się bo odległość, bo nałogi lub inne trudności. Wtedy po zneutralizowaniu tej trudności może powrócić "pierwotny stan".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nie wiem co powiedziec

Nic nie mów, jestem w podobnej sytuacji, szara codzienność zabiła u nas emocje i ciekawość siebie. Żona spróbowała z innym, trudno, wspólne lata i dzieci, odpuściłem i po kilku romansach dała się na spokój, zrozumiała że była dla nich tylko dupą do ... a teraz znowu jest wspaniałą żona i matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowe provo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Standardowe provo 0/10

Nie provo tylko realne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie provo tylko realne życie.

Jasne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Standardowe provo 0/10

Prowo czy nie prowo. Różne są sytuacje w życiu. Nie leży ci temat to nie czytaj i nie pisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

instalujesz keylogera na kompie I hasla oraz co gdzie wysylane dostaniesz, zakrec sie kolo jej pracy, osobiscie nikogo tam nie znasz, ale popytaj ludzi, kumpel kumpla, kuzyn kumpla, jak popytasz znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×