Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSC

RODZICE URODZENI W LATACH 50TYCH UCZYLI MNIE, ZE KOBIETY SA WARTOSCIOWE, PATRZA NA CHARAKTER, NA ODPOWIEDZIALNOSC FACETA, NA UCZUCIA Z JEGO STRONY, KUPNO KWIATOW ITP

Polecane posty

Gość GOSC

A DZISIAJ SWIAT ZMIENIL SIE DIAMETERALNIE

 

KWIATEM ZERWANYM NA LACE NIE PODERWIESZ STUDENTKI, KTORA NOSI TOREBKE DIORA I WOZI SIE VW BEETLE, KUPIONYM PRZEZ TATE !

ROMANTYCZNE SLOWKA INTROWERTYKA ZBLEDNA, JESLI STUDENTKA MA ALTERNATYWE W POSTACI BAD BOYA W BMW, Z P.E.N.I.S.E.M 17 CM I WZROSTEM 186 CM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo kobiety czasem lubią się pośmiać i czuć się z facetem swobodnie. Mnie osobiście romantyczne teksty onieśmielają i czuję się niezręcznie. Jak laski, które próbujesz poderwać lecą na BMW to może szukasz w złym środowisku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak się podrywa studentki wychowane w czasach internetu Instagramow i innych śmieci to co się spodziewa?Ty koleś pewnie ok 40? Żal mi takich ludzi.szukaja miłości po uczelniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Młode, zamożne studentki to nie jest twój target dziadu. I przestanie zakładać wciąż te same tematy do porzygu. To jest nudne i męczące. Każdy temat zajmuje określoną ilość miejsca a ta potrzebuje energii. Niszczysz nasze zasoby energetyczne na te swoje nudne pomyje. Dobrze ci mowily - facet ma taki być. Ale oprócz tego ma wyglądać i sie nam podobać. Ma być zaradny. Odpowiedzialności = zaradnosc. Celujesz w kobiety z 1 ligi a sam jesteś gdzieś tam z 19. Nie twój target. Nie podobasz sie i tyle. Jeczeniem twgo nie zmienisz. Schudnij, zadbaj o siebie, rozwin sie zawodowo. Może wtedy przyciagniesz jakąś 37latke. 

P. S. Zamiast rzygać na forum to idz pomóż tej swojej matce pierogi lepic na święta a nie starsza kobieta się narobi a opasly wieprz przyjedzie nazre sie, nabeka i napierdzi. I będzie myślał ze to idealny model rodziny. 

Bez pracy nie ma kolaczy. 

Ja też bym chciala przystojnego milionera ale nie jecze na forum ze nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

To, ze mezcyzna jest przystojny, ma swoje walory i jeździ bmw nie czyni z niego bad boya. Tak samo jak 1000 chorób, otyłość i brzydota nie czyni z ciebie dobrego człowieka. Pisalam juz 1000 000 razy, ze jestes pusty i prozny a do tego zwyczajnie nudny. 

Młoda studentka wartościowania da sie poderwac kwiatkiem z łąki, ale młodemu fajnemu radosnemu studentowi a nie staremu zboczonemu grzybowi. Jesteś tępy i chyba nie  ciebie ratunku skoro nie potrafisz pogodził sie z faktami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość Kobieta napisał:

 jeździ bmw nie czyni z niego bad boya.

Reszta nie, ale to że jeździ BMW zmienia postać rzeczy. To specyficzne samochody dla specyficznych osobników 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Słuchanie rodziców o tym co działa na kobiety to tak samo jakbyś wierzył babci w to, że jesteś przystojniaczkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość GOSC napisał:

A DZISIAJ SWIAT ZMIENIL SIE DIAMETERALNIE

 

KWIATEM ZERWANYM NA LACE NIE PODERWIESZ STUDENTKI, KTORA NOSI TOREBKE DIORA I WOZI SIE VW BEETLE, KUPIONYM PRZEZ TATE !

ROMANTYCZNE SLOWKA INTROWERTYKA ZBLEDNA, JESLI STUDENTKA MA ALTERNATYWE W POSTACI BAD BOYA W BMW, Z P.E.N.I.S.E.M 17 CM I WZROSTEM 186 CM

a ty jestes wartosciowy? chyba nie bardzo skoro gustujesz w tych modnisiach,patrzysz na wyglad czyli traktujesz jak towar wiec kobieta sie wycenia proste... to ty jestes bezwartosciowy, wiec zmiane zacznij od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu incele zakładają tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
9 godzin temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Młode, zamożne studentki to nie jest twój target dziadu. I przestanie zakładać wciąż te same tematy do porzygu. To jest nudne i męczące. Każdy temat zajmuje określoną ilość miejsca a ta potrzebuje energii. Niszczysz nasze zasoby energetyczne na te swoje nudne pomyje. Dobrze ci mowily - facet ma taki być. Ale oprócz tego ma wyglądać i sie nam podobać. Ma być zaradny. Odpowiedzialności = zaradnosc. Celujesz w kobiety z 1 ligi a sam jesteś gdzieś tam z 19. Nie twój target. Nie podobasz sie i tyle. Jeczeniem twgo nie zmienisz. Schudnij, zadbaj o siebie, rozwin sie zawodowo. Może wtedy przyciagniesz jakąś 37latke. 

P. S. Zamiast rzygać na forum to idz pomóż tej swojej matce pierogi lepic na święta a nie starsza kobieta się narobi a opasly wieprz przyjedzie nazre sie, nabeka i napierdzi. I będzie myślał ze to idealny model rodziny. 

Bez pracy nie ma kolaczy. 

Ja też bym chciala przystojnego milionera ale nie jecze na forum ze nie mam. 

hwhehhehehehehehehehehheheheheheheh

 

to dokladnie pokazuje jakie wy posrane jestescie i puste. w zyciu nie chcialbym takiej zdziry ktora leci tylko na moj wyglad i pieniadze. co skresla 99.99999999999999% kobiet. wiec zdechne sam, i dobrze. zaoszczedzi mi to wielu rozczarowan, problemow i niekonczacych sie wydatkow np na bachora.

 

ale ciekawi mnie co takie pustaki jak ty zrobia jak ten wasz "przystojny milioner" straci kaske np przegra i okolo 40 zacznie brzydnac 😄 bo kazdy zacznie i okolo 45 kazdy wyglada jak gowno, z wypadajacymi zebami i wlosami (a niektorzy szybciej, wiadomo przeciez ze polaczki to w wiekszosc alkoholicy i palacze wiec dzieki nalogom starzeja sie szybciej). wtedy takie poku/rwione id/iotki wreszcie zrozumieja jakie byly glupie i lecialy na cos co nie ma zadnego znaczenia. 🙂 a poza tym to ten wasz przystojniaczek zanim zbrzydnie to zdradzi was z tysiac razy z podobnymi do was .../kami ktore na jego widok maja mokro w majtach 😄 i dobrze wam tak 🙂 ale mnie to cieszy hehehehehehehehehehehehehheheheheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
5 minut temu, Gość hehehe napisał:

hwhehhehehehehehehehehheheheheheheh

 

to dokladnie pokazuje jakie wy posrane jestescie i puste. w zyciu nie chcialbym takiej zdziry ktora leci tylko na moj wyglad i pieniadze. co skresla 99.99999999999999% kobiet. wiec zdechne sam, i dobrze. zaoszczedzi mi to wielu rozczarowan, problemow i niekonczacych sie wydatkow np na bachora.

 

ale ciekawi mnie co takie pustaki jak ty zrobia jak ten wasz "przystojny milioner" straci kaske np przegra i okolo 40 zacznie brzydnac 😄 bo kazdy zacznie i okolo 45 kazdy wyglada jak gowno, z wypadajacymi zebami i wlosami (a niektorzy szybciej, wiadomo przeciez ze polaczki to w wiekszosc alkoholicy i palacze wiec dzieki nalogom starzeja sie szybciej). wtedy takie poku/rwione id/iotki wreszcie zrozumieja jakie byly glupie i lecialy na cos co nie ma zadnego znaczenia. 🙂 a poza tym to ten wasz przystojniaczek zanim zbrzydnie to zdradzi was z tysiac razy z podobnymi do was .../kami ktore na jego widok maja mokro w majtach 😄 i dobrze wam tak 🙂 ale mnie to cieszy hehehehehehehehehehehehehheheheheheheheheheh

Cwela prawda boli. Sam leci na wygląd, a ze sam marny to już inni nie mogą  tego wymagać. Wypad cwelu, idź do roboty nierobie niedoje/ bany. Jesteś zerem, zdychaj sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
11 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Cwela prawda boli. Sam leci na wygląd, a ze sam marny to już inni nie mogą  tego wymagać. Wypad cwelu, idź do roboty nierobie niedoje/ bany. Jesteś zerem, zdychaj sam.  

chyba cwelke boli 😄 zdziwilabys sie tepaku, kiedys bylem z dziewczyna ktora nie podobala mi sie z wygladu. zatakalo? dla takich pustakow jak ty to nieosiagalne 😄 tylko pieniadze i wyglad hehehehehehehehehhehehehehehehehehhe tez zdechniesz sama, roznica jednak jest taka ze ja chce zdechnac sam a ty nie, i dobrze ci tak, mecz sie do konca swojej marnej wegetacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdoma

No widzisz ja mam torebki  i ubrania gucciego, diora, korsa, debenhams, zara i inne. Mam swoje bmw, swoj apartament w stolicy tu w Europie ale nie w Pl a mam 25 lat. Częśc na kredyt, częśc zarobiłam za granicą i odkładałam  przez kilka lat, ciągnęłam caly etat i jeszcze szkołę więc przez 4 lata nie miałam zadnego zycia prywatnego.Od rodziców nie dostałam nic, od chrzestnego auto a chłopak czasami mi kupuje ubrania czy torebki. Czasami.

Mam studia medyczne, znam 3 języki biegle prócz polskiego , od mlodosci tez pracowałam więc poradzę sobie i jeszcze bedę pomagać rodzinie.Czy jestem wartościowa?Myślę,że tak choć wiele osób tak o sobie mysli a nie jest. Jestem romantyczna, nie patrzę na sam portfel choć wiadomym jest, że nieudacznika nie wezmę, facet ma być głową rodziny więc musi być zaradny, ambitny i odpowiedzialny. W razie problemów nie zostawię, pomogę, ale po co komplikować sobie życie dając szansę komuś spłukanemu jeśli nie ma wielkiej miłosci? Taka sie zdarza raz w zyciu i to też nie wszystkim

A co do podrywu to chodzi o gest bardziej więc nieważne ile kasy ma facet ale jeśli np. milioner sępi na mnie, to wiem,że wyda na inną. Może wtedy patrząc z boku wyjdę na materialistkę, ale tu nie chodzi o kasę tylko gest . Jeśli ktoś nie chce mi dać wszystkiego co najlepsze,nie dba o mnie to nie będzie wzajemności.Uważam że jak z kimś być to dbać o niego i prowadzić do równowagi.

cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

niewazne co robisz i co masz, i tak zdechniesz. zycie jest totalnie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

niewazne co robisz i co masz, i tak zdechniesz. zycie jest totalnie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak się podrywa studentki wychowane w czasach internetu Instagramow i innych śmieci to co się spodziewa?

A kogo ma podrywać student, jak nie rówieśniczki? Oczywiście nie mam na myśli autora tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
7 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Młoda studentka wartościowania da sie poderwac kwiatkiem z łąki, ale młodemu fajnemu radosnemu studentowi

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Gość hehehe napisał:

chyba cwelke boli 😄 zdziwilabys sie tepaku, kiedys bylem z dziewczyna ktora nie podobala mi sie z wygladu. zatakalo? dla takich pustakow jak ty to nieosiagalne 😄 tylko pieniadze i wyglad hehehehehehehehehhehehehehehehehehhe tez zdechniesz sama, roznica jednak jest taka ze ja chce zdechnac sam a ty nie, i dobrze ci tak, mecz sie do konca swojej marnej wegetacji

To czemu już z nią nie jesteś? Każdy zarzuca atrakcyjnym dziewczynom że nie chcą się spotykac z tzw brzydalami, ale sami uganiają się za tymi najładniejszymi, jednocześnie olewając zaloty tych przeciętnych czy brzydszych. Niech umawiają się z kim chcą, ich wolna wola. Na wsiach jakoś ludzie lepiej potrafią dobierać się w pary, nikt nie ma nierealnych wymagań, każdy bierze kogoś podobnego do siebie. Patrzy się na coś więcej niż wygląd, fajny tyłek czy piersi.(tylko to działa w obie strony, kobiety nie patrzą aż tak na wygląd ale i mężczyźni też przymykają oko na otyłość, niezbyt ładna buzię itp) Kobieta ma być pracowita, wierna, mieć rękę do dzieci, mieć coś w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Reszta nie, ale to że jeździ BMW zmienia postać rzeczy. To specyficzne samochody dla specyficznych osobników 😉 

No i taki specyficzny osobnik jest moim mężem od kilkunastu lat, cudownym ojcem, gospodarzem domu, który na każdy telefon teściowej (wdowy) jedzie  by jej cieknący podgrzewacz wody kupić i wymienić, albo żeby jej klamkę poluzowaną naprawić. Nie znam lepszego męża niż mój, a od zawsze jeździ bmkami, bo są bezpieczne i nie gniotą się jak papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Każdy zarzuca atrakcyjnym dziewczynom że nie chcą się spotykac z tzw brzydalami, ale sami uganiają się za tymi najładniejszymi, jednocześnie olewając zaloty tych przeciętnych czy brzydszych.

Bzdura, ja się uganiam za tymi przeciętnymi, ale one mnie nie chcą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Na wsiach jakoś ludzie lepiej potrafią dobierać się w pary, nikt nie ma nierealnych wymagań, każdy bierze kogoś podobnego do siebie. Patrzy się na coś więcej niż wygląd, fajny tyłek czy piersi.(tylko to działa w obie strony, kobiety nie patrzą aż tak na wygląd ale i mężczyźni też przymykają oko na otyłość, niezbyt ładna buzię itp) Kobieta ma być pracowita, wierna, mieć rękę do dzieci, mieć coś w głowie. 

Bo na wsiach kobiety nie mają tylu adoratorów i nie są zepsute tinderem i innymi tego typu rzeczami, dlatego potrafią spojrzeć obiektywnie i nie szukają przystojniaka, tylko kogoś na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość hehehe napisał:

hwhehhehehehehehehehehheheheheheheh

 

to dokladnie pokazuje jakie wy posrane jestescie i puste. w zyciu nie chcialbym takiej zdziry ktora leci tylko na moj wyglad i pieniadze. co skresla 99.99999999999999% kobiet. wiec zdechne sam, i dobrze. zaoszczedzi mi to wielu rozczarowan, problemow i niekonczacych sie wydatkow np na bachora.

 

ale ciekawi mnie co takie pustaki jak ty zrobia jak ten wasz "przystojny milioner" straci kaske np przegra i okolo 40 zacznie brzydnac 😄 bo kazdy zacznie i okolo 45 kazdy wyglada jak gowno, z wypadajacymi zebami i wlosami (a niektorzy szybciej, wiadomo przeciez ze polaczki to w wiekszosc alkoholicy i palacze wiec dzieki nalogom starzeja sie szybciej). wtedy takie poku/rwione id/iotki wreszcie zrozumieja jakie byly glupie i lecialy na cos co nie ma zadnego znaczenia. 🙂 a poza tym to ten wasz przystojniaczek zanim zbrzydnie to zdradzi was z tysiac razy z podobnymi do was .../kami ktore na jego widok maja mokro w majtach 😄 i dobrze wam tak 🙂 ale mnie to cieszy hehehehehehehehehehehehehheheheheheheheheheh

Pustak to jest autor bo brzydki i stary, a interesują go studentki 8/10. A ty jesteś hipokrytą, który uważa, że facet może mieć wygórowane oczekiwania, a kobieta nie, jak na hipokryta i tępaka przystało, faktycznie zdechniesz sam. PS. Dobrze nam tak, no, mnie bardzo dobrze, bo ja jestem moim mężem zachwycona, finansowo i fizycznie jest na  szczycie, a nie jakiś ubogi staruch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Bo na wsiach kobiety nie mają tylu adoratorów i nie są zepsute tinderem i innymi tego typu rzeczami, dlatego potrafią spojrzeć obiektywnie i nie szukają przystojniaka, tylko kogoś na swoim poziomie.

A mój mąż  ma działkę na wsi (pod Radomiem) i tam jeździmy w lato czasem i jego koleżanek już tam dawno nie ma bo wyszły za Warszawiaków. Kolegów mąż  spotyka, a koleżanek nie, bo zwiały. Większość z jego kumpli poznałam pod sklepem, bo chlają całymi dniami i proszą o 5 zł. Tyle im z życia zostało. Sama mam rodzinę na wsi i starsze pokolenia tam się w pary dobierały, ale teraz już nie jest tak kolorowo, chyba, że to wieś 5 km od dużego miasta i nowe domy/ segmenty  tam stoją, to i młode małżeństwa się spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość vvv napisał:

Bzdura, ja się uganiam za tymi przeciętnymi, ale one mnie nie chcą.

 

To może warto zejść jeszcze niżej? Albo młodsze? Albo z innych okolic? mniejszych miast albo z prowincji? Albo szukać w innym środowisku, bardziej konserwatywnym? Ale wtedy poza dziewczyną zenisz się z całą jej rodziną. Albo jeżeli te przeciętne są naprawdę przeciętne ( tzn z wyglądu i z zachowania, nie zepsute tinderem) może warto zastanowić się nad sobą? Może wygląd albo jakieś cechy charakteru je odstraszają? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozsc

jak wy to kobiety robicie ze potraficie tyle sie wypisywac ze nie jestescie jakies materialistyczne czy lecace na kase, a zarazem piszecie, że chodzi wam o 'faceta'z ambicjami z gestem, ktory nie szszedzi na was tego co najlepsze. Ja p1ertole jak ja bym mial pisac takie przeciwstawne sobie zdania to bym chcial sie leczyc natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

A mój mąż  ma działkę na wsi (pod Radomiem) i tam jeździmy w lato czasem i jego koleżanek już tam dawno nie ma bo wyszły za Warszawiaków. Kolegów mąż  spotyka, a koleżanek nie, bo zwiały. Większość z jego kumpli poznałam pod sklepem, bo chlają całymi dniami i proszą o 5 zł. Tyle im z życia zostało. Sama mam rodzinę na wsi i starsze pokolenia tam się w pary dobierały, ale teraz już nie jest tak kolorowo, chyba, że to wieś 5 km od dużego miasta i nowe domy/ segmenty  tam stoją, to i młode małżeństwa się spotka.

też mieszkam na wsi i jest tu sporo młodych małżeństw. Tyle że wieś wsi nie równa.ja  do Wojewódzkiego miasta mam 150km.  Jeżeli u Ciebie wygląda to tak że większość mężczyzn stoi pod sklepem a miasto jest blisko to nie dziwię się że kobiety nie chcą alkoholików i degeneratów. A u mnie w okolicy jest sporo małych miasteczek, sklepow, fabryk, miejsc pracy. Więc sporo osób zostaje. I z rolnictwa da się wyżyć jak się nie stoi pod sklepem. Jak już to jeżdżą na zachód na 5-10lat żeby postawić nowy dom bez kredytu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gozsc napisał:

jak wy to kobiety robicie ze potraficie tyle sie wypisywac ze nie jestescie jakies materialistyczne czy lecace na kase, a zarazem piszecie, że chodzi wam o 'faceta'z ambicjami z gestem, ktory nie szszedzi na was tego co najlepsze. Ja p1ertole jak ja bym mial pisac takie przeciwstawne sobie zdania to bym chcial sie leczyc natychmiast.

To powinieneś już się zacząć leczyć. A na początek abstynencja od internetu. "Kobiety" to zbiór wielu ludzi, ze wsi, miast, wierzące niewierzące itp. Po prostu są różne kobiety i na różne rzeczy zwracają uwagę.  To co pisze jedna kobieta w necie o tym czego pragnie i na co zwraca uwagę 18mln innych kobiet można sobie w d.. wsadzić. Nie ma i nigdy nie będzie jedynej słusznej recepty na przypodobanie się kobietom, i to żeby była ona zawarta jeszcze w jednym zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gozsc napisał:

jak wy to kobiety robicie ze potraficie tyle sie wypisywac ze nie jestescie jakies materialistyczne czy lecace na kase, a zarazem piszecie, że chodzi wam o 'faceta'z ambicjami z gestem, ktory nie szszedzi na was tego co najlepsze. Ja p1ertole jak ja bym mial pisac takie przeciwstawne sobie zdania to bym chcial sie leczyc natychmiast.

To powinieneś już się zacząć leczyć. A na początek abstynencja od internetu. "Kobiety" to zbiór wielu ludzi, ze wsi, miast, wierzące niewierzące itp. Po prostu są różne kobiety i na różne rzeczy zwracają uwagę.  To co pisze jedna kobieta w necie o tym czego pragnie i na co zwraca uwagę 18mln innych kobiet można sobie w d.. wsadzić. Nie ma i nigdy nie będzie jedynej słusznej recepty na przypodobanie się kobietom, i to żeby była ona zawarta jeszcze w jednym zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anan

same prawdy muwio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość gozsc napisał:

jak wy to kobiety robicie ze potraficie tyle sie wypisywac ze nie jestescie jakies materialistyczne czy lecace na kase, a zarazem piszecie, że chodzi wam o 'faceta'z ambicjami z gestem, ktory nie szszedzi na was tego co najlepsze. Ja p1ertole jak ja bym mial pisac takie przeciwstawne sobie zdania to bym chcial sie leczyc natychmiast.

ty juz musisz sie leczyc a najlepiej cwiczyc inteligencje, sa darmowe osrodki psychiatryczne i mozna sobie pomoc w ten sposob,musisz poszukac i przede wszystkim tez poznac psychike i potrzeby kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×