Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość O Matko!!!

Półka Od Mate uszka

Polecane posty

Gość O Matko!!!

Widziałyście? Bezusta Paulinka walnęła sobie górną wargę i ledwo mówi takie to wszystko sztywne. I na pewno zrobiła, bo mała nie ma górnej wargi po niej, co nadaje takiego niestety, małpiego wyglądu. Niby tu nie czytają, a robią to, o czym się pisze.wymalowana w domu jak na Sylwestra, żeby widać było, ze jednak umie wyglądać, jak kobieta. Przykre, że vlogerzy robią wszystko pod dyktando Kafe i nie mają swojego zdania.

Pani mgr prawa szyje koce, dla mnie to dziwne, co najmniej dziwne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mateuszka coś jakby mniej we vlogach? A Paulina pod hejterki pokazuje jak gotuje DOMOWE obiady, a nie gotowce. I te sztuczne komplementy w jej stronę i zerknięcie do kamery... a w przedostatnim vlogu pytanie zadane w sklepie kamiennym tonem- PO CO CI TO?

Czy on musi wyrazić zgodę na to, co ona chce kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mateuszka coś jakby mniej we vlogach? A Paulina pod hejterki pokazuje jak gotuje DOMOWE obiady, a nie gotowce. I te sztuczne komplementy w jej stronę i zerknięcie do kamery... a w przedostatnim vlogu pytanie zadane w sklepie kamiennym tonem- PO CO CI TO?

Czy on musi wyrazić zgodę na to, co ona chce kupić?

Zwróciłam uwagę na vlog, gdzie zakładano im lustro i szybę w kuchni. Jak Mateusz co moment, a tam syf, a tu tak, i na koniec No tatuś pobawi się z Haneczką a Paulinka- do sprzątania. Taki sobie mały tyran i życie żeby mu zawsze dogodzić wydaje się trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

A mnie zabiło dzisiaj to, że zaczytuje się w tym chłamie Blanki Lipińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja uwielbiam Marka i Marzenkę, bardzo lubię ich vlogi i to, że Marek jest taki przedsiębiorczy, obeznany ze wszystkim po gadżety elektroniczne, ozdoby, wyposażenie domu i zabawki. A do tego miły i przyjemny, widać, że nie udaje, a Marzenka przy nim jest wyluzowana. Odkąd nie pracuje w szkole i jest z Markiem, stała się miłą i przyjemną babką. Marek to facet, którego Marzence zazdrości dużo kobiet, cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

A mnie zabiło dzisiaj to, że zaczytuje się w tym chłamie Blanki Lipińskiej.

Przecież tam u nich ani jednej książki nie ma... zaczytuje się, bo chyba chce czymś w łóżku błysnąć z tą oponą na brzuchu. Popatrz jak ostentacyjnie patrzy pokazując ten książkowy chłam. Pusto wszędzie i głucho, jednej polki na książki nie ma. A jak juz kupi to coś takiego, głodnemu chleb na myśli i widocznie stary juz nie łyka śliny na jej widok, jak na widok żelków . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja uwielbiam Marka i Marzenkę, bardzo lubię ich vlogi i to, że Marek jest taki przedsiębiorczy, obeznany ze wszystkim po gadżety elektroniczne, ozdoby, wyposażenie domu i zabawki. A do tego miły i przyjemny, widać, że nie udaje, a Marzenka przy nim jest wyluzowana. Odkąd nie pracuje w szkole i jest z Markiem, stała się miłą i przyjemną babką. Marek to facet, którego Marzence zazdrości dużo kobiet, cudowny.

Oglądam ich od początku, Marek wszystko umie ugotować i na codzień i potrawy świąteczne. Fajny mąż i ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mała Haneczka jest słodka i roześmiana tylko bardzo chudziutka. Mnie bardziej podoba się córeczka Boogiesilver, taka tłuściutka, o pięknych oczach i gładkiej buźce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Mała Haneczka jest słodka i roześmiana tylko bardzo chudziutka. Mnie bardziej podoba się córeczka Boogiesilver, taka tłuściutka, o pięknych oczach i gładkiej buźce. 

Jak podrośnie i przejdzie na dietę rodziców to nadrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość gosc napisał:

Oglądam ich od początku, Marek wszystko umie ugotować i na codzień i potrawy świąteczne. Fajny mąż i ojciec.

Osobiście wolę, że mój mąż potrafi prowadzić samochód niż wszystko ugotować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Osobiście wolę, że mój mąż potrafi prowadzić samochód niż wszystko ugotować. 

Marek potrafi, ale nie lubi i ma prawo. Umieć,  a nie lubić to dwie różne sprawy. Wychodzi na to, że twój umie jedynie prowadzić samochod i nie wydaje mi się przez to lepszym od innego, który nie lubi tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Marek potrafi, ale nie lubi i ma prawo. Umieć,  a nie lubić to dwie różne sprawy. Wychodzi na to, że twój umie jedynie prowadzić samochod i nie wydaje mi się przez to lepszym od innego, który nie lubi tego robić.

Nie będę się licytować o to co jeszcze potrafi mój, oprócz prowadzenia samochodu, bo to nie ma najmniejszego sensu. Wiem, że umie, ale nie lubi, kiedyś była o tym mowa. Moje zdanie jest jednak takie, że jest to mega niemęskie, że gdziekolwiek nie jadą to Marzena za kierownicą. Tak samo, jak on ma prawo nie lubić, ja mam prawo do takiego a nie innego zdania i choćby gotował codziennie cuda na kiju to do mnie to nie przemawia i tyle.

Usłyszałam kiedyś, że w dzisiejszych czasach facet powinien umieć prowadzić auto, pływać i tańczyć, a reszta to mu jakoś ujdzie płazem. Trochę to pół żartem pół serio, oczywiście 😉 . Najważniejsze, że im odpowiada taki styl życia i nic nikomu do tego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niemęskie to krzyczeć czy bić kobietę. Jazda samochodem nie jest wyznacznikiem męskości, podobnie jak taniec, czy pływanie. U męzczyzny najważniejszym jest charakter, troska o rodzinę i miłość do rodziny, reszta jest mało ważna. Marek wspaniałe troszczy się o interes rodziny i widać, ze wszyscy są szczęśliwi. Najważniejsze, że Marzenka nie musi niczego pod liniał czy martwic się jak tu nie urazić męża. Nie biega pod publiczkę z bukiecikiem różyczek, a sobie nie kupuje najdroższych ubrań, ale kupując, kupuje dla wszystkich ładne i przemyślane prezenty. I nie musztruje Marzenki, zeby go chwaliła do kamery, jak to myśli i jakim jest cud mężem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościooowa

Marek przynajmniej potrafi, ale z jakiegoś powodu nie chce. Sorry, ale jak facet nawet nie wie gdzie jest hamulec a gdzie sprzęgło to jest w huuuuj niemęskie, zgadzam się z postem. 

Ale stop może, bo to nie temat o tym! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jak widzę ze ten cały Mateusz tylko gra jak małe dziecko, to rzygac mi się chce. Ile można? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutowa mama
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja jak widzę ze ten cały Mateusz tylko gra jak małe dziecko, to rzygac mi się chce. Ile można? 

No taki ma sposób na relaks i tyle, choć mnie by to osobiście wkurzało. Ale ogólnie uważam, że spoko facet. Ma fajne poczucie humoru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Lutowa mama napisał:

No taki ma sposób na relaks i tyle, choć mnie by to osobiście wkurzało. Ale ogólnie uważam, że spoko facet. Ma fajne poczucie humoru. 

Ja tam wiem? Poczucie humoru? Mnie się wydaje, że robi wszystko pod publiczkę, czy mówi, czy całuje małą to zaraz zerka w obiektyw. Słabe to. I oczy się nie śmieją a jeżeli tak, to to nie jest miły człowiek. Oczy zwierciadłem duszy, usta się uśmiechają a oczy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutowa mama

Tak naprawdę to ciężko cokolwiek powiedzieć czy ocenić, gdy widzi się zaledwie niewielki procent z czyjegoś życia. Niewiadomo jaka jest prawda i jakimi są ludźmi gdy znika kamera. 

Mi na pewno przeszkadzałoby jego zamiłowanie do strojenia się i do tego, że wszystko musi być wypucowane na glanc. No, ale ideałów nie ma. 

Z Paulina tez nie wiem czy bym się dogadała, sztuczne rzęsy i zamiłowanie do tego typu „literatury” jaki pokazała dzisiaj to zdecydowanie nie moja bajka😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Lutowa mama napisał:

Tak naprawdę to ciężko cokolwiek powiedzieć czy ocenić, gdy widzi się zaledwie niewielki procent z czyjegoś życia. Niewiadomo jaka jest prawda i jakimi są ludźmi gdy znika kamera. 

Mi na pewno przeszkadzałoby jego zamiłowanie do strojenia się i do tego, że wszystko musi być wypucowane na glanc. No, ale ideałów nie ma. 

Z Paulina tez nie wiem czy bym się dogadała, sztuczne rzęsy i zamiłowanie do tego typu „literatury” jaki pokazała dzisiaj to zdecydowanie nie moja bajka😉

Im dłużej się ogląda, tym więcej się widzi, moje pierwsze wrażenie właśnie takie było, co do niej. On niby się śmieje a mam wrażenie, że mówi - walcie się. On zdecydowanie mi nie podchodzi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zas
53 minuty temu, Gość Kto napisał:

O kim watek?

ObyDwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd

Pulinka jak glonojad wyglada teraz. Może jeszcze czoło wydłuży bo twarz się rozlewa na boki jakby od tych slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa

Mateuszek ucz się od szwagra, jak być super naturalnym mężczyzną. Nie obiad jest najważniejszy i nie wypucowana chałupa, to nie średniowiecze. A chcesz to rob sam, Paulina przy małej i zakupach i tak ma co robić a jeszcze szyje. Marek w domu wszystko umie i robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajcie spokój już z tymi docinkami, jestem ciekawa jak Wasze chłopy się zachowują, czy takie ideały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
Dnia 21.12.2019 o 17:37, Gość Gość napisał:

Mateuszka coś jakby mniej we vlogach? A Paulina pod hejterki pokazuje jak gotuje DOMOWE obiady, a nie gotowce. I te sztuczne komplementy w jej stronę i zerknięcie do kamery...

Dziecka śpiącego na balkonie też już nie pokazują, czyta się kafe..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ooo napisał:

Dziecka śpiącego na balkonie też już nie pokazują, czyta się kafe..... 

No czyta, stad bukiecik różyczek pod publikę, a sobie skórzane buty 🤣. To takie nienaturalne ze cokolwiek robią, to zaraz zerk w kamerkę. Mało naturalne.

I on przy tym obiedzie jakby z kopalni wracał co najmniej.cieszę się, że dla mojego męża pełna micha nie jest najważniejsza, jak wraca z pracy po 32 godz dyżuru. I chociaż jest zmęczony, bo odpowiada za ludzkie życie, to nie kwęka o zmęczeniu tylko uczy się do kolejnej specjalizacji. Oj ustawiałabym tego całego Mateusza. Szybko i skutecznie. Kobieta to nie kuchta i sprzątaczka, jak ma na głowie dziecko, które zaczyna chodzić i prywatny biznes. I ona mało kiedy jęczy, ze jest zmęczona.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No czyta, stad bukiecik różyczek pod publikę, a sobie skórzane buty 🤣. To takie nienaturalne ze cokolwiek robią, to zaraz zerk w kamerkę. Mało naturalne.

I on przy tym obiedzie jakby z kopalni wracał co najmniej.cieszę się, że dla mojego męża pełna micha nie jest najważniejsza, jak wraca z pracy po 32 godz dyżuru. I chociaż jest zmęczony, bo odpowiada za ludzkie życie, to nie kwęka o zmęczeniu tylko uczy się do kolejnej specjalizacji. Oj ustawiałabym tego całego Mateusza. Szybko i skutecznie. Kobieta to nie kuchta i sprzątaczka, jak ma na głowie dziecko, które zaczyna chodzić i prywatny biznes. I ona mało kiedy jęczy, ze jest zmęczona.  

Zgadzam się z tym wpisem. Zachowuje się jakby sam jeden pracował, wiecznie podkreśla zmęczenie. Śmieszne to ogromnie. Co on robi, ze taki zawsze i zmęczony i głodny? Na akord zamarznięta marchew w chłodni szufluje? Młody facet i taki kapec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gdzie vlog i prezenty od zapracowanego Mateuszka? Chyba coś kupi a nie tylko sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziołcha
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Gdzie vlog i prezenty od zapracowanego Mateuszka? Chyba coś kupi a nie tylko sobie?

Nie ma. Nie postarał się chyba albo sobie nowy sweter czy płaszcz kupił. Paulina nie musi mieć jej tam paczkę żelków podrzuci...,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×