Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacek

Ginekolog facet czy kobieta

Polecane posty

2 minuty temu, jbsg napisał:

Wesołych Świąt 🙂 

Tobie również 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, jbsg napisał:

Nie otwieram  ramion jeśli nie wiem kto mi w nie wpadnie... 😉 

Czy ten dystans masz na stałe wmontowany w siebie czy to taka niecodzienna forma flirtu? Nie myślę racjonalnie w tej chwili... Wróciłam z pracy, jestem zmęczona, chce mi się jeść, choinki nie mam bo jest w garażu i nic nie ugotowałam jeszcze. Niemniej pragnę ci powiedzieć kochany, że kiedy odpocznę to przyjdę i powiem ci coś, co ci się nie spodoba. A kiedy ochłoniesz... powiem ci coś o czym nigdy nie zapomnisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Czy ten dystans masz na stałe wmontowany w siebie czy to taka niecodzienna forma flirtu? Nie myślę racjonalnie w tej chwili... Wróciłam z pracy, jestem zmęczona, chce mi się jeść, choinki nie mam bo jest w garażu i nic nie ugotowałam jeszcze. Niemniej pragnę ci powiedzieć kochany, że kiedy odpocznę to przyjdę i powiem ci coś, co ci się nie spodoba. A kiedy ochłoniesz... powiem ci coś o czym nigdy nie zapomnisz...

Usiądź, ochłoń, ubierz choinkę w garażu i uważaj na słowa..., ugotować Ci coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaganga
9 godzin temu, Giaa napisał:

Ja wybieram takiego, do którego nie chadza w wyobraźni ten tutejszy, etatowy zbokol od obecności przy badaniu i wspierania porodów. Gimby nie znajo 😄

Dlaczego krytykujesz bo mój misiu jest właśnie przy wszystkich badaniach cipki i będzie PODCZAS POROĐU bo to właśnie zbokami są ginekolodzy!  Sprawdź w Google lekarz zgwałcił pacjentek to znajdziesz taki wielu żłobków ginekologów! A do tego co czytałam to jest prawdą że podczas badań cipki lekarze zarażaja bo są często brudasami gdyż wielu mają od pacjentek gronkowiec,  wirus wątroby  C itd.... Dlatego zawraca uwagę na czyste badanie ,mój misiu a mam prawo do obecności! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka

Tylko kobieta ginekolog bo faceci to zboki i nie znają tak anatomi kobiety jak kobieta ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja tam wole jak mnie facet maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ja tam wole jak mnie facet maca.

A Ty nie jesteś jednym z tych zboków badajacych ginekologow! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum

Zboków badajacych ginekologow? Co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 23.12.2019 o 14:14, Gość Lampart napisał:

Moja połówka też woli facetów. Raz była u kobiety ginekologa i powiedziała że nigdy więcej do kobiety się nie wybierze. Coś w tym widać jest że najlepszymi mechanikami damskich podwozi są faceci

Bzdura! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
Dnia 23.12.2019 o 13:46, Gość Jacek napisał:

Do jakiego ginekologa chodzi wasza żona czy dziewczyna? A wy dziewczyny kogo wolicie i dlaczego? 

Kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak
Dnia 23.12.2019 o 13:46, Gość Jacek napisał:

Do jakiego ginekologa chodzi wasza żona czy dziewczyna? A wy dziewczyny kogo wolicie i dlaczego? 

 

Dnia 23.12.2019 o 13:46, Gość Jacek napisał:

Do jakiego ginekologa chodzi wasza żona czy dziewczyna? A wy dziewczyny kogo wolicie i dlaczego? 

Chodzę z dziewczyną do ginekologa na wszystkie badania bo to moja druga połowa i nie studzimy się wzajemnej nagości a i intymność to ja i dziewczyna a nie obcy facet ginekolog!  Ma prawo do mojej obecności więc jestem. Gdy idzie sama połówka na badanie krocza to zdrada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Tylko kobieta i z mężem zawsze każde badanie i poród! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XBETI
2 godziny temu, Gość Gabrysia napisał:

Tylko kobieta i z mężem zawsze każde badanie i poród! 

To zrozumiałe ze z chłopakiem czy mężem podczas badań gdyż oni zna ją naszą cipkę lepiej niż ginekolog. A co do płci lekarza to obojętnie gdyż jest wsparcie ukochanego przy badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×