Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karol

cos sie ostatnio stalo z moim sexem

Polecane posty

Gość karol

Hi .witajcie mam 47 lat i od jakiegos czasu cos sie stalo . Kiedys jak tylko pomyslalem o sexe to mi stawal . Teraz lerzy i sie nie rusza . Jakis taki skurczony nie reaguje na nic . Dziwne to jest bo lubie seks a on nic . Jak dojdzie do stosunku to stoi ale mam problem z wytryskiem . Co z tym zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Zmień żonę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Hi. To nie zony wina . Cos mi sie zdaje ze swoje wybzykalem . Tera na rezerwie jade . Albo cos w glowie nie tak albo ptak mi zachorowal . Co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Mój mąż tak ma od niedawna.Ja się dwoje i troje na wszystkie sposoby, a tu w połowie mu więdnie. Ma nadciśnienie i właśnie jak mu skoczy to wtedy koniec.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Dołączam się do autora -Czy coś da się z tym zrobić? Mąż ma dopiero 36 lat i nie bardzo wiem jak mogę mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gwizdek
Dnia 23.12.2019 o 11:39, Gość karol napisał:

Hi .witajcie mam 47 lat i od jakiegos czasu cos sie stalo . Kiedys jak tylko pomyslalem o sexe to mi stawal . Teraz lerzy i sie nie rusza . Jakis taki skurczony nie reaguje na nic . Dziwne to jest bo lubie seks a on nic . Jak dojdzie do stosunku to stoi ale mam problem z wytryskiem . Co z tym zrobic ?

Wymień ciało na 18 letnie to wróci ci ten młodzieńczy nawał hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość karol napisał:

Hi. To nie zony wina . Cos mi sie zdaje ze swoje wybzykalem . Tera na rezerwie jade . Albo cos w glowie nie tak albo ptak mi zachorowal . Co robic ?

Mój też tak ma a ja cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Mój też tak ma a ja cierpię.

Jest rok starszy od ciebie,zrób z tym coś bo ja zaczęłam myśleć o innych mężczyznach właśnie po jego kłopotach,gdzie wcześniej nie miało to miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A TO MÓJ JEDYNY PARTNER.Więc te myśli są bardzo kuszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Ja nie mam nadcisnienia jak na 47 lat jestem zdrowy jak ryba . U faceta sex dzieje sie w glowie mi przestalo sie dziac w glowie i na dole klapło i nie chce wstac . Mysli erotyczne kiedys se wyobrażałam jak to bede zone dzis bzykal a teras glowa pusta . Hm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz w takim razie bodźca, który obudzi Twoją wyobraźnię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Laluz napisał:

Potrzebujesz w takim razie bodźca, który obudzi Twoją wyobraźnię. 

Co potrzebujesz ty babciu? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Tak to możliwe.  Ostatnio jakos nie potrafie się cieszyć z byleczego a jesli to ta radosc nie trwa długo.  Np. Kiedys nowe auto to byla uciecha jak nowa zabawka teraz od 0.5 roku nowe auto i nic traktuje go jak zwykłą skorupe baz radosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co potrzebujesz ty babciu? 😎

Mam wszystko czego mi do szczęścia trzeba. Fotel bujany, kota, okulary, zapas włóczki na robótki też spory. No może jeszcze wnuków chciałabym się doczekać 🙂 

Dziękuję gościu za troskę i życzliwość. To miłe z Twojej strony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzech grześ

raczej idź do lekarza ... urologa. To taki wiek, że już chyba powinno się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Nadmiar bodźców . Odstawiłem tv ,internet -wszędzie prawie nagie kobietki w reklamach i  podświadomie na nie patrzymy . Zmień odżywianie na bardzie warzywne ,a po miesiącu chęci wrócą . Nasycamy się wzrokowo wszystkim i potem real nie wytrzymuje z tym co widzimy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Majkelson napisał:

Nadmiar bodźców . Odstawiłem tv ,internet -wszędzie prawie nagie kobietki w reklamach i  podświadomie na nie patrzymy . Zmień odżywianie na bardzie warzywne ,a po miesiącu chęci wrócą . Nasycamy się wzrokowo wszystkim i potem real nie wytrzymuje z tym co widzimy . 

A wiesz, że o tym nie pomyślałam? Wszystko dookoła przesiąknięte erotyzmem atakuje naszą podświadomość dając odwrotny skutek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×