Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mój mąż to leser nierób i pasożyt

Polecane posty

Gość Gość

Mam już serdecznie dość mojego męża, jego nieróbstwa i zupełnego braku ambicji. Mąż jest matematykiem ale pracuje w szkole. Wielokrotnie go namawiałam na zmianę pracy, bo przecież matematyk to w naszym rejonie poszukiwany i doskonale opłacany zawód, ale nie, on od 7 lat tkwi w tej swojej szkole "bo to jego pasja", tylko, że ta jego pasja mnie wykańcza. Wraca do domu o 13 ale nie posprząta bo "on musiał prezentację zrobić dla VIIa", mógłby chociaż korków udzielać to by dorobił ale nie bo "szkoda mu czasu" i wiecznie tworzy jakieś cuda na kiju na swoje lekcje, bo wydaje mu się, że zbawi świat. Mówiłam mu, że człowiek musi się rozwijać, dorobić się czegoś, bo mamy już ponad 30 lat, że trzeba być ambitnym to się obraził jak dziecko bo przecież " on w pracę wkłada serce a jego ambicją jest być jak najlepszym pedagogiem i nauczycielem". No fajnie, każdy z nas chciałby mieć pracę, która jest jednocześnie hobby, ale mamy dziecko i żyjemy za 2,600. Niczego się nie dorobiliśmy, mamy mieszkanie tylko dlatego, że rodzice męża nam dali bo mieli jedno po babci i wynajmowali, mamy wysłużonego seata i starą celicę, do tego mieszkamy w Poznaniu a tu życie jest drogie. Chciałabym móc pojechać na zagraniczne wakacje...móc kupić córce oryginalne adidasy a nie takie z lidla… Nie chodzę do dobrego fryzjera, muszę ograniczać wydatki, paliwo męża do pracy też kosztuuje- a co noc myślę, że wyhstarczyłoby, by mąż zmienił pracę. Córka ma 5 lat, niedługo pójdzie do szkoły i dzieci będą się z niej śmiały, że jest biedna, bo jej własny ojciec woli cudze bachory od naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

NIE BEDE PRACOWAL I TYLE...NIC NA TO NIEPORADZISZ.SZUKAJCIE SOBIE INNEGON FRAJERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda
10 minut temu, Gość Gość napisał:

. Chciałabym móc pojechać na zagraniczne wakacje...móc kupić córce oryginalne adidasy a nie takie z lidla…

nie stac was na takie podstawowe rzeczy?

To idz  do pracy. proste jak 2+2 = 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Było już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Było już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzenia

Jak ja bym chciała dostać mieszkanie po babci... Ale nie dostałam i nic nie dostanę, mój facet też nic nie dostał. A ty masz męża co dostał mieszkanie po babci i jeszcze ci źle. Poza tym 2600 zł netto za prostą pracę, którą się lubi, to nie tak źle. Wiesz co, jesteś kompletnym zerem. Życzę ci żeby twój mąż zakochał się w jakiejś uczennicy i kopnął cię w d.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny39l

ten temat był tu parę lat temu. dosłownie co do słowa przekopiowałeś/aś

żenada. wysil się bardziej

tymczasem 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowo 0/10

Było, ty nędzna prowokatorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krym

Ale to już było ,redakcja kafe co jakiś czas odświeża swoje zmyślone tematy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×