Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościu2019

Wpadki z owłosieniem

Polecane posty

5 minut temu, acordeon napisał:

Nie mówię o zaniedbaniu o ile zarost nie zaburza szeroko pojętej kobiecości.

Gdybyś napisał, że taki widok zaburza Twoje pojęcie kobiecości, nie pozostałoby mi nic innego jak tylko zgodzić się z Tobą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, acordeon napisał:

Widziałem kiedyś kobietę, która rozłożyła się przede mną na plaży naturystów w pozycji "ginekologicznej" Była zarosnięta na udach,pośladkach...tragedia. Rozumiem geny itd,ale to wyglądało strasznie.

Raczej zostałeś tak uwarunkowany że tak to odebrałeś. Sto lat temu uznalbys to za bardzo podniecający widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Raczej zostałeś tak uwarunkowany że tak to odebrałeś. Sto lat temu uznalbys to za bardzo podniecający widok.

Bzdury

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gość napisał:

Szeroko pojęta kobiecość a dotyczy określonej tendencji czy też mody.

Naturalność kochany nigdy nie zaburza kobiecości jakkolwiek by tego nie pojmować.

Mylisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam mocno owłosione uda, nogi, mam włoski wokół sutków i pod pepkiem i wąsik.  Próbuje sobie z tym radzić jak mogę.  Endokrynolog I ginekolog nie są w stanie mi pomóc i rani mnie taki typ tak akordeon. Niech spojrzy sam na siebie czy jest taki idealny. Wcale nie mam wysokiego testosteronu ani dużych zaburzeń hormonalnych. Lekarze rozkładają ręce.  Myślę nad depilacja laserową, Bo strach spotkać takiego człowieka jak Akordeon żeby nie musiał się brzydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mam mocno owłosione uda, nogi, mam włoski wokół sutków i pod pepkiem i wąsik.  Próbuje sobie z tym radzić jak mogę.  Endokrynolog I ginekolog nie są w stanie mi pomóc i rani mnie taki typ tak akordeon. Niech spojrzy sam na siebie czy jest taki idealny. Wcale nie mam wysokiego testosteronu ani dużych zaburzeń hormonalnych. Lekarze rozkładają ręce.  Myślę nad depilacja laserową, Bo strach spotkać takiego człowieka jak Akordeon żeby nie musiał się brzydzic.

Piep/rzysz głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Mam mocno owłosione uda, nogi, mam włoski wokół sutków i pod pepkiem i wąsik.  Próbuje sobie z tym radzić jak mogę.  Endokrynolog I ginekolog nie są w stanie mi pomóc i rani mnie taki typ tak akordeon. Niech spojrzy sam na siebie czy jest taki idealny. Wcale nie mam wysokiego testosteronu ani dużych zaburzeń hormonalnych. Lekarze rozkładają ręce.  Myślę nad depilacja laserową, Bo strach spotkać takiego człowieka jak Akordeon żeby nie musiał się brzydzic.

Akordeon ma malego czlonka, dlatego taki jest. Ma ok 10 cm i to z frustracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Mam mocno owłosione uda, nogi, mam włoski wokół sutków i pod pepkiem i wąsik.  Próbuje sobie z tym radzić jak mogę.  Endokrynolog I ginekolog nie są w stanie mi pomóc i rani mnie taki typ tak akordeon. Niech spojrzy sam na siebie czy jest taki idealny. Wcale nie mam wysokiego testosteronu ani dużych zaburzeń hormonalnych. Lekarze rozkładają ręce.  Myślę nad depilacja laserową, Bo strach spotkać takiego człowieka jak Akordeon żeby nie musiał się brzydzic.

A mnie się wydaje, że Akordeonowi chodzi jednak o coś zupełnie innego. 

Sama piszesz, że próbujesz sobie radzić że swoim "problemem" jak możesz, czyli dość oczywiste jest, że usuwasz owłosienie. Starasz się,  by jego nadmiar nie był widoczny. Wiesz jak musi być "zapuszczona" kobieta, by zauważył to facet przechodzący obok niej na plaży naturystów? Ujmijmy to delikatnie, że bardzo. 

Nie miejmy dorosłych mężczyzn za nienormalnych. Oni doskonale wiedzą, że jedna kobieta może mieć mniejsze owłosienie, inna większe, a jeszcze inna w wyniku pewnych zaburzeń nadmierne, porównywalne do męskiego,  nie wyłączając twarzy, pośladków, piersi. Tu raczej chodzi o to, jak do tego podchodzi. Jeśli dba o siebie, to jest w stanie jakoś to okiełznać i nie rzuca się to w oczy. Ale jeśli całkowicie odpuszcza i doprowadza się do stanu, w którym jest tak zarośnięta, że wzbudza nieprzyjemne odczucia, to już jest kwestia estetyki. I jeśli jej to pasuje, to ok, ale nie oszukujmy się, wygląda to słabo. I myślę, że mówimy tu o widoku, którego pewnie sobie nie wyobrażasz, dlatego się oburzasz, choć niepotrzebnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka

Moja pierwsza wizyta u nerologa. Nie wiedziałam że trzeba prawie calkiem się rozebrać. Slyszałam tylko o pukaniu w kolana. Poszlam w ...ence myśląc że opukania kolan nie będę musiała jej zdjąć. Majtki prześwitujące. Widać było zarost. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endokrynolog
Dnia 27.12.2019 o 17:50, Gość Myszka napisał:

Moja pierwsza wizyta u nerologa. Nie wiedziałam że trzeba prawie calkiem się rozebrać. Slyszałam tylko o pukaniu w kolana. Poszlam w ...ence myśląc że opukania kolan nie będę musiała jej zdjąć. Majtki prześwitujące. Widać było zarost. 

a co to było konkretnie za badanie, że trzeba się było rozebrać? tak z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×