Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panifreyja

"Gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy...?"

Polecane posty

2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Potrafię czytać i wyciągać wnioski. Nie interesuje mnie Twoja sytuacja, w którą dobrowolnie weszłaś.

Z dooopy te wnioski są 🙂 Takie trochę gówniane :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, panifreyja napisał:

Widzę zaawansowana frustrację. Jeszcze pewnie u mamusi mieszka ...? 🙂

Nie masz czasem syndromu wyparcia i piszesz ciągle o swojej rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Skarbie, ja tamtego nie napisałem!😎

Wybacz, to nie było do ciebie 🙂 Wiem, że tego nie napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, panifreyja napisał:

Mężczyźni oferują dziś tandetne życie u swojego boku szukając służącej, kucharki, pomywaczki, praczki i pokojówki a nie żony. Smutne to, bo sami dają z siebie tylko nawóz.

Ale z ciebie frustratka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zarabiam całkiem sporo, mam duży dom pod Warszawą, sporo oszczędności, dwie firmy. Jestem wysoki, wykształcony, kulturalny i towarzyski......

I uwielbiam patriarchat, zasciankowa katolickie wychowanie, lubię kobiety kury domowe itp itd. :)

i chętnych mam w chooj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 minuty temu, panifreyja napisał:

Nie znasz sytuacji, to się nie wypowiadaj. Widzę, że większość ma taki zwyczaj, że "nie wiem, ale się wypowiem." Od razu powiem, że nie jest to dobra cecha. Niestety jedna z polskich narodowych.

To mi się nawet podoba 🙂

Jednak piszesz na forum, to chyba oczekujesz odzewu.Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko Polo

Ja mam taką Szwagierkę... laska na serio ładna, wysoka blondyna mająca na czym siedzieć i czym oddychać, wykształcona ... i zionie z niej PUSTKA. Każdy gość który się z nią umawiał zaraz po spotkaniu kasował numer i nie dałbym sobie ręki uciąć czy aby nie wyjechał do Ekwadoru robiąc sobie po drodze operację plastyczną aby broń boże go gdzieś nie rozpoznała 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosciu napisał:

Znaleźć wehikul czasu i cofnąć się do epoki przed feminizmem 

No, jak znalazł. Do czasów gdy facet prał babę po gębie jak nie była posłuszna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja zarabiam całkiem sporo, mam duży dom pod Warszawą, sporo oszczędności, dwie firmy. Jestem wysoki, wykształcony, kulturalny i towarzyski......

I uwielbiam patriarchat, zasciankowa katolickie wychowanie, lubię kobiety kury domowe itp itd. 🙂

i chętnych mam w chooj.:)

Normalnie chodzący ideał... gdybyś taki był to nie musiałbyś się tut teraz reklamować 😛 Może masz małe ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja zarabiam całkiem sporo, mam duży dom pod Warszawą, sporo oszczędności, dwie firmy. Jestem wysoki, wykształcony, kulturalny i towarzyski......

I uwielbiam patriarchat, zasciankowa katolickie wychowanie, lubię kobiety kury domowe itp itd. 🙂

i chętnych mam w chooj.:)

Tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No, jak znalazł. Do czasów gdy facet prał babę po gębie jak nie była posłuszna. 

Dziś też mężczyźni bija kobiety, wyżywają swoją frustrację i brak perspektyw wywołując psychologiczne wojenki, znęcając się psychicznie i fizycznie, niszcząc swoją toksycznością, bo są niezaradni, niedostosowani, z brakiem pomysłów na życie, bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Izzie_Stevens napisał:

Normalnie chodzący ideał... gdybyś taki był to nie musiałbyś się tut teraz reklamować 😛 Może masz małe ego...

Chyba: "małego" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, PNINA napisał:

Tylko co?

Rozwiń pytanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się nie reklamuje tylko chce wam uświadomić, że nie można być jedna noga nowoczesna a druga tradycyjna (wymagać od faceta pieniedzy). Albo albo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, PNINA napisał:

To mi się nawet podoba 🙂

Jednak piszesz na forum, to chyba oczekujesz odzewu.Co?

Tak, odzewu jak najbardziej, ale nie goooownianych wniosków z doooopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja się nie reklamuje tylko chce wam uświadomić, że nie można być jedna noga nowoczesna a druga tradycyjna (wymagać od faceta pieniedzy). Albo albo. 

Moim zdaniem można. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie, wybiorczy feminizm.  Najgorsze co może być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Izzie_Stevens napisał:

Normalnie chodzący ideał... gdybyś taki był to nie musiałbyś się tut teraz reklamować 😛 Może masz małe ego...

Albo małego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Izzie_Stevens napisał:

Moim zdaniem można. 

Moim zdaniem też. W takiej sytuacji można nawet od faceta wymagać o wiele więcej, bo kobieta nie tylko jest "kurą domową" ale też zapierd-ala również w pracy. Także nie tylko dom, dzieci, mąż ... na głowie ma dziś kobieta ale również obowiązki w pracy zawodowej. Facet TYLKO pracuje i czuje się taaaaaaaaaaaaaaki zmęczony po tej pracy, biedactwo! Kopnęłabym w ta nieumytą doooopę! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Danuta w ten sposób podsumowała wcześniejsze pokolenia... bo przecież nie o obecnym sobie zaśpiewała : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Czas na meska odpowiedz. Pierwsze zdanie i juz o kasie - no dramat. Co kobieta jest w stanie dzisiaj zaoferowac mezczyznie? Wiekszosc ma nawalone w glowie ideologia ze jej sie nalezy. Otoz mowie ze sie nie nalezy, sam sobie sprzatam, gotuje, pracuje na siebie, mam mieszkanie samochod i perspektywy dalszego rozwoju. Co kobieta jest w stanie wprowadzic do mojego zycia? Jaka wartosc? Jak to maja byc roszczenia typu - walcz o mnie, adoruj, rzucaj kasa etc - to ja sie pytam, który ... sie na to zdecyduje? Jezeli kobieta jest wartosciowa to facet naklada jej pierscionek na palec, jak nie masz tego pierscionka i jestes po 25 to sie zastanow nad swoim zyciem i podejsciem do niego, bo moze trzeba w sobie cos zmienic. Laski potykaja sie ze sciana kolo 30 i z roku na rok i atrakcyjnosc spada, u facetow jest inaczej. Nawet 50letni kon zadbany moze wyczaic dziewczyne 20-30 lat jezeli ma w glowie poustawiane. Ale nasze kochane Polki nie lubia tego sluchac, bo jak mowilem maja nawalone w glowie ideologia, influencerkami i innym barachlem. Stad wniosek jest jeden - nie wiązac sie z patuskami, cierpliwie czekac i rozwijac sie. Biologia sama rabniete laski wyeliminuje. Dziekuje dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś chory?
49 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

O tym samym pomyślałem. 

Parafrazując: nie pytaj co mężczyzna zrobi dla ciebie, ale co ty zrobisz dla mężczyzny.

 MaestroS ..mój ulubiony:) sniles mi się dzisiaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś chory?
49 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

O tym samym pomyślałem. 

Parafrazując: nie pytaj co mężczyzna zrobi dla ciebie, ale co ty zrobisz dla mężczyzny.

 MaestroS ..mój ulubiony:) sniles mi się dzisiaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś chory?
49 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

O tym samym pomyślałem. 

Parafrazując: nie pytaj co mężczyzna zrobi dla ciebie, ale co ty zrobisz dla mężczyzny.

 MaestroS ..mój ulubiony:) sniles mi się dzisiaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Koneser napisał:

Czas na meska odpowiedz. Pierwsze zdanie i juz o kasie - no dramat. Co kobieta jest w stanie dzisiaj zaoferowac mezczyznie? Wiekszosc ma nawalone w glowie ideologia ze jej sie nalezy. Otoz mowie ze sie nie nalezy, sam sobie sprzatam, gotuje, pracuje na siebie, mam mieszkanie samochod i perspektywy dalszego rozwoju. Co kobieta jest w stanie wprowadzic do mojego zycia? Jaka wartosc? Jak to maja byc roszczenia typu - walcz o mnie, adoruj, rzucaj kasa etc - to ja sie pytam, który ... sie na to zdecyduje? Jezeli kobieta jest wartosciowa to facet naklada jej pierscionek na palec, jak nie masz tego pierscionka i jestes po 25 to sie zastanow nad swoim zyciem i podejsciem do niego, bo moze trzeba w sobie cos zmienic. Laski potykaja sie ze sciana kolo 30 i z roku na rok i atrakcyjnosc spada, u facetow jest inaczej. Nawet 50letni kon zadbany moze wyczaic dziewczyne 20-30 lat jezeli ma w glowie poustawiane. Ale nasze kochane Polki nie lubia tego sluchac, bo jak mowilem maja nawalone w glowie ideologia, influencerkami i innym barachlem. Stad wniosek jest jeden - nie wiązac sie z patuskami, cierpliwie czekac i rozwijac sie. Biologia sama rabniete laski wyeliminuje. Dziekuje dobranoc

Zmieniłam bym, że raczej kobieta po 30 jak nie ma piersćionka albo wieloletniego partnera to powinna się zastanowić nad sobą. Z bliskiego otoczenia wiem, że takiego kobiety szukają księcia z bajki a same są albo leniwe albo głupie. Niestety przykra prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość Profesor napisał:

Jak kobiety zaczną być "prawdziwe" to i mężczyźni się znajdą

nie znajda sie 

z ameby mezczyzny nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko zmierza w kierunku 'pantoflarstwa' to wg mnie kobiety będą miały coraz mniej powodów do narzekan bo taki który nie miga się od prac domowych to facet na miarę czasów : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha
Przed chwilą, Izzie_Stevens napisał:

Zmieniłam bym, że raczej kobieta po 30 jak nie ma piersćionka albo wieloletniego partnera to powinna się zastanowić nad sobą. Z bliskiego otoczenia wiem, że takiego kobiety szukają księcia z bajki a same są albo leniwe albo głupie. Niestety przykra prawda

Sam jesteś leniwy i gloopi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Rozumiem, że chodzi o wnioski, które nie są po Twojej myśli, prawda? Współczuje współistnienia.

Chodzi mi o wnioski oparte na faktach a nie o ... wysrane z twojej dooopy, sory, ale tak jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×