Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zakochana

Czy mężczyzna po 40 może się zakochać w młodszej?

Polecane posty

Gość aza

Autorko Zakochana - powiem Ci ze moze 🙂 

Sama mialam 26 gdy zakochalam sie w 40-latku. A potem, na kanwie rozwijajacej sie znajomosci kolezensko-rozmownej, on zakochal sie we mnie. Jestesmy tak razem zakochani juz 20 lat 🙂 

Dodam, ze nie podrywalam go na zaden flirt, czy seks. Po prostu zaprzyjaznilismy sie. Dbalam o w miare atrakcyjny i zadbany widok, zebym byla mila jego oku, ale na elegancko, nie wyzywajaco. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Pan napisał:

Chciałabyś. Wmawiaj sobie. Tak naprawdę to chętnie bys zamieniła męża na tego 35-latka

Męża, który jest wysportowany, elegancki, na 35 letniego kolegę z brzuchem i łysiną. Chyba śnisz.

Mój mąż jest fajniejszy i młodziej wyglądający niż nie jeden 30 parolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEH
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Męża, który jest wysportowany, elegancki, na 35 letniego kolegę z brzuchem i łysiną. Chyba śnisz.

Mój mąż jest fajniejszy i młodziej wyglądający niż nie jeden 30 parolatek

Wmawiaj se dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda jest taka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Męża, który jest wysportowany, elegancki, na 35 letniego kolegę z brzuchem i łysiną. Chyba śnisz.

Mój mąż jest fajniejszy i młodziej wyglądający niż nie jeden 30 parolatek

Porównaj sobie np. szyje twojego starego z twoim kolegą. Zauważ, jaką ma szyję pomarszczoną twój stary. Poza tym jest niski i klocowaty, ma grube nogi. A twój kolega może i łysy, ale wysoki i szczupły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Prawda jest taka napisał:

Porównaj sobie np. szyje twojego starego z twoim kolegą. Zauważ, jaką ma szyję pomarszczoną twój stary. Poza tym jest niski i klocowaty, ma grube nogi. A twój kolega może i łysy, ale wysoki i szczupły. 

co to za bełkot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Wlasnie nie wiem ale w sumie ciekawe co se szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miłość jest ślepa więc zdarzyć się może wszystkoo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Iibed napisał:

no właśnie brzydką dla równolatka interesuje się starszymi facetami dla których nie jest brzydka bo młoda 😄

 

Twoja teoria jest taka gówniana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodszy
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Męża, który jest wysportowany, elegancki, na 35 letniego kolegę z brzuchem i łysiną. Chyba śnisz.

Mój mąż jest fajniejszy i młodziej wyglądający niż nie jeden 30 parolatek

Ojej. A co zrobisz, jak twój stary zacznie łysieć? Przestaniesz go kochać i znajdziesz sobie jeszcze starszego, byle z włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Iibed napisał:

niech bedzie i gowniana ale czesto prawdziwa przewaznie starszymi duzo facetami interesuja sie kobiety ktore chca sie wydostac z biedy, brzydkie dla rowiesnikow, a dla strszego ladniejsze niz rowiesnice albo te ktore wychowywaly sie bez ojca. oczywiscie sa wyjatkie ale to sa wyjatki a nie zadna regula ze stary dziad jest przxystojniejszy bo jak dziad byl mlodszy to byl przystojniejszy nie ma ludzi ktorzy nagle w wieku 40 lat ladnieja 😄

Nie masz racji. Uogólniasz, więc nigdy jej mieć nie będziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Iibed napisał:

niech bedzie i gowniana ale czesto prawdziwa przewaznie starszymi duzo facetami interesuja sie kobiety ktore chca sie wydostac z biedy, brzydkie dla rowiesnikow, a dla strszego ladniejsze niz rowiesnice albo te ktore wychowywaly sie bez ojca. oczywiscie sa wyjatkie ale to sa wyjatki a nie zadna regula ze stary dziad jest przxystojniejszy bo jak dziad byl mlodszy to byl przystojniejszy nie ma ludzi ktorzy nagle w wieku 40 lat ladnieja 😄

🚽KIBEEEL HA HA HA 😀

🚽KIBEL? 🤔

🚽KIBEL! 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Iibed napisał:

bzdura nie ma takich ludzi. nawet jakbys w wieku 20 lat byl grubasem i po 40 schudla drastycznie to tez raczej sama utrata wagi nie zrekompensuje starosci. 

 

 

🚽KIBEEEL HA HA HA 😀

🚽KIBEL? 🤔

🚽KIBEL! 😐

LIBED = KIBEL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołodik

Temat był ,czy 40 facet może zakochać się w młodszej .Zawsze może ,ale to często tzw kryzys wieku średniego i to zauroczenie . Mądry popatrzy inaczej na to -dlaczego młodsza miałaby odwzajemnić uczucie? Teraz rozważania -bo kasa ,bo status społeczny itd , na końcu facet postawi ,że faktycznie się zakochała ,ale to wyjątek . Facet zakocha się i odmłodzi , to daje mu kopa ale jest ryzyko ,że będzie zaborczy dla młodszej (pilnuje swojej zdobyczy ) . Reasumując -facet może się zakochać ,ale rozważy dokładnie co kierować miałoby kobietą aby oddała uczucie ,chyba ,że niemyślący -to zrobi z siebie boga i będzie uważał,że jest ze 20 lat młodszy choć widac ,że już nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość wołodik napisał:

Temat był ,czy 40 facet może zakochać się w młodszej .Zawsze może ,ale to często tzw kryzys wieku średniego i to zauroczenie . Mądry popatrzy inaczej na to -dlaczego młodsza miałaby odwzajemnić uczucie? Teraz rozważania -bo kasa ,bo status społeczny itd , na końcu facet postawi ,że faktycznie się zakochała ,ale to wyjątek . Facet zakocha się i odmłodzi , to daje mu kopa ale jest ryzyko ,że będzie zaborczy dla młodszej (pilnuje swojej zdobyczy ) . Reasumując -facet może się zakochać ,ale rozważy dokładnie co kierować miałoby kobietą aby oddała uczucie ,chyba ,że niemyślący -to zrobi z siebie boga i będzie uważał,że jest ze 20 lat młodszy choć widac ,że już nie .

A co gdy kobieta jest wyżej w statusie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie ma czegoś takiego jak "mężczyzna po 40", po 40 jest dziadziuś, mężczyźni zamykają się przed 40, a chłopcy przed 30, u kobiet zaś na odwrót, im starsza tym dojrzalszy owoc, kobiety młodnieją z wiekiem tak powiedzmy do 55, potem wiadomo praw natury nie przeskoczy ale jednak, aha i jeszcze jedno, czym starszy facet tym głupszy jest, normalnie dziecinnieje, a szczyt kuriozum osiąga właśnie jak dla hecy ta czy inna młódka zamerda kuperkiem i lata potem taki głupol z wywalonym jęzorem śliniąc się i sapiąc w nadziei na numerek, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

nie ma czegoś takiego jak "mężczyzna po 40", po 40 jest dziadziuś, mężczyźni zamykają się przed 40, a chłopcy przed 30, u kobiet zaś na odwrót, im starsza tym dojrzalszy owoc, kobiety młodnieją z wiekiem tak powiedzmy do 55, potem wiadomo praw natury nie przeskoczy ale jednak, aha i jeszcze jedno, czym starszy facet tym głupszy jest, normalnie dziecinnieje, a szczyt kuriozum osiąga właśnie jak dla hecy ta czy inna młódka zamerda kuperkiem i lata potem taki głupol z wywalonym jęzorem śliniąc się i sapiąc w nadziei na numerek, hahaha

Hahahahaha xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

nie ma czegoś takiego jak "mężczyzna po 40", po 40 jest dziadziuś, mężczyźni zamykają się przed 40, a chłopcy przed 30, u kobiet zaś na odwrót, im starsza tym dojrzalszy owoc, kobiety młodnieją z wiekiem tak powiedzmy do 55, potem wiadomo praw natury nie przeskoczy ale jednak, aha i jeszcze jedno, czym starszy facet tym głupszy jest, normalnie dziecinnieje, a szczyt kuriozum osiąga właśnie jak dla hecy ta czy inna młódka zamerda kuperkiem i lata potem taki głupol z wywalonym jęzorem śliniąc się i sapiąc w nadziei na numerek, hahaha

Każdy może mieć marzenia i swój własny wyimaginowany świat 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

nie ma czegoś takiego jak "mężczyzna po 40", po 40 jest dziadziuś, mężczyźni zamykają się przed 40, a chłopcy przed 30, u kobiet zaś na odwrót, im starsza tym dojrzalszy owoc, kobiety młodnieją z wiekiem tak powiedzmy do 55, potem wiadomo praw natury nie przeskoczy ale jednak, aha i jeszcze jedno, czym starszy facet tym głupszy jest, normalnie dziecinnieje, a szczyt kuriozum osiąga właśnie jak dla hecy ta czy inna młódka zamerda kuperkiem i lata potem taki głupol z wywalonym jęzorem śliniąc się i sapiąc w nadziei na numerek, hahaha

Dokładnie. 🤣👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Każdy może mieć marzenia i swój własny wyimaginowany świat 🙂 

dokładnie, tak samo jak  u dzieci, tylko one nie maja 40+ lat i to je usprawiedliwia, może nawet jeszcze nie rozróżniają co możliwe a co nie i od tego mają rodziców, nic zaś nie usprawiedliwia naiwności zdziecinniałego starca po 40  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

dokładnie, tak samo jak  u dzieci, tylko one nie maja 40+ lat i to je usprawiedliwia, może nawet jeszcze nie rozróżniają co możliwe a co nie i od tego mają rodziców, nic zaś nie usprawiedliwia naiwności zdziecinniałego starca po 40  🙂 

Napisała zgorzkniała stara rura 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Napisała zgorzkniała stara rura 😄

żadna taka, za to z dużym prawdopodobieństwem mogę określić Twój stopień naiwności tudzież następczo degradacji intelektualnej, ha!  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden

Mam grubo po 40-tce i zakochałem się w młodszej o 10 lat ,,dziewczynie" :P. z wzajemnością  jak widzę. Daje ku temu dowody moja wybranka.Jest przy mnie kiedy jej potrzebuję 😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"dziewczynie" 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

żadna taka, za to z dużym prawdopodobieństwem mogę określić Twój stopień naiwności tudzież następczo degradacji intelektualnej, ha!  🙂 

Yhy, yhy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerard
4 godziny temu, Gość Zakochana napisał:

Dziękuję za nic nie wnoszący do tematu post :)

No rację ma.Fajnie że taki stary fagas nie będzie próbował sobie głupiej dziecinnej latawicy wychowac.A później uważaj i choć na palcach jak przy ojcu w chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerard
17 minut temu, Gość taki jeden napisał:

Mam grubo po 40-tce i zakochałem się w młodszej o 10 lat ,,dziewczynie" :P. z wzajemnością  jak widzę. Daje ku temu dowody moja wybranka.Jest przy mnie kiedy jej potrzebuję 😉.

To akurat fajna jeszcze różnica wieku(bo 20-30to zboki i tępaki).kobieta mądrzejsza i bardziej doświadczona wie o co come on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest

25lat to wiek dziecięcy, brak kasy, typowa naiwnosc ze swiat stoi przed nimi otworem no i ta silna potrzeba kolekcjonowania znajomosci. dla mnie laski do 30tki nadaja sie tylko by podac do dzioba, te starsze mnie nie interesuja.

to jest śmieszne co piszecie bo codziennie widze, jak takie mlode dupy patrza na mnie z pożądaniem. 40 letni ale ogarniety życiowo koles moze rwac lachony jak emeryci kupony od totka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość guest napisał:

25lat to wiek dziecięcy, brak kasy, typowa naiwnosc ze swiat stoi przed nimi otworem no i ta silna potrzeba kolekcjonowania znajomosci. dla mnie laski do 30tki nadaja sie tylko by podac do dzioba, te starsze mnie nie interesuja.

to jest śmieszne co piszecie bo codziennie widze, jak takie mlode dupy patrza na mnie z pożądaniem. 40 letni ale ogarniety życiowo koles moze rwac lachony jak emeryci kupony od totka. 

To jakie cie interesują skoro młodsze niż 30 nie a starsze odpadają? Jaki zigolo haha. Beke mam z takich facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×