Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NataliaGawron20

Imię dla dziewczynki

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Mam nadzieję że po Świętach u Was dobrze 🙂

Zastanawiam się z przyjaciółką nad imieniem dla jej dzidziusia- jeszcze nie wie czy to chłopiec czy dziewczynka. Jeżeli będzie chłopak to Jerzy, Jurek albo Igor 🙂Po pradziadku. A dla dziewczynki myślimy nad imionami: 

Anna, Nadia, Laura, Helenka, Malwinka, Zuzia, Jagódka, Julia albo Lilka. Które z nich najbardziej Wam się podoba? 😄 Albo które z tych kompletnie Wam się NIE podoba? 🙂 Nie piszcie tylko że to jej ma się podobać, a nie Wam. Ja pytam tylko i wyłącznie z ciekawości 🙂 Mozecie też napisać jak nazywają się Wasze dzieci! 

Szczęśliwego nowego roku kochane! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Moja siostra teraz urodziła córeczkę nazwała Lilianka bardzo ładne imie same bym tak nazwała ! Brzmi słodko i nie tak typowo jak Np Julia (chociaż Julia tez jest bardzo ładne) ja bym z tych wybrała 3 :Liliana, Laura lub Julia . Nie podoba mi się Nadia paskudne i Jagódka tez nie . Dla

chlopca najładniejsze z tych yo Igor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładne Julia, Liliana, Nadia. Natomiast imię Helena jak i Aniela zawsze uważałam za jedne z najbrzydszych imion. Jerzy też mi się nie podoba. A reszta ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mamy podobne gusta 🙂 Jeszcze miała być Hania. Zapomniałam dopisać 😄 Nadia trochę kojarzy mi się z Rosjanką 😂 Może tylko ja tak mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ładne Julia, Liliana, Nadia. Natomiast imię Helena jak i Aniela zawsze uważałam za jedne z najbrzydszych imion. Jerzy też mi się nie podoba. A reszta ujdzie.

Aniela też mi się nie podoba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Anna- bezbarwna, przezroczysta, nijaka przez swoja popularnosc.

Nadia- podoba mi sie.

Laura- brzydkie dla mnie.  Odnosze wrazenie, ze jest to imie, ktore podoba sie na poczatku, ale bardzo szybko sie nudzi plus zdrobnienie Laurka jest paskudne.

Helena i Malwina- podobaja mi sie.

Zuzia- ladne, ale w zyciu nie zdecydowalabym sie na nadanie najpopularniejszego imienia w danym czasie.

Jagoda- w porzadku, ale rowniez robi sie popularna.

Julia- niesamowicie oklepana od wielu, wielu lat wiec na nie.

Lilka- bardzo mi sie podoba, ale Liliana i Lilianna polaczone razem sa w pierwszej dziesiatce rowniez wiec na nie.

Takze Nadia, Helena, Malwina i Jagoda na tak.  Anna i Laura zdecydowanie na nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Z wymienionych przez Ciebie propozycji podoba mi się większość, a Laura i Zuzanna są na mojej liście imion dla potencjalnej córeczki. 🙂

Po kolei według mojego gustu: Zuzanna, Laura, Nadia, Liliana/Lilianna (bardziej podoba mi się pierwsza wersja), Anna, Julia, Malwina, Jagoda, Helena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Hmm napisał:

Moja siostra teraz urodziła córeczkę nazwała Lilianka bardzo ładne imie same bym tak nazwała ! Brzmi słodko i nie tak typowo jak Np Julia (chociaż Julia tez jest bardzo ładne) ja bym z tych wybrała 3 :Liliana, Laura lub Julia . Nie podoba mi się Nadia paskudne i Jagódka tez nie . Dla

chlopca najładniejsze z tych yo Igor.

Mi bardzo podoba się Laura, ale Lilinaka też piękne! Na małą można mowić Lilcia. Słodko! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Mama napisał:

Z wymienionych przez Ciebie propozycji podoba mi się większość, a Laura i Zuzanna są na mojej liście imion dla potencjalnej córeczki. 🙂

Po kolei według mojego gustu: Zuzanna, Laura, Nadia, Liliana/Lilianna (bardziej podoba mi się pierwsza wersja), Anna, Julia, Malwina, Jagoda, Helena.

Dziękuję bardzo za odpowiedź 🙂😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

BArdzo podoba mi sie Idalia- mala Ida, Idzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdbdjdkenekke

Nadia i Malwina to paskudne imiona. Laura tez mi sie nie podoba, reszta ok. 

A co do imienia Liliana, nie rozumiem fenomenu. Dla mnie jest wiesniackie. Pelno kolezanek i znajomych mojej mamy ma tak na imie. U mnie w. przedszkolu nauczycielka takie miako. 

Lilka masakra. Jak sie beda kokezanki i koledzy zwracac do takiej dziewczyny? Lilka.  Fuj. 

Ale forma Liliana tez jest obrzydliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja_S-a

W maju urodzę trzecie dziecko - dziewczynkę (mamy dwóch chłopców) - nasze typy to Klara lub Kornelia 🙂 

PS- nawet nie wiedziałam, że Lewandowscy mają córkę Klarę, ale imię mega mi się podoba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owkkwkwkw

Klara to jak dla starej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja_S-a

Z Waszych typów - zdecydowanie Laura. 
sliczne imię 🙂 

Lilianna kojarzy mi się ze starszą kobietą... ale ma w sobie coś magicznego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lila piękne. Ja mam Kornelkę 3 lata i Rozalię w drodze 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Lila piękne. Ja mam Kornelkę 3 lata i Rozalię w drodze 😊

Córcia koleżanki (1.5 roku) też Kornelia

 🙂 Piękne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość hdbdjdkenekke napisał:

Nadia i Malwina to paskudne imiona. Laura tez mi sie nie podoba, reszta ok. 

A co do imienia Liliana, nie rozumiem fenomenu. Dla mnie jest wiesniackie. Pelno kolezanek i znajomych mojej mamy ma tak na imie. U mnie w. przedszkolu nauczycielka takie miako. 

Lilka masakra. Jak sie beda kokezanki i koledzy zwracac do takiej dziewczyny? Lilka.  Fuj. 

Ale forma Liliana tez jest obrzydliwa. 

Koledzy i kolezanki mogą mówić Lilka, Lila, Lili, Lilcia 🙂 Mi się osobiście podoba aczkolwiek rozumiem że Tobie się nie podoba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Malwinka najladniejsze z listy.Ty tez masz piekne imie autorko, jedno z moich ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Malwinka najladniejsze z listy.Ty tez masz piekne imie autorko, jedno z moich ulubionych

Bardzo dziękuję! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Alicja, Amelia, Emilia, Laura, Lena, Maja, Melania, Monika, Nadia, Natalia, Zofia, Zuzanna - moje typy! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×