Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tomal

Czy poznanie tu całkiem obcej osoby jest możliwe?

Polecane posty

Gość Tomal

jestem facetem koło 40stki, nie szukam romansu, bo to wszystko mam ustatkowane.

Poznam kobiete lub faceta do rozmowy i rozwinięcia z czasem po prostu dłuższej znajomości. Miejsce zamieszkania obojętne, może być ktoś też za granicą.

Poznajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Tomal napisał:

jestem facetem koło 40stki, nie szukam romansu, bo to wszystko mam ustatkowane.

Poznam kobiete lub faceta do rozmowy i rozwinięcia z czasem po prostu dłuższej znajomości. Miejsce zamieszkania obojętne, może być ktoś też za granicą.

Poznajmy się.

A o czym chcesz pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynki

No właśnie,o czym chcesz pogadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mariusz4 napisał:

Oczywiscie, ale tylko jak bedzie blisko mieszkac.

 

Czasem fajnie jest nawet pogadać pośrednio przez komunikatory 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, odtyłudoprzodu napisał:

Czasem fajnie jest nawet pogadać pośrednio przez komunikatory 😉

Kiedyś mnie to cieszyło, teraz to takie nudne.Bo co można przez te komunikatory takiego opowiadać bez nadziei na spotkanie to w powietrze wszystko idzie. Aczkolwiek cieszy mnie wiadomosć od kobiety. Było tu kilka takich podejść ze strony kobiet.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu poznałam kilka fajnych osób, mężczyzn i kobiet. Trochę strach być szczerym wobec nieznajomych ludzi z forum, bo uj wie kto tam siedzi... no ale bez tego nie ma sensownej rozmowy i znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Teletubisiemuwiompapa napisał:

Raczej nie sądzę. Tutaj nie można być sobą, trzeba tworzyć alter ego takie jakimi byśmy chcieli być. Jak ktoś pokaże swoje słabe ja to zostanie zniszczony. Może kiedyś było inaczej, pamiętam to forum jeszcze z czasów pomarańczek. I te dyskusje w stylu "czy królowa sama się podciera?". Było śmieszniej, ale też można było szczerze i anonimowo pogadać. Teraz jest gorzej, duża inwigilacja, można sprawdzić każdego. I ludzie jacyś tacy bardziej sfrustrowani się zrobili, te ich rozmowy na poważne tematy, rzyyyg. Życie jest za krótkie by się żreć w necie. Lepiej być lekko psychicznym i nieoczywistym.

Tylko e-mail jest wymagany do rejestracji, a to za mało żeby sprawdzić kto pisze. Nadal jesteśmy anonimowi. Tylko ewentualnie na wniosek policji dostawca internetu może podać kto kryje się za konkretnym adresem IP w określonej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Teletubisiemuwiompapa napisał:

Niby tak, ale jak napiszesz za dużo o swoim życiu to ktoś ze znajomych połączy wszystkie kropki i może być przypał. Najgorzej, że nie można od razu usunąć konta tylko trzeba poprosić szanowną redakcję o działanie. Od kilku dni już czekam...

Dlatego publicznie należy być ostrożnym i o sobie pisać niewiele. Wszystko inne i całą resztę na pocztę bo tam bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Teletubisiemuwiompapa napisał:

Niby tak, ale jak napiszesz za dużo o swoim życiu to ktoś ze znajomych połączy wszystkie kropki i może być przypał. Najgorzej, że nie można od razu usunąć konta tylko trzeba poprosić szanowną redakcję o działanie. Od kilku dni już czekam...

To prawda. Trzeba się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

Ja tu poznałam kilka fajnych osób, mężczyzn i kobiet. Trochę strach być szczerym wobec nieznajomych ludzi z forum, bo uj wie kto tam siedzi... no ale bez tego nie ma sensownej rozmowy i znajomości

zawsze fajnie trafić na ludzi myślących, szczególnie gdy mieszkają gdzieś dalej, aby zobaczyć coś z innej perspwktywy, choć pustaków nie brakuje ale odsiew jest w miare szybki w necie bo pustak nie pogada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Teletubisiemuwiompapa napisał:

Niby tak, ale jak napiszesz za dużo o swoim życiu to ktoś ze znajomych połączy wszystkie kropki i może być przypał. Najgorzej, że nie można od razu usunąć konta tylko trzeba poprosić szanowną redakcję o działanie. Od kilku dni już czekam...

napisz jakąś prawde to cie zbanują i po problemie, moge ci "doradzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, martwywbutach napisał:

zawsze fajnie trafić na ludzi myślących, szczególnie gdy mieszkają gdzieś dalej, aby zobaczyć coś z innej perspwktywy, choć pustaków nie brakuje ale odsiew jest w miare szybki w necie bo pustak nie pogada

dokładnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×