Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość NowaJa

nowa ja w 2020 - pamiętnik odchudzania

Polecane posty

Hej wam wszystkim  Jeśli ktoś chce serio schudnąć to ja polecam użyć tabletek, sama używałam super wspomagaczy z tej strony:
dietalux.wordpress.com

były bardzo tanie i pomogły mi schudnąć około 15 kg , może i komuś pomoże, warto 🙂

Hej kobitki,

macie może doświadczenia z rowerkiem stacjonarnym? Jeździłyście może? Ja dostałam na urodziny i właśnie od niedawna zaczęłam używać, ciekawa jestem czy jakieś kilogramy zejdą 🙂 póki co waga stoi w miejscu, zrzuciłam 5 kg i ani rusz, jednak nadal zdrowo się odżywiam, lepiej się czuję, więc jestem dosyć usatysfakcjonowana 🙂 

A co u Was? Jak się trzymacie? 

Cześć ja jeżdżę na normalnym,uwielbiam! Ze stacjonarnym nie mam doświadczenia ale każdy ruch jest dobry , wiec na pewno będą efekty! Ja mam jakiegoś lenia.. nic mi się nie chce! Zrzucam na przesilenie jesienne.. 

Chocolate_Cookie jasne zapraszamy 🙂

Ja narazie się nie ważę bo ostatnio przeginam z jedzeniem i aktywność fizyczna też zerowa praktycznie 😕 wiec narazie nie ma o czym pisać 🙂 a u Was jak ? 

U mnie dziś waga pokazała 64.9kg. Najwyższa od bardzo dawna, dlatego postanowiłam wziąć się za siebie. Wczoraj wpadło mnóstwo słodyczy i fastfoodow. Dlatego dziś robię jednodniowy detoks. Będę tylko piła. Dam Wam znać jak mi poszlo:) 

To wzrost taki jak ja.Największa waga była 70kg.Zeszlam do 52 a teraz waha się między 53 a 54 ale trochę sobie sama zawalilam bo wróciłam do starych nawyków i teraz wracam na właściwe tory ale ostatnie kg ciężko stracić. Niby jest ok,wszyscy się zachwycają ale ja sobie zawsze coś wynajde. Najgorsze jest to że nawet jeśli chudnę to z biustu a uda których nie cierpię są bez zmian i zastanawiam się czy nie odpuścić i np skupić się na ćwiczeniach na uda.

Kora,Sylwia - co u Was ?

I gdzie reszta dziewczyn z tego tematu ? 😉

Hej u mnie nadal bez zmian znaczy z waga. Kanashimi ja jezdzilam rowerkiem na wiosne potem przeszlam na marsze i osobiscie uwazam ze sporo mi daly jazdy. Teraz ze wzgledu na pogode i brak czasu wrocilam do rowerku. Jezdze 2 tydzien i kondycja sie poprawila zdecydowanie. z dieta nadal nie moge dojsc do porzadku. Na dodatek odezwal sie moj woreczek zolciowy i od paru dni mam bole zoladka i boje sue ze od lekow nabawie sie wrzodow

Hej, Chocolate! Zapraszamy! Mnie kopnijcie w tyłek! Jakos mi nie idzie! Rany boskie,sama siebie nie poznaje. Nie mogę się wziasc w garść.. a po słodycze to umiem sięgać 🙈 Sama się zastanawiam, cyz nie zrobić sobie takiego dnia Głodówki. Może bardziej się zmobilizuje. Bardzo sobie popuscilam, rozleniwilam i w ogóle.. dramat! Wstyd!

Kora a ja tu trzymam za Ciebie kciuki✊✊ sama podjadam słodkie ale to już chyba tak zostanie dobrze że to jeden czy dwa cukierki a nie cała czekolada jak jeszcze nie tak dawno 🙂

Teraz będzie ciężko się zmobilizować do czegokolwiek,na mnie też pogoda źle działa ale byle do przodu.

Ja tu zaglądam chociaż na wadze się nic nie zmienia. Zaczęłam teraz robić ćwiczenia na uda i na tym się skupiam ale obawiam się że rozbuduje je jeszcze bardziej😔

Miłego dnia wszystkim 🙂

Hej dziewczyny co tam u Was ? 

Ja wagowo bez zmian ale i z dietą średnio 🙂 zaczelam coś ćwiczyć wkoncu już 3 dzień albo dopiero 😂😂 najgorzej zacząć pozniej już leci 🙂

milego dnia 😘

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się