Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość NowaJa

nowa ja w 2020 - pamiętnik odchudzania

Polecane posty

Dokładnie musimy pamiętać że na wagę wpływają różne czynniki np. miesiączka czy rozrost mięśni. Ważne aby się motywować że waga nie idzie w górę. Razem damy radę. Polecam wam dziewczyny fitness planner ostatnio kupiłam sb taki z pepco i jestem zadowolona, wymiary, cele już wypisane 😂

Gość NowaJa

Jutrzejszym ważeniem na pewno poprawimy sobie humory. Tylko błagam nie podchodźcie do tego, że musi być tyle i tyle mniej. Ważne żeby nie było więcej (no chyba, że któraś ma okres) ale to woda, nie tłuszcz na plusie. Z dnia na dzień jest nas coraz mniej. Zrzucamy balast i to najważniejsze. A to ważenie ma nas dyscyplinować, żeby nie odpuszczać.

💪👍

Ważenie 

W ciagu tygodnia zrzuciłam 0.5 kg

Od 01.01.2020 -  5.7 kg  

Nie jest źle, jestem przed okresem więc nie spodziewałam się cudów! 

Niestety się nie zmierzyłam, ale widzę po ciuchach że jest mnie troszkę mniej 🙂

oby tak dalej! 

A jak u Was dziewczyny? 

• Like 1

Hej ja jeszcze się nie ważyłam, dopiero co się przebudzilam, mój jedyny dzień kiedy mogłabym sobie trochę pospać i co oczy jak 5zl i nie mogę spać, a dzisiaj to i tak wyjątkowo do 7.00 pospalam, zazwyczaj jest to ok 6.00 😂 dlatego postanowiłam jeszcze gnic w łóżku tak dla zasady, choćbym odlezyn miała dostać hehe😊 ale jak tylko się poogarniam wskakuje na wagę. Czuję po ubraniach, że na pewno mnie ubyło, nie wiem czy w wadze, czy w cm, ale to już mało istotne, bo coś zaczęłam z sobą robić, kondycja coraz lepsza, 1h na orbiteku dalej jest męcząca ale już nie tak jak na początku. Wczoraj oczywiście 1h zaliczona, a dziewczyny jeżeli ktoś ćwiczy z pulsometrem, by mieć tętno, przy którym najlepiej spalamy tluszczyk, to widziałam że od 13.01 będzie w netto za chyba 35zl. 

1 godzinę temu, Jula1207 napisał:

Ważenie 

W ciagu tygodnia zrzuciłam 0.5 kg

Od 01.01.2020 -  5.7 kg  

Nie jest źle, jestem przed okresem więc nie spodziewałam się cudów! 

Niestety się nie zmierzyłam, ale widzę po ciuchach że jest mnie troszkę mniej 🙂

oby tak dalej! 

A jak u Was dziewczyny? 

Ja też się miałam zmierzyć i co, i ... 😂może dzisiaj, zawsze coś mam do zrobienia i mówię za chwilę się zmierze, a ze mam skleroze to już inna sprawa 😂

Ja 0.8kg mniej. Dobre i to. Po ciąży juz bardzo dużo schudłam i teraz zbicie każdego kilograma jest satysfakcjonujące 

Gość Panna młoda

Witam 🙂 ja dziś przedstawię swoja wagę z piątku ponieważ wyjechałam na weekend i nie mam jak się ważyć poza tym wczoraj byliśmy na dużej imprezie 50 wujka i nie ukryje że był torcik i inne pyszne jedzonko 😄 niby z umiarem ale wolałabym teraz nie stawać na wagę 😄

W piątek moja waga pokazała 65,5 kg udało mi się stracić 0,9 kg także ja jestem zadowolona. Następne ważenie już będzie w przyszłą niedzielę razem z Wami. 

Gość Sylwia

Waga 111,2 czyli 0.8 kg mniej 

Piersi 114 cm

Talia104 cm

Pas 125 cm

Biodra 67 cm

Obw uda 67 cm.

CEL 15,2 kg
Tydzień 1, dzień 7___ -2,3 kg
Pozostało 12,9 kg

Gość Katarzyna29

Witam 🙂 

U mnie dzisiaj 96 kg, 1 kg mniej zawsze to coś 🙂

Dzisiaj moja pierwsza kawa z ksylitolem i całkiem dobra🙂

Dziewczyny, 1kg na tydzień to bardzo dobry wynik. Tyle sie powinno chudnąć. To przecież prawie 5kg na miesiąc. 

Nikt w tydzień nie przytył to i w tydzień nie schudnie. 

• Like 2

Gość Panna młoda

Ja to bym chciała zawsze tracić 1 kg w ciągu tygodnia co daje 5 na miesiąc! Niestety ja chudne bardzo nierówno potrafię w tydzień zgubić 1 kg a w następny nic. Generalnie u mnie 2 kg na miesiąc to standard ale się nie poddam 🙂 jedynie w pierwszym miesiącu schudłam 4 kg ale wiadomo woda 😉

Gość Kulka

Hejo, u mnie szału nie ma: 0,5kg mniej. Lepszy rydz-niż nic :) mam nadzieje, ze u Was lepiej! Zaczęłam ćwiczyć z kolakowska, spoko poszło wiec mam zamiar chociaż 3 razy w tyg z nią się poruszać. 

A więc po wrażeniu, waga na dzień dzisiejszy 82.2kg, schudłam przez tydzień 1,1kg. Bardzo się cieszę że coś spada. I tak jest bardzo super od 27.12.19 schudłam 6,1kg. Wiecie co faktycznie chyba będę robić stopki żeby było to bardziej czytelne, czyli :

Waga początkowa 88,3kg, wzrost 170 lub 172, musiałabym dokładnie się zmierzyć 😊

Cel 64/65

Dzisiaj 12.01.20r.-waga 82,2kg 😊

Aaa wiem, że waga nie będzie już tak spadać jak w pierwszym tygodniu, dlatego muszę się zmierzyć i patrzeć na te cm, ale to już pisałam, że chce to zrobić 😂 a się okaże he he, bo zaraz wyjeżdżam na spacer, będę spacerować po plaży 😊

3 minuty temu, Pulpecikowa napisał:

Aaa wiem, że waga nie będzie już tak spadać jak w pierwszym tygodniu, dlatego muszę się zmierzyć i patrzeć na te cm, ale to już pisałam, że chce to zrobić 😂 a się okaże he he, bo zaraz wyjeżdżam na spacer, będę spacerować po plaży 😊

Super masz z tym morzem. Zawsze chciałam tam mieszkać. Zazdroszczę

• Like 1

Gość Kulka

Pulpecikowa, mam tyle samo wzrostu (172) i dążymy do tej samej wagi: 64 :) Co prawda mam mniej do zrzucenia (aktualnie mam 71,5) ale wiesz co? Damy radę! Wszystkie! Piękny, zdrowy spadek! Brawo Ty!   

20 minut temu, Ania79 napisał:

Super masz z tym morzem. Zawsze chciałam tam mieszkać. Zazdroszczę

To fakt, morze uwielbiam, wręcz kocham, ale góry i Mazury też 😊 uwielbiam małe mieściny, w dużych miastach bym nie mogła mieszkać. Ja jestem bardziej wiesniakiem niż mieszczuchem, choć w mieście mieszkam, ale całe szczęście że na obrzeżach. 😊

7 minut temu, Gość Kulka napisał:

Pulpecikowa, mam tyle samo wzrostu (172) i dążymy do tej samej wagi: 64 🙂Co prawda mam mniej do zrzucenia (aktualnie mam 71,5) ale wiesz co? Damy radę! Wszystkie! Piękny, zdrowy spadek! Brawo Ty!   

Kulka pewnie że damy radę 😊

Gość Blubber

Ważenie -  tydzień 1 ; schudłam  - 1 kg

Cel  - 17 kg

Pozostało -  16 kg

Plany na dzisiaj - przygotować dietetyczne jedzenie i poćwiczyć na rowerku stacjonarnym

1 godzinę temu, Pulpecikowa napisał:

To fakt, morze uwielbiam, wręcz kocham, ale góry i Mazury też 😊 uwielbiam małe mieściny, w dużych miastach bym nie mogła mieszkać. Ja jestem bardziej wiesniakiem niż mieszczuchem, choć w mieście mieszkam, ale całe szczęście że na obrzeżach. 😊

A gdzie mieszkasz? 

1 godzinę temu, Pulpecikowa napisał:

A gdzie mieszkasz? 

Gość Katarzyna29

Ja dzisiaj na śniadanie serek wiejski dwie kromki wieloziarnistego chleba z wędliną drobiową, później było pół grejpfruta. Na obiadek będzie ryba, ziemniaki i surówka. Na kolację będą jakieś placuszki.

Gość Katarzyna29

Ja też bym mogła mieszkać nad morzem, ostatni raz byłam jakieś 5 lat temu ale to taki mało udany wypad. Może w tym roku się wybierzemy. 

Gość NowaJa

Start: 29.12.2019

W tym tygodniu: - 1,4kg

Pozostało: 28.7kg

1 tydzien: - 4.9kg, 2 tydzień: - 1.4kg

Ale pięknie pochudlyscie. Gratuluję! Szkoda, że okres szybkiego chudniecia skończył się właśnie. Od teraz będziemy zachwycać się każdym gramem. Byle do przodu i byle mniej. 

Udanej niedzieli 😘

3 godziny temu, Pulpecikowa napisał:

A więc po wrażeniu, waga na dzień dzisiejszy 82.2kg, schudłam przez tydzień 1,1kg. Bardzo się cieszę że coś spada. I tak jest bardzo super od 27.12.19 schudłam 6,1kg. Wiecie co faktycznie chyba będę robić stopki żeby było to bardziej czytelne, czyli :

Waga początkowa 88,3kg, wzrost 170 lub 172, musiałabym dokładnie się zmierzyć 😊

Cel 64/65

Dzisiaj 12.01.20r.-waga 82,2kg 😊

Tez mam taki cel. 65 mi wystarczy 😉

Gość Allll

Ja już utratę wielkiej wagi mam za sobą i ponad rok diety, schudłam 46 kilo. Teraz tylko w miarę zdrowe odżywianie 🙂

Mi waga cały czas się utrzymuje, ale waha mi się cały czas o 1-2 kilo 😛

Dziś ważę 65 🙂 wczoraj 66. 

Gość Allll

Na śniadanko u mnie wspomniany gdzieś tu wcześniej boczek (znalazłam taki co w 100 g ma tylko 300 kcal), czyli jakieś 7 plasterków więc bosko:D do tego jedno jajko, i fasolka:) 

Na obiad będą burgery z dobrym mięskiem, sałatą, pomidorem, cebulą, ogórkiem kiszonym, domowej roboty sosem i bułkami 😄 palce lizać. Do tego frytki z piekarnika. Myślę nad jakąś sałatką ale chyba nie tym razem 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się