Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość NowaJa

nowa ja w 2020 - pamiętnik odchudzania

Polecane posty

32 minuty temu, Gość Blubber napisał:

wczorajszego dnia okno żywieniowe zamknęłam o godz 18 ( zupa ogórkowa wegetariańska plus sałatka - rukola, buraczek, troszkę fety, posypane słonecznikiem), dzisiejsze śniadanie o godz 10 :classic_biggrin:

czyli 14/10, może zejdę do 16/8 jak będzie ładny spadek w nadchodzącym tygodniu - taki mam plan

Ja od poniedziałku też wroce do tej metody. Tak od ważenia do ważenia zeby sprawdzic. Caly myk tej diety polegał właśnie na tym ze nie trzeba jeść dietetyczne. Ciekawe jaki efekt jest jak sie ogranicza. Moze podwójny 😉

Gość Sylwia

U mnie na śniadanie jajecznica z pomidorkami. I kawa na drugie śniadanie pomarańcza i banan. Obiad sałatka z pekinki z kurczakiem i pomidorkami +jajko sadzone bo miałam ochotę. A na czym polega ta metoda o której piszecie? 

33 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

U mnie na śniadanie jajecznica z pomidorkami. I kawa na drugie śniadanie pomarańcza i banan. Obiad sałatka z pekinki z kurczakiem i pomidorkami +jajko sadzone bo miałam ochotę. A na czym polega ta metoda o której piszecie? 

Jesz normalnie 8 godzin 16 poscisz. Ja na tym kiedys schudlam ale trzeba to dobrze zaplanowac

Gość Sylwia

No właśnie doczytałam.  No trochę ciężko trzeba mieć naprawdę silną wolę. To tak jakby 3 posiłki w ciągu dnia powinny być.  Ja póki co jem 4-5 posiłków zależy co zjadłam. Chyba od razu przerzucić się na 3 to bTm nie dała rady. A niech mi ktoś powie czy te ok 2 l wody to ma być sama woda czy w to się wlicza wszystkie spozyte płyny?  Ja nie wiem czy nawet l wypije samej wody.  Pije taka roxcienczona herbate zielona lUB czerwona (przyrządzam w dzbanku 1 l i pije w ciągu dnia) ale nie wiem czy to się liczy

Gość rubinete

Witajcie!

Od czasu do czasu czytam Was i bardzo Wam kibicuje.

Sama od 06.01 odchudzam sie 16 na 8.

Nie objadam sie, staram sie zdrowo odzywiac i codziennie 40 min z kujkami chodzic.

MOje okno zywieniowe to 8.30 do 16.30.

Wlasnie na kolacje zjadlam starta marchewke z jablkiem, olej z oliwek, sok z cytryny.

Pije duzo wody, zielona herbate, czerona, melisse z mieta.

Waze sie w poniedzialek

W pierwszym tygodniu stracilam 1,5 kg.

Gość L.A.L.

Witaj Rubinete 🙂

Ja  po ostatnim wypadzie na lody z dziećmi i po sklepach nie miałam  siły.  Bardziej wyczerpujące jest chodzenie z dziećmi po sklepach, pilnowanie ich, mierzenie,  ściąganie,  zakładanie, jeść,  siku, pić, siku, spać,  pić, siku, do doooooommuuuuuui!!!! Niz trening. Ale ja się nie zloszcze,  mam pokłady cierpliwości do moich Skarbów i żelazne nerwy. Może dlatego gdy się już tak na serio zdenerwuje to wiedzą że już nie ma żartów 😆😆😆😆😆😆 ale mnie umordowały ale i tak każda chwilę razem celebruję *.*

Sprobowalam lodów   których nie jadłam od wakacji miałam bakaliowe pistacjowe i sorbety owocowe i tych pierwszych nie mogłam zjeść,  były za słodkie,  a jeśli tylko mi się tak wydaje to znaczy że już moje kubki się odzwyczaily od słodyczy.  Ale ten sorbet mniam. 

Jadłam dzisiaj coś takiego 

Pół szklanki płatków orkiszowych zagotować, odlać wodę 

1 łyżka masła orzechowego 

100 ml i jedna miarka wpc 80 rozrobic w shakerze. Połączyć wszystko razem  i mamy zupę proteinową. Następnym razem dodam płatki migdałowe A innym banan.

Super aplijacja jest taka:

"Ćwiczenia pośladków i nóg" i ikonka takiej pupy w spodenkach różowych i 2 strzałki.   Fajne, ja robię od dwóch dni jako rozgrzewka,  zobaczymy za 28 dni efekty;) ćwiczenia sa od Bardzo niskiego, łatwego poziomu. 

Ja już po, bo dzieci zrobiły obie drzemkę więc wykorzystałam chwilę.  

Jutro bieganie ❤

I ważenie 

58 minut temu, Gość Sylwia napisał:

No właśnie doczytałam.  No trochę ciężko trzeba mieć naprawdę silną wolę. To tak jakby 3 posiłki w ciągu dnia powinny być.  Ja póki co jem 4-5 posiłków zależy co zjadłam. Chyba od razu przerzucić się na 3 to bTm nie dała rady. A niech mi ktoś powie czy te ok 2 l wody to ma być sama woda czy w to się wlicza wszystkie spozyte płyny?  Ja nie wiem czy nawet l wypije samej wody.  Pije taka roxcienczona herbate zielona lUB czerwona (przyrządzam w dzbanku 1 l i pije w ciągu dnia) ale nie wiem czy to się liczy

Kiedys czytalam ze kawa i herbata sie nie licza

Gość Mariola

kochane, przyszlam was przestrzec... stosowalam glodowki od poczatku roku - straszny efekt jojo mnie spotkał. nie mozna sie glodzic dziewczyny 😞 nie tędy droga! teraz powoli wracam do zdrowego jedzenia przy pomocy diety pudelkowej (optimal fit dla dziewczyn z krakowa) ale jest ciężko. organizm się odzwyczaił od częstych małych posiłków i mam problemy z trawieniem... na szczęście już pod opieką lekarza jestem i jem normalnie 1500-2000 kcal dziennie.

dbajcie o siebie, trzymajcie sie cieplutko 😘 

Gość Mila

Dziękujemy za reklamę ale my z Gdyni jesteśmy 😏

2 godziny temu, Gość Sylwia napisał:

Jeżeli chodzi o nawodnienie to wliczają się wszystkie płyny nie tylko czysta woda bo nie każdemu jest łatwo pić 2l czystej wody.

Ale mało kto wie, że jedna filiżanka kawy wymaga uzupełnienia organizmu 2-3 filiżankami wody, żeby go oczyścić. Kawa i czarna herbata nas wysuszają.

Gość Sylwia
5 minut temu, paczek61 napisał:

Jeżeli chodzi o nawodnienie to wliczają się wszystkie płyny nie tylko czysta woda bo nie każdemu jest łatwo pić 2l czystej wody.

Ale mało kto wie, że jedna filiżanka kawy wymaga uzupełnienia organizmu 2-3 filiżankami wody, żeby go oczyścić. Kawa i czarna herbata nas wysuszają.

A herbaty ziołowe tez? Ostatnio oglądałam filmik na yt i tam mówili że powinno się pić 30 ml wody na kg masy ciała to mi by wyszło ponad 3l i nie ma szans żebym tyle wypila juz mnie drażnią te wędrówki do toalety a co dopiero by było gdybym faktycznie piła te 3 l.  

5 minut temu, Gość Sylwia napisał:

A herbaty ziołowe tez? Ostatnio oglądałam filmik na yt i tam mówili że powinno się pić 30 ml wody na kg masy ciała to mi by wyszło ponad 3l i nie ma szans żebym tyle wypila juz mnie drażnią te wędrówki do toalety a co dopiero by było gdybym faktycznie piła te 3 l.  

Nie, a w dodatku dobrze nawadniają. Sama czasem pije pokrzywę np. ale wiadomo nadmiar herbat ziołowych też nie jest dobry 

Moim zdaniem nie trzeba się tego tak trzymać ile na swoją masę potrzebujemy wypić wody, bo taki minimum to 2 litry, ale dobrze jest pić więcej jeśli uprawiamy tego dnia sport albo w lecie ( pocimy się więc automatycznie odwadniamy).

Jeśli chodzi o ten filmik ( wiadomo ile ludzi tyle opini) wydaje mi się że ktoś brał pod uwagę bardziej zawodowych sportowców bo przy ich treningach 3 litry to nic 🙂

Gość Ania 78

Też chciałabym się odchudzić. Może zacznę z Wami.

Gość Bampek
1 godzinę temu, Gość Mila napisał:

Pozdrawiam pomorsie dziewczyny 😉

U mnie niestety dzisiaj kryzys dzieciaki mają ferie i weź tu się człowieku trzymaj postanowień jak tu lody tam pizza a to jeszcze mama zrób gofry albo rogaliki i jak tu mieć silną wolę jak ich jest 4 a ja sama. 

Do tego jeszcze mąż dziś na wyjeździe i nie będzie wyjścia na kijki bo brak niani dla roczniaka 😩

Jedyna nadzieja że jak zaśnie a reszta zajmie się czymś innym to troche pomęcze rowerek stacjonarny 😏 

Podziwiam was za wasze plany treningowe u mnie niestety problemy z kolanami i nawet Zumbe którą kiedyś uwielbiałam musiałam sobie odpuścić. 

Bampek napewno masz trudniej odemnie bo masz dzieci a nawet 4 😂 ale nie martw się że zjadłaś pizze czy lody bo tak nigdy się nie uda. Nawet polecam raz na jakiś czas np. miesiąc jeść taki oszukany posiłek, nie jesteśmy kulturystami którzy muszą wszystko dokładnie liczyć bo na swojej figurze żyją i zarabiają. Ale staraj się szukać pozytywów skoro masz dzieci to skoro chcą lody to zaproponuj im abyście poszli do sklepu na piechotę albo skoro mają ferie i wolny czas wybierzcie się na łyżwy albo park trampolin, dla nich to świetna zabawa z tb a dla cb spalone kalorie i w dodatku nie zmuszając się 🙂

Jeśli nie dasz rady w parku teompolin że względu na zdrowie to zawsze możesz wybrać basen, świetna opcja i dla stawów A jednocześnie każdy mięsień działa 😏

17 minut temu, Gość Ania 78 napisał:

Też chciałabym się odchudzić. Może zacznę z Wami.

Zapraszamy 🙂

Gość L.A.L.

Ania 78 witamy Cię 🙋‍♀️ napisz coś o sobie.

Gość L.A.L.

Nie mogę się doczekać niedzieli,  to zazwyczaj jedyny dzień kiedy mogę całkowicie odpocząć i nic nie robić, absolutnie nic.🛀🧖‍♀️🛌💆‍♀️🙇‍♀️💑👫👨‍👩‍👧‍👦💅😴😴

Gość Bampek
13 minut temu, paczek61 napisał:

Jeśli nie dasz rady w parku teompolin że względu na zdrowie to zawsze możesz wybrać basen, świetna opcja i dla stawów A jednocześnie każdy mięsień działa 😏

Basen to super sprawa nawet kiedyś chodziłam regularbie i czułam się świetnie. Niestety odkąd jest nasz roczniak to ja najczęściej tyłek mocze w brodziku 😂 no chyba że mąż jest "dostępny" ale to niestety rzadkość. Dlatego wymyśliłam sobie kijki, co prawda na "nocnej zmianie" (mąż w domu a mały śpi) ale wtedy wychodze z domu i wiem że godzinke mam do dyspozycji tylko dla siebie. 

Gość L.A.L.

To ja tak z bieganiem:)

Gość Ania 78

Witam wszystkich! Jestem z Bydgoszczy. Jest tu ktoś z okolic? Chętnie poumawiałabym się na wspólne spacery czy biegi, może lepiej marsze na początek 🙂 

Gość Bampek
8 minut temu, Gość L.A.L. napisał:

To ja tak z bieganiem:)

Trzeba sobie radzić. Lepsze to niż nic.

Ja na szczęście mam jeszcze domek piętrowy więc malę 100 kursów góra-dół to też jakiś trening, może nie wyczynowy ale zawsze to coś 😆

Hej dziewczyny.

Po jutrzejszym wazeniu to sie rewelacji nie spodziewam. Zaprzestanie chudniecia to szybko właśnie przychodzi. Przynajmniej u mnie. Ale to tylko kolejny etap przyzwyczajania organizmu i nie można rezygnować.  Juz mija mi 3 tydzień bez słodyczy aż trudno w to uwierzyć ze tak szybko. Mój mąż dziś tradycyjnie przyniósł ciastka do domu i co? Powiedziałam mu "sam sobie zjedz" i pojechałam do galerii na koncowki wyprzedaży. 

3 godziny temu, Gość Mila napisał:

Ja też z Gdyni 🙂

Gość Mila

Cześć Jula 

A z Warszawy ktoś jest?

Gość Sylwia

Hej dziewczyny ja dzisiaj godz spaceru. Bampek ja właśnie chodzę na basen ze względu na stawy. Tylko jak idę to wolę sama bez dzieci bo mogę poćwiczyć bez stresu. Na spacery chodzę wieczorami jaj mąż w domu.

Gość Sylwia

A i nie wiem co się stało ale jak wrocilam ze spaceru chciałam się zagrzac i położyłam się na łóżku i momentalnie usunęłam spałam 2 godz. Teraz będzie super bo nie ustne za szybko 

Gość Zakochana

Hej, chętnie do Was dołączę 🙂

Jestem Kasia, mam 26lat, w tym roku kończę studia i chce wkroczyć w nowy etap życia szczupła i szczęśliwa! 😄

Odkąd pamiętam zawsze byłam ta grubsza, choć nie otyła. Ważyłam sobie ok. 65kg przy 168 i uważalam się za pączka…no i na studniówkę postanowiłam się szybko odchudzić…schudłam do 63kg…byłam na kopenhaskiej, głodziłam się itd. Studniówka minęła a ja przytyłam! Najpierw do 70kg…potem do 75kg! Aż później do 80kg!!! Załamałam się. Postanowiłam schudnąć…udało się…75kg i już nigdy więcej nie przytyłam do 80kg. Ale to 75kg ciąży nade mną okropnie. 

Rok temu pięknie schudłam do 68kg. Również udzielałam sięw jednym z tutejszych tematów. Schudłam i znów przytyłam. Znów 75kg. I znowu walka od początku. Zaczęłam od 13stycznia. 

I to w skrócie tyle o mnie 🙂

Mam wolny dzień i co oczywiście spać nie mogę, oczy jak 5zl od 4.00 rano, dzisiaj wazonko, ale powiem tak raczej rewelacji nie będzie 😂 wczoraj nic nie cwiczylam, a miałam iść biegać 😬. Za to przyszli niespodziewanie znajomi i w taki oto sposób, zjadłam pół opakowania chrupkow orzechowych,  5 cukierków wedla, z 5 ciastek w czekoladzie i z koleżanką wypiłam wino wytrawne na pół 😂, tak więc dzisiaj może być ciężko 😂 ale wiecie co nie dajmy się zwarjować, bo faktycznie jak będziemy na rygorystycznych dietach to któregoś dnia zjemy wszystko 😂. Taki dzień raz na jakiś czas też się przydaje. Oczywiście od dzisiaj plan jest taki, by znowu zdrowo się odżywiać 😊zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się