Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość NowaJa

nowa ja w 2020 - pamiętnik odchudzania

Polecane posty

Widziałam że dziś w Lidlu tydzień francuski. Czyli sery sery i jeszcze raz sery. W moim przypadku należy sie w związku z tym trzymać z daleka od tego sklepu. 

Gość RÓŻA30

Hej 🙂 U dopiero kawa, śniadanie za chwilę ale nie wiem co będzie.

Ja tam nie robię zakupów w Lidlu, nie lubię tego sklepu.

Gość Panna młoda

Ja właśnie piję kawę i budzę się do życia 😊 dziś bez porannej siłowni ale po pracy mam zamiar zaliczyc rowerek stacjonarny plus ćwiczenia. Basen to fajna sparawa bo nie obciąża stawów, fajnie kształtuje ciało i ujędrnia. Tylko u mnie żeby gdzieś pójść na basen trzeba wypatrywać godzin w których jeży taka możliwość bo tak to same szkółki. Średnio mi się chce iść na basen o 21. 

To czas na aktualizacje mojej wagi. 

START: około 88 kg

Tydzień temu: 77.4 kg 

DZISIAJ: 75.8 kg. 

Moim zdaniem super spadek. 

Nie poddaje się i walcze dalej. 

Dzisiaj jestem troche w biegu. Zjadlam tylko bulke kajzerke z poledwica i serem zoltym. Muszę niestety na miasto lecieć coś zalatwic. Nawet kawy jeszcze nie pije. Dopiero jak wrócę. 🙂

Gość Panna młoda

Super MLady gratulacje 😊

Ja już po 50 basenach, teraz drugie śniadanie i praca do wieczora

Gość Pepa

Mlady, ile czasu sie odchudzasz?

🤩

Gratuluje !!!!

Gość Gość

Ania 2709 Najpierw piszesz ze idziesz na basen po pracy a potem że już byłaś i teraz praca. A może ściema? 

Gość Też gość

Ania 2709 Najpierw piszesz ze idziesz na basen po pracy a potem że już byłaś i teraz praca. A może ściema? 

Gościu, przeciez nie wszyscy są  na etacie uwiazani w pacy. Niektórzy moga sobie robić przerwę na wyjście na godzine czy dwie, pracuja w domu, mają  wolny zawód, nienormowany czas pracy itd.  Daj żyć dziewczynom a nie tylko plujesz jadem.

Gość All I want

Hej. Ja dziś dzień zaczęłam o 7 rano, byłam na siłowni, przebiegłam 8.5 km. Potem dalsza część treningu na sali. Zajęło mi to sporo czasu a potem zakupy. Dziś mam wolne, więc poszłam na czczo na siłownię. W rezultacie zanim dotarłam do domu i zrobiłam śniadanie była 13:30 😩 Ale nie byłam głodna. Lepiej biega mi się jak wstanę, na czczo jak mam wolne. Chciało mi się spać więc wypiłam espresso w McDonaldzie przed siłownią. Pomogło i to bardzo. Zjadłam 2 bułki wieloziarniste z serkiem wiejskim i szynką z indyka. Wypiłam kawę i sprzątam, a w tle Youtube 🙈 

Słuchajcie, jak macie w pobliżu Kauflanda to lećcie, bo banany na promocji, ludzie się rzucają 😂 Ja kupiłam 2 kg ponad, więc banany na śniadanie obiad i kolację 😂😂😂

Dziś na obiad zrobię spaghetti. 🙂

Gość All I want

Widziałam na jakiejś wegańskiej grupie, że można zrobić danie, które smakuje jak Mcwrap. Nie wiem czy lubicie, ja kocham. W McDonaldzie nie jadłam nic od wieków ale lubię takie inspiracje. Tak więc poczyniłam zakupy i będę robić. 

Potrzebne są: Wegańskie nuggetsy, sałata, pomidor, sos chilli. I podobno smak 1:1 😮 Także jutro albo pojutrze na pewno zrobię. 

Gość All I want

Widziałam na jakiejś wegańskiej grupie, że można zrobić danie, które smakuje jak Mcwrap. Nie wiem czy lubicie, ja kocham. W McDonaldzie nie jadłam nic od wieków ale lubię takie inspiracje. Tak więc poczyniłam zakupy i będę robić. 

Potrzebne są: Wegańskie nuggetsy, sałata, pomidor, sos chilli. I podobno smak 1:1 😮 Także jutro albo pojutrze na pewno zrobię. 

Gość All I want

Gość All I want

Gość All I want

Gość All I want

Mlady, ile czasu sie odchudzasz?

🤩

Gratuluje !!!!

Dzisiaj mija miesiąc od mojego odchudzania. 

Na poczatku wiadomo waga szybciej leci 🙂

Dziękuję bardzo 🙂 jeszcze mi 6 , 7 kg zostalo

Tak się składa że prace zaczynam po 9 i jak się wyrobie to rano jadę, więc dziś właśnie tak było, miałam w planie po pracy, ale wole rano pływać, bo tory są puste. Nie potrzebuję, by ktoś mnie rozliczał czy byłam przed czy po. Ważne że wobec siebie nie ściemniam, bo co mi to da, przecież nie odchudzam się dla kogoś tylko dla siebie. A jak ktoś ma problem, czy wierzy, jak GoscGosc to już nie moja sprawa.

Gość RÓŻA30

Hej. Ja dziś dzień zaczęłam o 7 rano, byłam na siłowni, przebiegłam 8.5 km. Potem dalsza część treningu na sali. Zajęło mi to sporo czasu a potem zakupy. Dziś mam wolne, więc poszłam na czczo na siłownię. W rezultacie zanim dotarłam do domu i zrobiłam śniadanie była 13:30 😩 Ale nie byłam głodna. Lepiej biega mi się jak wstanę, na czczo jak mam wolne. Chciało mi się spać więc wypiłam espresso w McDonaldzie przed siłownią. Pomogło i to bardzo. Zjadłam 2 bułki wieloziarniste z serkiem wiejskim i szynką z indyka. Wypiłam kawę i sprzątam, a w tle Youtube 🙈 

Słuchajcie, jak macie w pobliżu Kauflanda to lećcie, bo banany na promocji, ludzie się rzucają 😂 Ja kupiłam 2 kg ponad, więc banany na śniadanie obiad i kolację 😂😂😂

Dziś na obiad zrobię spaghetti. 🙂

Ja dopiero wróciłam z Kauflandu i kupiłam 1,5 kg bananów 🙂🙂🙂

Gość All I want

Róża30, super! Ja uwielbiam takie promocje, lubię wcześniej ogarnąć gazetki. Można sporo zaoszczędzić 😊 

Jeszcze poszłam do osiedlowego sklepu, bo z tych bananów zrobię ciasteczka owsiane. Kupiłam płatki owsiane górskie, żurawinę i rodzynki. Także nic się nie zmarnuje :D. A i słodkości trochę będzie do kawy :). 

Gość RÓŻA30

Co tam dziewczyny dobrego na kolację?🙂 U mnie dwie kanapeczki z paprykarzem z łososia i sałatka z cukinii że słoika.

Napisano (edytowany)

U mnie serek ziarnisty, pomidorki i 2 kromki pieczywa graham

Edytowano przez anna2709

Gość All I want

Ja dziś strasznie mało jadłam i trening jeszcze 😞 Taki zalatany dzień. 

U mnie herbatka jaśminowa uwielbiam. Do tego chlebek zytni na zakwasie, szynka z kurczaka i hummus paprykowy. 

Niedługo walentynki. Rezygnujecie tego dnia z diety? Czy jednak nie? 

Ja chyba tego dnia odpuszcze. Planuje zrobić romantyczna kolacje ale to dopiero wieczorem i mysle o jakim daniu dobrym. 🙂

Niedługo walentynki. Rezygnujecie tego dnia z diety? Czy jednak nie? 

Ja chyba tego dnia odpuszcze. Planuje zrobić romantyczna kolacje ale to dopiero wieczorem i mysle o jakim daniu dobrym. 🙂

Gość Sylwia

Hej dziewczyny widzę ze fajnie się dietkujecie. Gratuluję wszelkich spadków. U mnie tak sobie jakiegoś lenia zlapalam przez weekend i mimo że się pilnuje w jedzeniu nachodzą mnie czarne myśli a co jak mimo wysilkow nie będę chudła?  To jest straszne uczucie i martwi mnie to że już nachodzą mnie watpliwosci. 

Gość Gość

Hej dziewczyny widzę ze fajnie się dietkujecie. Gratuluję wszelkich spadków. U mnie tak sobie jakiegoś lenia zlapalam przez weekend i mimo że się pilnuje w jedzeniu nachodzą mnie czarne myśli a co jak mimo wysilkow nie będę chudła?  To jest straszne uczucie i martwi mnie to że już nachodzą mnie watpliwosci. 

a posadziłaś srake na rower już? czy jeszcze sie zastanawiasz czy się opłaci? 

Gość RÓŻA30

Dzień dobry 🙂 Pora na kawkę, trochę zimno i mokro ale trzeba się zebrać i walczyć dalej.

Gość RÓŻA30

Dzień dobry 🙂 Pora na kawkę, trochę zimno i mokro ale trzeba się zebrać i walczyć dalej.

Gość RÓŻA30

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się