Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość NowaJa

nowa ja w 2020 - pamiętnik odchudzania

Polecane posty

Gość Panna młoda

Sylwia głowa do góry 😉 ja też mam takie myśli jak Ty ale wiem że od zamartwiania się nie schudnę. Najważniejsze żeby iść do przodu nawet jeśli mają ta być małe kroczki 🙂 pomysl sobie ja jestem na diecie od października i październik, listopad spadek a w grudniu nic zero mimo diety. Można się zdołować co nie? 😄 Ale ja się nie poddałam walczyłam dalej i w styczniu waga zaczęła spadać 🙂

MLady oczywiście że tego jednego dnia można sobie pozwolić na pozna ciekawa kolacje. U mnie to pewnie będzie shusi bo uwielbiamy 😉

Gość Produkty

Cześć dziewczyny , powodzenia i wytrwałości w swoich dążeniach. 

A tak z innej beczki mam świetne produkty naturalne które poprawiają prace jelit, zestawy odchudzające i nie tylko. 

Gość Sylwia

Siemka. No ja wiem ze to tylko takie moje głupie mysli. Ja mam dużo do zrzucenia i wiem ze potrzebuje na to mnóstwo czasu i wiem że  łatwo nie będzie. Po prostu jak mam gorszy dzień to mi się odechciewa wszystkiego. I tak '' posadzilam srake na rower'' robie to już od jakiegoś czasu😁

Gość RÓŻA30

Sylwia nie martw się ja też i dużo do zrzucenia i często mam gorsze dni, że nic się nie chce i najlepiej rzucić wszystko w cholerę. Później co gorszego jestem zła na siebie za takie myślenie.

Gość Sylwia

Roza 30 no właśnie też jestem zła na siebie za te głupie myśli i te chwile zniechęcenia. No cóż dzisiaj jest juz duzo lepiej🙂 dzieki😊

Gość RÓŻA30

Nie ma za co🙂 po to tu jesteśmy żeby się wspierać 🙂

Za mną już 30 min ćwiczeń, aż mi się w głowie zakręciło. Córka poszła spać to mam czas dla siebie. 

Gość Panna młoda

Dokładnie trzeba się wspierać 🙂 Ja jak mam kryzys to sobie wyobrażam co by było gdybym to rzuciła w cholere i wróciłam do starych nawyków? Moje zrzucone prawie 9 kg znów by wróciło i pewnie z nawiązką.. Wtedy się wzdrygam 😱😁 dąże do nauczania się żyć zdrowo na zawsze. 

W ogóle znów się zastanawiam gdzie zniknęły niektóre osoby.. No nowa ja, Pulpecikowa czy elizabetha, kulki też dawno nie było.. 

Gość Sylwia

Panno młoda ja też stawiam na zdrowy styl życia tak jak ktoś tu pisał nie dieta na chwilę ale zdrowe odżywianie na zawsze😊 teraz okres ferii to może dziewczyny balują z dziecmi albo same😉 

Gość RÓŻA30

Może jeszcze wrócą...

U mnie dzisiaj na śniadanie były trzy kanapki z chleba pełnoziarnistego z drobiową wędliną, pomidorem i rzodkiewki. Później był banan i zielona herbata. Na obiad będzie zupa warzywna z białą kapustą, na drugie kawałek kurczaka i buraczki gotowane. Kolacja nie wiem czy wogole będzie.

Gość Gosc

Zniknęły fajne osoby a pojawiły się mało fajne. Albo inni zniknęli przez te nowe 

Gość Gość

Może zniknęły te które się poddały

Gość All I want

Ja dziś od rana na nogach, dzisiaj byłam w pepco i biedronce, nie napisze ile wydałam... Uzależnienie 🙈. Śniadanko kanapki z humussem, na drugie śniadanko kawa i skyr jagodowy. Pije kawę i prasuję. Fajnie jest mieć kilka dni wolnego. Jutro pewnie nic nie będę mogła jeść, tylko pić więc kupiłam zupę krem z dyni w biedronce akurat promocja była. Idę jutro na powiększanie ust, więc dlatego tylko picie przez rurkę i zimne jedzenie płynne :). 

Gość Panna młoda

All I want powiększenie ust? 😁 Dlaczego? 

Gość Panna młoda

Dziewczyny marzę o płaskim brzuchu 😥😥 w sensie bez oponki bo ja mam tak miękki brzuch, taka warstwę tłuszczu ze mogę chwycić w ręce.. Niby jak jestem ubrana jest ok ale jakbym chciała iść na plażę to by mi się galareta trzęsła 😄 w ogóle marzę o tym by móc założyć obcisła koszulkę. Dieta, ćwiczenia a efekty na brzuchu najmniejsze. Chyba będę potrzebować na to kilka lat 

Gość xyz

Kanał na youtub: Chrześcijański Vlog

Tytuł filmiku: Ks. Dominik Chmielewski: Kompletna ruina w relacjach.

Gość xyz

Kanał na youtub: Chrześcijański Vlog

Tytuł filmiku: Ks. Dominik Chmielewski: Kogo bardziej kochasz?.

Gość Pepa

Hejka! Jestem chora plus okres.... nie dam rady cwiczyc. Staram sie tez nie zajadac w celach poprawy nastroju, ale puchne od jednej kanapki. Woda sie zatrzymuje niesamowicie. Mam opuchnieta twarz i czuje sie jak balon z woda. Az strach ile bedzie kg na piatkowym wazeniu 🤦‍♂️

Pozdrawiam Wszystkich 🙂

Ja dziś od rana na nogach, dzisiaj byłam w pepco i biedronce, nie napisze ile wydałam... Uzależnienie 🙈. Śniadanko kanapki z humussem, na drugie śniadanko kawa i skyr jagodowy. Pije kawę i prasuję. Fajnie jest mieć kilka dni wolnego. Jutro pewnie nic nie będę mogła jeść, tylko pić więc kupiłam zupę krem z dyni w biedronce akurat promocja była. Idę jutro na powiększanie ust, więc dlatego tylko picie przez rurkę i zimne jedzenie płynne :). 

Haha ja jak wejdę do pepco to nie wiem kiedy wyjść 😂 wczoraj tez byłam i jeszcze w piatek bylam 😁

Gość RÓŻA30

Ja u Pepco przeważnie synowi bluzki kupuje🙂 

Ja u Pepco przeważnie synowi bluzki kupuje🙂 

A ja ozdoby do domu. 

W piatek ponad 100 zl i wczoraj tez ponad 100 zl. Musze ograniczyc. Mam zakaz teraz. Tak jak z dieta 😂😂

Gość RÓŻA30

Ja niestety nie mogę sobie pozwolić żeby tyle na pierdoły do domu wydawać, wolę dzieciom ubranka kupić.

Hejka! Jestem chora plus okres.... nie dam rady cwiczyc. Staram sie tez nie zajadac w celach poprawy nastroju, ale puchne od jednej kanapki. Woda sie zatrzymuje niesamowicie. Mam opuchnieta twarz i czuje sie jak balon z woda. Az strach ile bedzie kg na piatkowym wazeniu 🤦‍♂️

Pozdrawiam Wszystkich 🙂

Ja sobie wtedy odpuszczam ważenie. Nie ma sensu sie zniechecac. Ja to potrafie wazyc 2 albo 3kg wiecej. Lepiej poczekać do przyszłego tyg.

Gość Panna młoda

Ja to też jestem jakas dziwna bo nie lubię wydawać pieniędzy ot tak 😁 zawsze idę kupić konkretną rzecz i nic nie jest w stanie mnie nakłonić do wydania kasy na jakieś tam pierdółki które nie są mi potrzebne. W ogóle żeby to głupio nie zabrzmiało ale nie lubię otaczać się stertami rzeczy które są mi z sumie zbędne. Tak samo z ubraniami kupuje to co mi potrzebne 😉

Gość RÓŻA30

Ja to nie pamiętam kiedy sobie jakieś ubranie kupiłam, liczę że latem coś ładnego i mniejszego sobie kupić🙂

Ja też już po pracy, dieta wg planu, mnie to przybywa kg ( wody) nawet przy owulacji, więc widzę zwyżkę na wadze od wczoraj. Ale to minie, bo trzymam się planu, w pracy nie ma czasu podjadać, więc jem tylko to co przyniose- dziś głównie kanapki a rano owsianka. 

Gość Kto chce darmową próbkę?

witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów, po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam stronę: 

www.blovly.pl

Gość All I want

Panna młoda - żeby mieć ładniejsze, bardziej nawilżone no i większe usta 😛 Mam małe z natury i wąskie, byłam pierwszy raz powiększać niecały rok temu, jutro idę ponownie. Generalnie ładnie się trzyma, no ale jeszcze troszkę. Boję się jutra bo boli przeokropnie. Kazdy ma inną skalę bólu, mi się wydawało że mam nawet duża bo wszystkie zabiegi przechodziłam raczej okej ale to jest ponad moje siły 🙈 

U mnie na kolacje będą kanapki z chleba zytniego na zakwasie, ostatnio mój ulubiony chlebek. Na to szyneczka z kurczaka, sałata, pomidor. No i herbatka jaśminowa. 

Oj dziewczyny, do pepco staram się chodzić rzadko bo jak zawsze jestem to wydaje dużo kasy. Dziś wydałam 140. Niby ...y ale się przydają. Uwielbiam ich pizamki, ciuchy raczej słaba jakość koszulki jedynie są fajne. Ale to nie wątek o pepco więc już nie pisze żeby inni się nie wkurzali  😛

Pije sobie wodę, dziś trochę kroków zrobiłam. Wczoraj był trening. 

All I want

Mi to akurat wcale nie przeszkadza jak ktos pisze na inne tematy. Jakby każdy recytowal tylko co o której zjadł i ile to dopiero byłoby nudne. 

Gość Panna młoda

All I want

Mi to akurat wcale nie przeszkadza jak ktos pisze na inne tematy. Jakby każdy recytowal tylko co o której zjadł i ile to dopiero byłoby nudne. 

Dokładnie Ania79 miło jest popisać na różne tematy 🙂

Gość Milena

witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów, po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam stronę: 

www.blovly.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się