Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość NowaJa

nowa ja w 2020 - pamiętnik odchudzania

Polecane posty

Gość Sylwia

Nie widziałam. Ale warto byłoby to przeczytać. 

Co oni porobili na tym forum, że trzeba się rejestrować. Pewnie za dużo anonimów było i hejterów. Już myślałam, że zamknęli wątek ale 60 stron jeszcze nie minęło. Wcześniej u mnie nie wiało, teraz jest dramat naprawdę. Ja dziś zjadłam pół bagietki z serkiem. Kupiłam Stevie do słodzenia i tak średnio mi smakuje, trzcinowy ma lepszy smak, to smakuje trochę chemicznie chociaż nie jest, ale dziwny posmak. 

Dziś na obiad burgery ze wczoraj 😁 zrobiłam swoje pierwsze w życiu wege burgery, mój facet nie był zadowolony bo mięsożerca 😂 Ale są super, kupiłam burgery z dobrej kalorii (świetne mają produkty). No i taki jeden kotlecik ma bardzo mało kcal. Nawet miałam majonez light także wszystko fit plus warzywa. Plus frytki z piekarnika. 

Co oni porobili na tym forum, że trzeba się rejestrować. Pewnie za dużo anonimów było i hejterów. Już myślałam, że zamknęli wątek ale 60 stron jeszcze nie minęło. Wcześniej u mnie nie wiało, teraz jest dramat naprawdę. Ja dziś zjadłam pół bagietki z serkiem. Kupiłam Stevie do słodzenia i tak średnio mi smakuje, trzcinowy ma lepszy smak, to smakuje trochę chemicznie chociaż nie jest, ale dziwny posmak. 

A co, jak jest 60 stron to zamykają? 

A co, jak jest 60 stron to zamykają? 

Tak, na innych wątkach tak było. Tutaj od 50 strony się regularnie zacina i bad gateway wyskakuje co chwilę. Dodają się posty po kilka razy. 

Tak, na innych wątkach tak było. Tutaj od 50 strony się regularnie zacina i bad gateway wyskakuje co chwilę. Dodają się posty po kilka razy. 

A nie chcecie sobie na FB razem pisać? Tam nie byłoby takich cyrków.. A jak nie na FB to na Fatsekret np albo jakimś innym forum.

A nie chcecie sobie na FB razem pisać? Tam nie byłoby takich cyrków.. A jak nie na FB to na Fatsekret np albo jakimś innym forum.

Jak dla mnie spoko, ale tutaj też można założyć nowy wątek w razie czego. 

Jakby co to ja na FB też jako Em Ka  tak czy siak będę tu pisać  chyba że nas wywalą  

Zdjęcie profilowe to samo (bo kilka emek jest 😜 )

Emka ja cie rozumiem bo z podobną waGa zaczynałam.  Na początku z ruchem ciężko z czasem będzie lepiej. Ja juz po śniadaniu.  Dziś pomidor z cukinia z jogurtem naturalnym i nasionamichia.

Sylwia, jak będziesz tak malo i niskokalorycznie jadła to twój organizm przejdzie na takie minimum ze bedziesz jadła 1000kcal i nic nie schudniesz. A z każdej rzeczy jaką zgrzeszysz to Ci 5 razy odłoży na cięższe czasy. 

Polecam zakwas z burakow, mnóstwo żelaza, witaminy C, poprawia pracę jelit(sprawdzone na sobie), odbudowuje florę bakteryjną. Przy ćwiczeniach i diecie warto po niego sięgać.

A gdzie się wszyscy podziali? Przeglądając czyjegoś bloga o odchudzaniu znalazlam sposób na utrate niby 2 do 3kg przez 2 tyg. 15 suszonych śliwek zalewa się na noc maślanka lub kefirem. Pisało że nie wolno wsadzac do lodówki tylko zostawić na noc na stole. Rano sie pije zamiast lub do śniadania jak kto woli. Podobno nie działa przeczyszczajaco tylko podkreca metabolizm. Myślę ze jak nie pomoże to i nie zaszkodzi. Tylko może wypróbuję w weekend pierwszy raz bo nie ma gwarancji jak zadziała 😂😂😂😂 i jeszcze do pracy nie pójdę 😢😂😂😂

Jesteśmy😊😁 dzisiaj mimo braku czasu udało mi się 4 godziny na stoku zaliczyć i powiem wam że bardzo fajna aktywność. Zresztą widać bo wczoraj byłam na 3h

Jesteśmy😊😁 dzisiaj mimo braku czasu udało mi się 4 godziny na stoku zaliczyć i powiem wam że bardzo fajna aktywność. Zresztą widać bo wczoraj byłam na 3h

Ferie u Was?

Ja dziś objuczona pudełkami w pracy- 3 posiłki plus kawa i woda, do wieczora w pracy, tylko wyskoczę na chwilę i zawiozę dziecko ze szkoły do domu. Dziś pewnie nie poćwicze , ale po wczorajszym pływaniu czuję nogi- wewnętrzna stronę ud, bo więcej poplywalam zabka, której nie lubię i jeszcze nie do końca umie. Trzymajcie się 

Dzień dobry we wtorek :). Ja dziś wstałam o 5, pojechałam na siłownię, zrobiłam trening ud i tyłka. Niedawno wróciłam bo jeszcze zakupy itp itd. Zjadłam śniadanie (bagietka i serek wiejski) i pije kawę bo jeszcze dzisiaj nie piłam. 

No i jeszcze trening brzucha dzisiaj miałam. Lubię z rana chodzić na siłownię. U mnie leje i wiatr szaleje ale lubię taką pogodę 😁

Dzień dobry we wtorek :). Ja dziś wstałam o 5, pojechałam na siłownię, zrobiłam trening ud i tyłka. Niedawno wróciłam bo jeszcze zakupy itp itd. Zjadłam śniadanie (bagietka i serek wiejski) i pije kawę bo jeszcze dzisiaj nie piłam. 

Ja też wstalam o 5 ale tylko pp to żeby do pracy jechać 😡

Ferie u Was?

U mnie juz ferie były 

Co robicie do jedzenia na walentynki a może gdzieś idziecie? My chcielibyśmy gdzieś pójść ale pewnie wszystko będzie zajęte i trzeba będzie rezerwować, o ile już nie trzeba. W każdy weekend zawsze chodzimy do restauracji więc może pójdziemy w weekend ale już sama nie wiem. Może dwa razy? 😂

Ja i tak planuję zrobić fit brownie lub piernika pomidorowego. A i na kolacje też by się coś znalazło :). Jeszcze się zobaczy. 

dziewczyny jak wyzej pisaly odnosnie celulitu w tej kwestii polecam kolagen, suplementuje juz 3 miesiace i jestem bardzo zadowolona, codziennie wieczorem pije ten https://natureessence.ch/pl/collagen-for-your-beauty-30-5g/ jest troche kosztowny ale opakowanie starcza na 30 dni, jest zalaczona miarka, na stronie jest tez znizka do wykozystania, z kodem 0208 jest 10% taniej. Pozbylam sie tradziku, z ktorym walczylam ponad rok, skora jest bardziej napieta, mam bardzo zaawansowany celulit, ktory jest mniej widoczny, moje nogi przestaly puchnac i byc ciezkie a cialo przestalo zbierac wode, mam lsniace wlosy i mocne paznokcie, to tyle zauwazylam po 3 miesiacach stosowania. Bardzo polecam. 

Witam tutaj Panna młoda teraz jestem pod innym nikiem bo kafeteria już nie pozwala dyskutować jako gość. Musiałam założyć sobie konto 😉

Wczoraj i dziś wcale nie trenowalam. Nowa praca jest tak absorbująca że po powrocie mam jedynie wskoczyć pod koc z herbata i oglądać seriale. Za dużo emocji i nowości. Ale przy tym też bardzo mało jem więc się nie martwię 😉

Hej to ja Pepa 😗

Jejnu kazali sie zalogowac 🤷‍♂️ ale ok 🙂

Ja dzis zaliczylam wtope, najadlam sie ciastek na 500 kalorii... taki ze mnie odchudzacz zawodowy 🤷‍♂️

Ale cwicze codziennie od tygodnia  i powiem Wam ze czuje sie chudo, co kolwiek by to mialo znaczyc 😆 no i humor mi dopisuje co nie mniej wazne 🙂

Pozdrawiam 

Ja dziś do wieczora byłam w pracy, więc basenu nie było. Trochę słodkiego przy kolacji zjadłam, jestem przed okresem i zaczynam puchnąć i humor mam podły. Rano zerwało się synowi, co zrobić kiedy człowiek ma PMS.

Znalazlam chwile czasu uf..

U Mnie caly czas plusy. Przez ostatnie dni nie mam takiej presji,ze musze szybko schudnac. Nie waze się, mierze raz w tygodniu. Jem po prostu mega zdrowo i często. Widze efekty i to wielkie a nawet ludzie dookila zauważyli więc nie mam w glowie ciaglego "odchudzania" i na pewno mi to pomaga  czuje się o wiele lepiej 

nie wiem kiedy znowu się odezwe. Mój mnie wzial na wyjazd. Jezdzimy sobie po Polsce i zwiedzamy 

Dziewczyny u mnie od 08.01  - 2,2kg  z 60kg->57,8. Dieta 1800kcal + treningi z Kołakowska 3-4 dniw  tygodniu.

Dzisiejsze menu:

-Owsianka  z granatem i orzechami włoskimi 

-Twarożek z chutney paprykowym i pieczywem

-Polędwiczka wieprzowa w sosie dyniowo-kurkowym z ziemniakami i surówką z kiszonej kapusty

-Ciasto pomarańczowe z gorzką czekoladą

-Wrap z serkiem szpinakowym, wędzonym łososiem i warzywami 

Powiem Wam,  że gdyby nie dieta pudełkowa to poddałabym się po tygodniu. Nie umiem być na diecie, a tu jak widzicie jem nornalne posiłki (odpowiednio przygotowane). Koszt na miesiąc to 1100zł. Planuje kupić jeszcze na marzec.

All I want. Ja to stawiam na walentynki na sushi i wino. Sushi ma tylko 170 kcal w 100g wiec spokojnie można jesc. 

Dziś mam wolne wiec wczoraj przygotowałam ten koktajl z kefiru i śliwek. Wypilam to na śniadanie bo juz jako wypic do śniadania sie nie da rady bo to jest tak syte ze mimo ze minęły juz 2 godz czuje sie strasznie najedzona. Może to tez jakas metoda zrobić takie coś i wypijac przed posiłkami po trochu.

Panna młoda. Mi wcale z wagi nie zeszło to co mi przybyło przez odstępstwo od diety w zeszłym tygodniu. Ale ja zawsze tak miałam ciężko żeby schudnąć. Czyli dwa tygodnie w plecy 😱 

Ja też planuje sushi zrobić :). I ciasteczko jakieś na deser. 

Ja dziś zjadłam śniadanko 530 kcal, kanapki z serkiem wiejskim, serkiem ze szczypiorkiem i szynka, pomidor. Polecam te serki z Piątnicy - mają super skład, sam serek i szczypiorek bez zbędnych dodatków i konserwantów. 

Oczywiście też się nie zważyłam :P, od razu polecialam jeść i proszę 😂 

Też polecam diete pudełkową, byłam ponad rok na niej no i efekty też były stosowne. Teraz nie wiedziałabym jak jeść. Przed cateringiem miałam różne diety, ale nie umialam ich ułożyć, zawsze jadłam za mało albo za dużo. Nie wiedziałam po prostu z czym się to je i zero wiedzy na ten temat. 

Ja też planuje sushi zrobić :). I ciasteczko jakieś na deser. 

Ja dziś zjadłam śniadanko 530 kcal, kanapki z serkiem wiejskim, serkiem ze szczypiorkiem i szynka, pomidor. Polecam te serki z Piątnicy - mają super skład, sam serek i szczypiorek bez zbędnych dodatków i konserwantów. 

Oczywiście też się nie zważyłam :P, od razu polecialam jeść i proszę 😂 

Też polecam diete pudełkową, byłam ponad rok na niej no i efekty też były stosowne. Teraz nie wiedziałabym jak jeść. Przed cateringiem miałam różne diety, ale nie umialam ich ułożyć, zawsze jadłam za mało albo za dużo. Nie wiedziałam po prostu z czym się to je i zero wiedzy na ten temat. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się