Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość NowaJa

nowa ja w 2020 - pamiętnik odchudzania

Polecane posty

Ja sie zastanawiam nad dieta ze strony Vitalia. Miał kiedyś ktoś? 2 miesiące 89zl. Niby jest polecana na necie. Nie mam zdania na ten temat. 

Może ja komponuje zle posiłki. Zawsze mi wychodzi z 2 albo 3 razy białko przekroczone. Ja nie wiem czy ja przez 3 dni jem tyle co All I want a schudnąć mi ciężko. Ale jak jem wiecej to tez nie chudne. Dieta pudełkowa u mnie odpada bo u mnie kosztuje ok 2500zl wiec bardzo dużo a jeszcze mąż musi mieć obiady i dzieci. To nie wiem czy by mnie wyżywienie miesiecznie nie kosztowalo z 5tys. To raczej dla singli albo jak dzieci i maz jedza w szkole i pracy. 

Ja sie zastanawiam nad dieta ze strony Vitalia. Miał kiedyś ktoś? 2 miesiące 89zl. Niby jest polecana na necie. Nie mam zdania na ten temat. 

Może ja komponuje zle posiłki. Zawsze mi wychodzi z 2 albo 3 razy białko przekroczone. Ja nie wiem czy ja przez 3 dni jem tyle co All I want a schudnąć mi ciężko. Ale jak jem wiecej to tez nie chudne. Dieta pudełkowa u mnie odpada bo u mnie kosztuje ok 2500zl wiec bardzo dużo a jeszcze mąż musi mieć obiady i dzieci. To nie wiem czy by mnie wyżywienie miesiecznie nie kosztowalo z 5tys. To raczej dla singli albo jak dzieci i maz jedza w szkole i pracy. 

Ja płaciłam 1 tys. Zł niecale. Może pomysl żeby na miesiąc sobie wziąć na dwa. Naprawdę człowiek się uczy komponować fajne jedzenie,masz dużo inspiracji. Nikt nie mówi żeby mieć tak jak ja na ponad rok ale ja się naprawdę b. Dużo nauczylam i każdemu polecam 😄 Jak nie to polecam ta aplikacje fitatu jak nie masz, i tam określa się swój cel. Ludzie często zaniżają swoją aktywność fizyczną i dlatego wychodzi im za mało kcal. Tam są te wskaźniki na makroskładniki i je należy traktować z rozsądkiem. Mi czesto wychodzi za dużo tłuszczu, a według innych stron jest okej nawet za mało. Najlepiej trzymać się swojej kaloryczności, w jedną stronę można przekroczyć o 150,200 i jest ok. I tutaj dziewczyny pisały ze się rzucają na jedzenie często i mają grzeszki. A potem są na siebie złe. Ja przypuszczam, że to przez to że trzymacie zbyt rygorystyczną diete i nie pozwalacie sobie na nic a potem przychodzi jeden dzień i wszystko na nic. Ja tak miałam całe życie. Jadłam 1000 kcal a po tygodniu wszystko jeb......  

Dzień dobry, jeśli szukasz pomocy dietetyka, zapraszam na www.paysteer.com , gdzie możesz porozmawiać z doświadczonymi dietetykami.

Wszystko zależy gdzie sie mieszka jesli chodzi o cene diety pudelkowej. U mnie jednak ceny wysokie. Zamowilam ta z vitali. Zobacze co to wyjdzie. Ma być gotowa na piatek

Aha. Jednak kefiru z suszonymi sliwkami nie nalezy pic jeśli sie ma jakieś plany. 

Aha. Jednak kefiru z suszonymi sliwkami nie nalezy pic jeśli sie ma jakieś plany. 

I nawet zaczynam wierzyc ze można tak schudnąć 3kg w 2 tyg tylko mi chyba nie o takie odchudzanie chodziło

Za kefirem nie przepadam, ale w lecie kocham go i młode ziemniaki. Obiad goracych dni  i dzieciństwo. Z tym mi się to kojarzy. 

Dziś na obiad kluski śląskie z sosem pieczeniowym, surówka i kotleciki jajeczne. 

Hej, tu kulka :) witam wszystkie nowe Panie ;) u mnie ruch super, dieta - wpadki się zdarzają ale bez przegięć. Nie wiem ale nigdy w życiu nie było mi tak ciężko schudnąć,jak teraz. 33 lata mam i chyba metabolizm całkiem oszalał. Ewidentnie chyba cos zle jem. Dziś 2 h biegałam na nartach biegowych. waga ani drgnie ciagle 71,5! eh. Mozna się poddać. Gratuluje Wam sukcesów :) planów na walentynki nie mam :) coś na spontanie wymyślę :)

Ania, oczyszczające przeżycie masz chyba :o 

Kurcze po 3 dniach w nowej pracy zaczynam ogarniać rzeczywistości 😄 jestem tuż przed okresem ale trzymam dietę od pn jem 3 posiłki dziennie bo na więcej nie mam ochoty przez te emocje. Treningi wznowie od przyszłego tygodnia dopiero ale nie zamierzam porzucać diety 😄 widzę po sobie ze sporo się zmieniło w moim wyglądzie na plus 😉

A wy dziewczyny widzicie zmiany w wyglądzie już? 😊

Napisano (edytowany)

Ja od poniedziałku na pełnych obrotach jeśli chodzi o pracę, w poniedziałek byłam na basenie, wczoraj żadnych ćwiczeń, bo już nie było kiedy, dziś rano interwały na rowerku, może po 18 skoczymy na basen, waga w dół nie idzie ale lada dzień spodziewam się okresu, trochę mi się chce słodkie podjadać, zjadłam dwa pierniczki do kawy. Jeśli chodzi o wygląd, u mnie odłożyłam już 4 ogromne worki ubrań, sukcesywnie dokupuje nowe ubrania- zeszłam z rozmiaru 52 do 40/42, choć w jednym sklepie nawet kupiłam 38. Mam nadzieję, że pójdzie nadal coś w dół, bo za 2 tygodnie mam wizytę u dietetyka.

Edytowano przez anna2709

Ania, oczyszczające przeżycie masz chyba 😮

Śmiej się 😂😂😂😂😂 nigdy więcej kefiru ze śliwkami. 

Hej, tu kulka 🙂 witam wszystkie nowe Panie 😉 u mnie ruch super, dieta - wpadki się zdarzają ale bez przegięć. Nie wiem ale nigdy w życiu nie było mi tak ciężko schudnąć,jak teraz. 33 lata mam i chyba metabolizm całkiem oszalał. Ewidentnie chyba cos zle jem. Dziś 2 h biegałam na nartach biegowych. waga ani drgnie ciagle 71,5! eh. Mozna się poddać. Gratuluje Wam sukcesów 🙂 planów na walentynki nie mam 🙂 coś na spontanie wymyślę 🙂

Ja właśnie mam to samo. Juz niektórzy po 10kg schudli a ja dwa męczę 😡😤😤😤😤. Nie chce mi sie wierzyć ze to przez wiek. 

kupilam ta dietę to zobacze czy daje efekty.  I czy było warto. Czy to sie nie chudnie przez źle skomponowane posilki.  Wydatek niewielki więc wiele do stracenia nie mam. 

Ania, kumpela stosuje ta dietę. Ona jest vege wiec ma odpowiednia dla siebie ale schudła swego czasu na niej 10kg. chwali sobie bardzo. Daj znać, czy kefir oczyścił Cię z kilogramów :) Panna Młoda- podziwiam właśnie takie odchudzanie długotrwałe, konsekwentne. Zmiana nawyków na zawsze. Ja nie widzę zmian, wręcz dochodzi zniechęcenie bo mecze się  a guzik wychodzi. Jak boczki wielkie, tak dalej wielkie, tak samo tyłek,uda i rece. Ogólnie nie jestem jakaś gruba ale za dużo jestem dla siebie, nie lubię siębie takiej. Te 5 kg i byłabym już szczęśliwa. Ok pozrzedzilam! Wybaczcie ;) Anna, gratuluje bardzo spadku o tyle rozmiarów :) ukłon do ziemi ! 

Po wczorajszych rewolucjach dziś staje na wagę rano i niespodzianka. Jeszcze 0.8kg wiecej. Po prostu super. Ciekawe z czego skoro nawet zbytnio nic nie jadłam. To juz mnie wkurzyło. Jak można sie 1.5 miesiąca odchudzać a potem wszystko wraca w dwa dni. Chore to jakieś. 

Juz sie nie mogę doczekać jutra az przyjdzie ta dieta. Może to coś zmieni. Bo moja silna motywacja z początku roku przez to wszystko juz się trochę wyczerpała.

Cześć wszystkim, chciałabym do Was dziewczyny dołączyć, bo się zapuściłam. Przez ostatnie 2 lata przybyło mnie z 8 kg, które teraz chciałabym zrzucić bo źle się z sobą czuję. Mam 168 cm, 63 kg i 23 lata na karku. Waga niby w normie ale ciało strasznie otłuszczone i sflaczałe, cellulit na pupie i udach aż strach. Od wczoraj dietkuję i mam nadzieję, że to coś pomoże. Mam zamiar też zacząć się więcej ruszać bo na studiach to praktycznie cały dzień na dupie się siedzi a jak wracam do akademika to też trzeba się uczyć (kujon ze mnie). Teraz mam ferie i trochę więcej czasu to może zacznę od 10 minut skakanki, spacer może jakiś czy krótkie dywanówki by zawału nie dostać 😛 Trzymajcie się!

Ania, myślę że problem leży w twojej głowie :). Nie myśl o tym, że to odchudzanie. Poprostu zdrowy styl życia, który będzie Ci towarzyszył na zawsze. Nie odchudzamy się na miesiąc, dwa tylko na lata. I ważne, żeby zrobić to z głową, bo która z nas chciałaby mieć efekt jojo? Nie przytyłyśmy w dwa miesiące, tylko zbierało się to od dawna. Nie zrzucimy tego w miesiąc.

Ja dziś na śniadanko mój ukochany chleb na maślance z Lidla, jest mega miękki nawet 2 dni po zakupie, a inne chleby jakieś takie gumowate. Szkoda, że mam Lidla daleko :/, bo jeździłabym codziennie po ten chlebuś :D. Do tego serek szczypiorkowy, ser żółty light, pomidor, szczypiorek. Wiosna na talerzu:)))! 

Cześć wszystkim, chciałabym do Was dziewczyny dołączyć, bo się zapuściłam. Przez ostatnie 2 lata przybyło mnie z 8 kg, które teraz chciałabym zrzucić bo źle się z sobą czuję. Mam 168 cm, 63 kg i 23 lata na karku. Waga niby w normie ale ciało strasznie otłuszczone i sflaczałe, cellulit na pupie i udach aż strach. Od wczoraj dietkuję i mam nadzieję, że to coś pomoże. Mam zamiar też zacząć się więcej ruszać bo na studiach to praktycznie cały dzień na dupie się siedzi a jak wracam do akademika to też trzeba się uczyć (kujon ze mnie). Teraz mam ferie i trochę więcej czasu to może zacznę od 10 minut skakanki, spacer może jakiś czy krótkie dywanówki by zawału nie dostać 😛 Trzymajcie się!

Hej, powodzenia. Daj znać jak ci idzie😊😊😊

Strasznie dawno nie bylam w Lidlu i wprowadzili teraz akcje kupuje nie marnuję. Można kupić rzeczy przecenione o 50%. Dla mnie to super sprawa, bo nienawidzę marnować żywności. Sama działam na rzecz ideologii zero waste w swoim domu :P. No i kupiłam fajne rzeczy na promocjach. Wege kiełbaski, bio mleko. Za grosze. Super sprawa. 

Czesc dziewczyny

Dopadlo mnie zmeczenie materialu😂

Od wrzesnia na diecie minus 15 kg to cieszy ale ten miesiac to jakas porażka. Ciagle podjadam niechce mi sie cwiczyc...eh  a waga też nie drgnie... 2 tygodnie i nic...

Cześć, a któraś z Was stosowała dietę pudełkową ok 1000-1200 kcal? Interesuje mnie taka niska ze względu na to, że prowadzę głównie siedzący tryb życia i nie mam czasu obecnie na sport. Jaką polecacie? A może któraś z Was przygotowywuje sama dietę pudełkową w domu i może polecić jakąś fajną stroną z przepisami? 

Nie zalamujcie się kobietki. U mnie ten miesiac jest wytrzymałosciowy. Mam ochote na tyle rzeczy. Za kazdym razem sobie odmawiam. I widzę po ciuchach,że coraz bardziej chudne. Ostatnio nawet osoba nie widzaca mnie ponad miesiac mówila,że ale schudlam. Bardzo widac i super wygladam. To mnie motywuje. Staram się jeść normalne rzeczy ale nie tłuste bo po tym jest mi ciężko. Teraz jak jestem na tym wyjeździe to jak jemy na mieście to staram się zamawiac dietetyczne i szklanke wody albo kawę. Wynajmujemy sobie pokój z kuchnia. Wszystko tu mam więc na spokojnie na walentynki cos wlasnego przygotuje. Pewnie jutro będzie na mieście mega ruch. 

W ogóle sie zastanawiam czy mój facet o tym pamięta i czy da mi chociaż glupia walentynke. Ja mam dla niego cos fajnego. Mam nadzieje,że mu się spodoba. Pozdrawiam was walentynkowe aniolki. 🙂

Dziś kupiłam akurat w biedronce pasztet vege z kaszy i soczewicy. Naprawde bardzo smaczny. Wszystkim w domu smakował. Nawet ciężko zgadnąć ze to wegetarianskie jedzenie. 170kcal na 100g jedynie. Ja lidla tez lubie. Pieczywo maja bardzo dobre. Nawet te dziwne ciemne bułki bio są dobre. A ze mam pod domem akurat to często tam chodzę

U mnie dziś na wadze +0,4, ale jutro mam dostać okres więc nie frustruje się zbytnio, mam nadzieję, że za parę dni wróci do normy. 

U mnie waga +1 

Zawalilam ten tydzien konkretnie 

🤦‍♂️

Ja się nawet nie waże bo może znowu mi z 3kg w nocy przybyło. Kto wie. Juz czekam az mi przysla dietę. Ma być dzis. Może na niej mi lepiej pojdzie

Przyszła mi ta dieta i powiem Wam że spoko. Kazdy posiłek można wymienić na ok 10 innych wariantów o prawie identycznym bilansie kalorycznym i stosunku bialka węglowodanów i tłuszczy. Więc to ok bo musiałam troche powymieniac bo ja często mam spotkania z ludźmi w pracy wiec rybka rano odpada i podobnie nie noszę do pracy zapachowego jedzenia typu jajeczka potrawy z czosnkiem kalafior. Ja juz widze ze troche jadam inaczej niz tu proponuja bo na drugie sniadanie sa zwykle koktajle a do pracy to wiadomo ze najlepiej kanapke zabrac. Ustalilam tez wariant z lunchbox jako 3 posiłek to juz jest w formie stałej. Wadą jest na pewno to drugie sniadanie bo to większość jest w pracy a te plynne rzeczy to wiadomo jak sie nosi. Ale przepisy sa fajne. Niewymyslne i z niedrogich produktów

Zresztą mozna wymieniac na takie całkiem proste typu jogurt z rodzynkami czy banan z kakaem i płatkami. 

Mam nadzieję ze to mi pomoże schudnąć. Zobaczymy

Napisano (edytowany)

Ania 79 dieta brzmi fajnie- zwłaszcza ta różnorodność wariantów. Ja wczoraj trochę poległam bo zjadłam ze trzy kawałki ciasta bo urodziny brata były (zmieściły się w limicie kalorycznym bo wczoraj zabiegany dzień i nie było jak zjeść), ale za to dzisiaj ładnie zaczęłam bo marchewkową owsianką, a wczoraj trochę poćwiczyłam i dzisiaj lekko czuję mięśnie tylnej części ciała 😛  Dzisiaj też zamierzam coś troszkę poćwiczyć 

Edytowano przez Aleana

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się