Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość NowaJa

nowa ja w 2020 - pamiętnik odchudzania

Polecane posty

Ja zawsze tak ze jak juz cos zjadlam więcej to też olewalam... Od 13 stycznia ZERO słodyczy fast-food ani innych takich. I zero alkoholu. Eh... 5 tyg na jednej diecie bez żadnych ustępstw I 2 kg mniej. Teraz zaczynam 1400kcl na której już byłam kilka lat temu I chudlam 1-1.5 kg tygodniowo.  🤗😍 zobaczymy czy to ruszy. Z ruchu to Steper. Czekam na ciepłe dni I pobiegac

Właśnie ja też tak miałam ze uważałam ze to juz dzień stracony i hulaj dusza. Dlatego od słodyczy lepiej sie trzymac daleko jak ktoś nie potrafi poprzestać na 2 kostkach czekolady. 

Ale przy różnych okazjach nie robie z siebie dziwaka i jak jestem postawiona w sytuacji ze wszyscy jedza tort na jakis urodzinach czy pizze na wyjsciu z pracy to tez jem. Juz troche nad tym zapanowałam. 

Wiele osób tak ma jak widać

All I Want. Tez miałam sobie zrobic rzęsy ale 6 godzin??? To ja nie dam rady. To mnie juz zniechęciłas. Mnie by chyba rozsadzila energia od środka. 

Właśnie ja też tak miałam ze uważałam ze to juz dzień stracony i hulaj dusza. Dlatego od słodyczy lepiej sie trzymac daleko jak ktoś nie potrafi poprzestać na 2 kostkach czekolady. 

Ale przy różnych okazjach nie robie z siebie dziwaka i jak jestem postawiona w sytuacji ze wszyscy jedza tort na jakis urodzinach czy pizze na wyjsciu z pracy to tez jem. Juz troche nad tym zapanowałam. 

Wiele osób tak ma jak widać

All I Want. Tez miałam sobie zrobic rzęsy ale 6 godzin??? To ja nie dam rady. To mnie juz zniechęciłas. Mnie by chyba rozsadzila energia od środka. 

6 godzin bo byłam jako modelka. Uzyczalam swoich rzęs kursantce, która miała już teorie opanowana i żeby zaliczyć szkole i dostać certyfikat kwalifikowanej stylistki rzęs musiala wykonać zabieg na żywej istocie 😄 Ona poćwiczyła a ja zapłaciłam mniej niż normalnie. Ale normalnie to tak 2 - 2, 5 h trwa. Ale no ja naprawdę byłam cierpliwa, nic się nie zająknęłam ale taka jestem teraz tym wszystkim zmęczona ze masakra.dobrze, że rzęsy za pół ceny😂😂😂i dobrze zrobione.chodzilam do najdroższych salonów w mieście a efekt ten sam. 

All I Want. Nie dziwie się. 6 godz nic nie robienia każdego wykończy 😂 ja to jestem z tych co im d... roznosi i nie potrafia 5 minut wysiedziec co dopiero tyle bez ruchu

Ja bym do głowy dostała, po 2 h..   chyba to nie dla mnie jednak.

-

Dziewczyny, gdzie się podzialyscie? Panna Młoda, Sylwia, Pulpecikowa... i cała reszta. Tęsknimy! 

-

ja dziś dzień pod kocem, coś nie w formie jestem.. mam nadzieje, ze u Was lepiej!

U mnie dieta całkiem dobrze, choć nie należy chwalić dnia przed zachodem, gorzej z ćwiczeniami, choć na oddziale szpitalnym jest rowerek, mój syn jeździ, no ale to raczej nie dla rodziców

U mnie dieta ok. Trzymam sie ostro rozpisanych dań przez dietetyka. Juz czekam do piatku zeby się zwazyc czy cos schodzi. Dzis jem na obiad ryz brązowy z łososiem i cukinią podsmażoną. 

Hej dziewczyny. Kurcze miałam mały problemz rejestracją konta, no cóż jestem noga z tych spraw. Tak zrąbalam sprawę ze byłam całkiem zablokowana. Od męża z tele wchodzilam żeby chociaż poczytać co u was. Dzisiaj w końcu mi się udalo😎

Hej dziewczyny. Kurcze miałam mały problemz rejestracją konta, no cóż jestem noga z tych spraw. Tak zrąbalam sprawę ze byłam całkiem zablokowana. Od męża z tele wchodzilam żeby chociaż poczytać co u was. Dzisiaj w końcu mi się udalo😎

Juz myślałam że przepadłas ☺

U mnie tak sobie spadek zaliczyłam  1 kg. Ale były też grzeszki. Troszkę zawalilam ćwiczenia bo w zeszlym tygodniu ani nie byłam na marszu ani na basenie jedynie rowerek został.  5 dni w tyg. I włączyłam ten stepper ale ciężko mi to idzie

Fajnie, że Wam idzie. Odpoczynek od ćwiczeń i wyluzowanie się też są ważne, ja też mam teraz luz. Od poniedziałku zaczynam znowu mocniej ćwiczyć. Zwłaszcza, ze teraz tłusty czwartek. Co robicie w tym dniu? 😄 Ja dziś zjadłam jednego paczka na drugie śniadanie. I myślalam,ze to koniec bo w czwartek w tych kolejkach po paczki stać nie będę. W tłusty czwartek moim zdaniem tradycja jest zjedzenie paczka nawet na diecie, nigdy sobie tego nie odmawiam. Dziś przeglądając fb wpadłam na fit pączki. Mam wszystkie potrzebne składniki w domu także będę robić pierwszy raz w życiu paczki i pierwszy raz w życiu fit paczki jednocześnie 😄 z przepisu wychodzi ponoć 8 pączków, może podwoje. No ale słuchajcie najlepsze  - tych 8 pączków ma tylko 850 kcal! Jakieś 100 na jednego, gdzie takie zwykłe mają 400-800. W tłusty czwartek się nie ograniczam ale wolę zjeść takie, które dadzą mi mało kcal jednak no i zdrowsze bo pieczone a nie w głębokim tłuszczu. Do środka dam pewnie dżem i nutellę. Wszystko posypie cukrem pudrem. Mniami:D!

Dzis na obiad zrobiłam  pełnoziarniste  tortille z warzywami i wegańskimi nuggetsami. Do tego sos chili :). Smakuje jak Mcwrap z maka :D. Zjadłam jedną i byłam już zapchana, bo wcześniej wjechał pączek 😂. Byłam na paznokciach i pani mi robiła pelling o zapachu róży. Teraz cała pachnę różami. Uwielbiam! 

Fajnie, że Wam idzie. Odpoczynek od ćwiczeń i wyluzowanie się też są ważne, ja też mam teraz luz. Od poniedziałku zaczynam znowu mocniej ćwiczyć. Zwłaszcza, ze teraz tłusty czwartek. Co robicie w tym dniu? 😄 Ja dziś zjadłam jednego paczka na drugie śniadanie. I myślalam,ze to koniec bo w czwartek w tych kolejkach po paczki stać nie będę. W tłusty czwartek moim zdaniem tradycja jest zjedzenie paczka nawet na diecie, nigdy sobie tego nie odmawiam. Dziś przeglądając fb wpadłam na fit pączki. Mam wszystkie potrzebne składniki w domu także będę robić pierwszy raz w życiu paczki i pierwszy raz w życiu fit paczki jednocześnie 😄 z przepisu wychodzi ponoć 8 pączków, może podwoje. No ale słuchajcie najlepsze  - tych 8 pączków ma tylko 850 kcal! Jakieś 100 na jednego, gdzie takie zwykłe mają 400-800. W tłusty czwartek się nie ograniczam ale wolę zjeść takie, które dadzą mi mało kcal jednak no i zdrowsze bo pieczone a nie w głębokim tłuszczu. Do środka dam pewnie dżem i nutellę. Wszystko posypie cukrem pudrem. Mniami:D!

Dzis na obiad zrobiłam  pełnoziarniste  tortille z warzywami i wegańskimi nuggetsami. Do tego sos chili :). Smakuje jak Mcwrap z maka :D. Zjadłam jedną i byłam już zapchana, bo wcześniej wjechał pączek 😂. Byłam na paznokciach i pani mi robiła pelling o zapachu róży. Teraz cała pachnę różami. Uwielbiam! 

Podziel się tym przepisem na paczki 🙂 może też coś zrobię  🙂

Dziewczyny jestem przed okresem i normalnie zjadlabym wszystko. Oczywiście powstrzymalam się caly dzien ale przed chwila musialam po prostu musialam zjesc kawalek chleba razowego. Burczalo mi w brzuchu 😁

Mlady mnie też napadło to jedzenie przed okresem. Jeszcze conajmniej 5 dni a ja już puchne i ten apetyt mi wzrósł.  I wciąż myślę tylko o jedzeniu to masakra jakas 

U mnie dziś rano na wadze -1.1kg. Ale to zeszło to co mi przybylo przez ostatnie 2tyg. Zobaczymy czy będzie dalej schodzić. Tym razem juz żadnych odstępstw od diety nie robie. Tłusty czwartek tez sobie daruje. W piatek rano mam sie zwazyc i wysłać do dietetyka wage zeby ułożył jadłospis na kolejny tydzien wiec nie chce żeby znowu po pączusiach cos dziwnego wyszlo. 

Przepis wzięłam ze strony cotakpachnie, wpisz sobie pieczone pączki fit i ci wyskoczy :). 

Ja już po sniadanku, dziś 3 kromki z serkiem śmietankowym i szynką z indyka. I dużo kawy :). 

• Like 1

Dziś też miałam z tych przepisów super obiad i mega kolacje. Tu jest bardzo dużo dań bezmiesnych i mi to wyjątkowo pasuje. Jak ktoś będzie chciał to moge podpowiedzieć. Właśnie robie na jutro jedzenie. M.in. pasztet z pieczarek.

Mam nadzieje ze sie trzymacie bo ostatnio straszne pustki. Ciekawe gdzie panna młoda przepadla? Pewnie w pracy nowej bo nie wierze zeby się poddala. Kto jak kto ale ona nie.

All I Want, ciekawa jestem jak Ci pączki wyjdą bo opinie maja całkiem rozbieżne

Hej u mnie tak sobie. Jestem zła  bo miałam jechać na basen ale zasiedzialam się u znajomej i nie zdążyłam.  Marszu tez nie zaliczyłam.  Jedynie spacer około 3 km i rowerek godz. Plus stepper 10 min nie jestem w stanie więcej na nim podreptac. 

Ja też się trzymam😁😁😁 choć szkoda mi że jutro paczka nie zjem to wytrzymamten dzień... 

Dieta ciągle na plus Ale na Steper nie weszłam od 2 dni bo siły brak po całym dniu z 2 dzieci ...

U mnie na razie fajnie. Wczoraj trochę pofolgowałam z ćwiczeniami bo zrobiłam dwa zestawy turbo spalania z centrum sportowca i mam teraz zakwasy na barkach od wymachów rąk i boksowania 🙂 ale jestem za to pozytywnie naładowana i mniej jakby się złoszczę? W sensie wyładowuje swoje frustracje ćwiczeniami i jest super. Jutro się zważę, ciekawe czy coś zrzuciłam.

Jutro też wyjeżdżam z chłopakiem na weekend i tam nie będę mogła za bardzo ćwiczyć, jedynie pewnie spacery wlecą, ale przecież jak nie będę się opychać jak świnka to i przytyć nie powinnam. Zamierzam też zacząć się mierzyć centymetrem a nie tylko na cyferki na wadze patrzeć - podobno to jest bardziej miarodajne - mam nadzieję, że coś zleci 🙂 

U mnie wczoraj w miarę, choć z zjadłam trochę Rafaello i Danio oprócz diety, ale nie rozpaczam, miałam prawo bo nie spałam z dzieckiem  36 godzin, w domu padłam o 17 poszłam spać i spałam do rana, należało mi się trochę przyjemnosci .

Dziś pomyślałam, że się zważę a nie ćwiczyłam, także myślałam, ze nawet może trochę przybyć. A tutaj 0,5 kg mniej 😊. Ale dzisiaj wstałam i nogi mnie bolały jakbym miała zakwasy dziwne,dalej trochę bolą. 

Jem tyle samo co  normalnie ale czuję się najedzona cały czas i w ogóle nie jestem głodna. Będę robić te pączki niedługo. Ciekawe jak wyjdą. Boję się, że się rozleci to nadzienie 😂 Ale jestem na wszystko przygotowana, jak paczki nie wyjdą to zrobię ciasto brownie albo piernik pomidorowy. Na wszystko mam składniki także luzik. 

Kupiłam dzisiaj w zabce zupę tajska z kurczakiem, także zjem na obiad.wyglada super,  z mleczkiem kokosowym,pasta curry ❤️. W całej takiej zupce jest tylko ponad 280 kcal. Wczoraj w Lidlu kupiłam też bułki pita i chce zrobić, ale nie wiem czy dzisiaj. 

Aktualizacja: pączki wyszły pierwsza klasa 😄 róbcie dziewczyny! Są boskie. 

Ja dziś -0.4kg mniej. Czyli w tym tyg -1.6kg. Znowu mi wrocila 6 z przodu. Dlatego mnie to zmotywowalo zeby sie nie skusic ma pączka. Ciekawe czy jak bede trzymać uczciwe tą dietę to w przyszłym tyg tez będę na minusie

U mnie ostatnie 2 tygodnie to katastrofa dietowo-ćwiczeniowa do tego stresy brak snu i popłynełam na całego i niestety ale chyba bede zaczynać od początku 😬 

Niestety za głupotę się płaci. Do tego jestem przed babskimi dniami i zjadłabym konia z kopytami a tu jeszcze jutro babskie wyjście spotkanie po latach i napewno grzecznie nie będzia szybciej grzesznie 😂.

Ale potem biorę się za siebie na ostro i koniec z wymówkami tymbardziej że będe miała kompana w walce a wiadomo że razem raźniej no i będzie rywalizacja kto dłużej wytrzyma 😆

Bampek, ja też przed okresem, zjadłam talerz kanapek, na szczęście z chudym masłem i pomidorem. Dziś nawet nie liczyłam kalorii, ale chyba nie ma dramatu. Na śniadanie zjadłam 3 kanapki z serkiem, potem pączuszki myślę że jakoś z 600 kcal max, trochę zupy 200 kcal, i teraz kolacja myślę, że 600 kcal. Łącznie myślę jakoś plus minus 1800 czyli idealnie 😄

zamiast sie odchudzac zrobcie se liposukcje brzucha i bedziecie jak ta lala czyli crystal lust

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się