Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Vivaaaa

Karo VIva

Polecane posty

Gość Vivaaaa

Też wątek przepadł??

 

 

 

Karolina chyba nie jest już z tym swoim chłopakiem bo przestała go śledzić na insta.Podziwiam go,że tyle wytrzymał na tych wszystkich babskich wyjazdach i pokazach mody 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

O jaka Karolinę chodzi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo sztuczna. Same reklamy, nic od siebie. Najlepsze było jak chwaliła się, ze hiszpański vogue napisał o jej stylizacji z nyfw artykuł, wchodzę na stronę, a tam faktycznie jej zdjęcie (tzn buty, nogi, szorty i koszula), bez głowy, bez podpisu kto jest na zdjęciu i artykuł o tym, ze niebieski będzie kolorem nadchodzącego sezonu. Tak właśnie można ufać influencerkom, kłamstwo za kłamstwem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

do tego pusta 😛

 

Smieszy mnie jak się wozi na tych pokazach,wygląda raczej śmiesznie...wybiera okropne buty bo takie same były na pokazach. Wygląda na przebraną a nie na fajnie i modnie ubraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentarz

Kanal to ma beznadziejny, zero tam jakiejkolwiek wartosci i wlasnej kreatywnosci. Słup reklamowy, kazdy film to sponsorowane pokazywanie kosmetykow i ciuchow. Szczerze nie wiem jakie pustaki ją subskrybują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llel

Ja tam widzę że nadal się obserwują na insta wiec nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigirg

te jej filtry na instagrama to jakas porazka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Karo zrobiła haul za 3 tyś zł i zauważyła komentarze od widzek o konsumpcjonizmie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A teraz zrobiła haul mieszkaniowy i łóżko za 6300zł ,komode za 3tyś 😵 i wszystko z westing co jest bardzo drogą stroną. Każdy przed 30 by chciał mieć takie fundusze xD

Edytowano przez fifkaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałam ją na początku jej kariery na YT, jeszcze jak miała około 20 tysięcy subskrypcji. Taka skromna, sympatyczna, miała jeszcze dużo pomysłów na filmy i nowe treści. A teraz, kiedy już zdobyła sporą popularność, jej instagram to jedna wielka reklama a filmiki też już nie są ciekawe, nie wstawia już niczego kreatywnego na ten kanał. A szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, fifkaba napisał:

A teraz zrobiła haul mieszkaniowy i łóżko za 6300zł ,komode za 3tyś 😵 i wszystko z westing co jest bardzo drogą stroną. Każdy przed 30 by chciał mieć takie fundusze xD

Wierzysz we wszystko co widzisz ? Ludzie ja ... zawisc i zazdrosc niszczy was i przy okazji innych. Moze dostala rabat za reklame moze dostala nawet za darmo. Ona twierdzi ze studiuje architektrue. Kiedy?!!! Dzisiaj ludzie pokazuja tylko to co chca pokazywac tyle. Prawdy sie nigdy nie dowiesz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Guess napisał:

Obserwowałam ją na początku jej kariery na YT, jeszcze jak miała około 20 tysięcy subskrypcji. Taka skromna, sympatyczna, miała jeszcze dużo pomysłów na filmy i nowe treści. A teraz, kiedy już zdobyła sporą popularność, jej instagram to jedna wielka reklama a filmiki też już nie są ciekawe, nie wstawia już niczego kreatywnego na ten kanał. A szkoda. 

widzisz ze ma kase ze jest zadowolona to cie koli

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Guess napisał:

Obserwowałam ją na początku jej kariery na YT, jeszcze jak miała około 20 tysięcy subskrypcji. Taka skromna, sympatyczna, miała jeszcze dużo pomysłów na filmy i nowe treści. A teraz, kiedy już zdobyła sporą popularność, jej instagram to jedna wielka reklama a filmiki też już nie są ciekawe, nie wstawia już niczego kreatywnego na ten kanał. A szkoda. 

Bo ona kradla pomysl na filmy 1:1 z zagranicznego youtube, do dzisiaj to robi.  Udowdnione, ze przynajmniej 50 zdjec z jej IG to zdjecia ukradzione z sieci. Ona tam miala np fotke reki I paznokci i ktos pytal skad pierscionek, a ona ofpowiadala gdzie go kupila wiedzac, ze to nie jej reka 😂 Wybila sie na cudzych pomyslach. Chodzacy scam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Vivvienne napisał:

Wierzysz we wszystko co widzisz ? Ludzie ja ... zawisc i zazdrosc niszczy was i przy okazji innych. Moze dostala rabat za reklame moze dostala nawet za darmo. Ona twierdzi ze studiuje architektrue. Kiedy?!!! Dzisiaj ludzie pokazuja tylko to co chca pokazywac tyle. Prawdy sie nigdy nie dowiesz.

Nie jestem zazdrosna tylko dla mnie to strata pieniędzy.Nie znam nikogo kto tyle wydaje na meble ;D Raczej takie firmy nie fundują wszystkiego,może jakieś zniżki. Do tego nie wiem co ma na celu takie pokazywanie wszystkiego widzom,wiadomo że większość nie pójdzie w jej ślady 

Edytowano przez fifkaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, fifkaba napisał:

Nie jestem zazdrosna tylko dla mnie to strata pieniędzy.Nie znam nikogo kto tyle wydaje na meble ;D Raczej takie firmy nie fundują wszystkiego,może jakieś zniżki. Do tego nie wiem co ma na celu takie pokazywanie wszystkiego widzom,wiadomo że większość nie pójdzie w jej ślady 

Sluchaj a skad ja ja wiedziec na co ja stac a co nie? To ty jej zagladasz w kieszen nie ja. Zeby robic takie zakupy jakie robi musialaby generowac ok 50 tysiecy miesiecznie. To jest nierealne. Natomiast jest bardzo realne ze youtuberka konfabuluje na yt. Bo kazda juz to robi. Tak jak mowie moim zdaniem czesc rzeczy ktore ma lub dostaje ma za darmo lub po znizkach. Ja ten film odbieram jako reklame westling. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sloikpowidel napisał:

Bo ona kradla pomysl na filmy 1:1 z zagranicznego youtube, do dzisiaj to robi.  Udowdnione, ze przynajmniej 50 zdjec z jej IG to zdjecia ukradzione z sieci. Ona tam miala np fotke reki I paznokci i ktos pytal skad pierscionek, a ona ofpowiadala gdzie go kupila wiedzac, ze to nie jej reka 😂 Wybila sie na cudzych pomyslach. Chodzacy scam

To w kazdym filmie tez klamie. Moze te m3ble sa nie jej. Wypozyczy je a potem odda i juz mieszkania wiecej nie pokaze. Nie wiem. Architektury na pewno nie studiuje nawet nie chciała napisac na jakiej uczelni niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Vivvienne napisał:

Nie wiem. Architektury na pewno nie studiuje nawet nie chciała napisac na jakiej uczelni niby.

Najlepiej bylo z tymi studiami w USA. Z tego co panietam byla tam jeden semestr albo rok (2 semestry), a juz jej historia urosla do faktu, ze cale studia tam zrobila 😂 Tyle klamst co jej udowodniono to glowa mala 🙈 Polecam poczytac o niej na groupie vogule. Duzo smaczkow tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2020 o 11:44, Vivvienne napisał:

Sluchaj a skad ja ja wiedziec na co ja stac a co nie? To ty jej zagladasz w kieszen nie ja. Zeby robic takie zakupy jakie robi musialaby generowac ok 50 tysiecy miesiecznie. To jest nierealne. Natomiast jest bardzo realne ze youtuberka konfabuluje na yt. Bo kazda juz to robi. Tak jak mowie moim zdaniem czesc rzeczy ktore ma lub dostaje ma za darmo lub po znizkach. Ja ten film odbieram jako reklame westling. 

Jest mi możliwe. True beauty ostatnio mówiła, że w miesiącu zarabia między 10-50 tys 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie strasznie próbuje naśladować Val Mercado - pozy, filtry, miny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bezcukru napisał:

Ja ja odkrylam dopiero w tym roku i nawet ok mi sie ja ogladalo, dopoki nie wrzucila 3 filmu o tym jak schudla 

- nie powiedziala nic nowego, doslownie nagrala trzeci taki sam film, tylko usta ma wieksze na tym nowym

- nie schudla ostatnio tylko iles tam lat temu, i nadal to monetyzuje 

- ludzie w komentarzach pisza, ze na miniaturce to nie jej zdjecie, nie zaznaczyla tego w opisie, czyli je komus ukradla?

Ogólnie zauważyłam, że sporo filmów jest o tym samym i w kółko się powtarza - przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, bezcukru napisał:

Ja ja odkrylam dopiero w tym roku i nawet ok mi sie ja ogladalo, dopoki nie wrzucila 3 filmu o tym jak schudla 

- nie powiedziala nic nowego, doslownie nagrala trzeci taki sam film, tylko usta ma wieksze na tym nowym

- nie schudla ostatnio tylko iles tam lat temu, i nadal to monetyzuje 

- ludzie w komentarzach pisza, ze na miniaturce to nie jej zdjecie, nie zaznaczyla tego w opisie, czyli je komus ukradla?

Na grupie vogule byl kiedys temat o niej. Ona nie tylko kradnie zdjecia na miniaturke na youtube, pomysly na filmy, ale tez zdjecia na insta. Bylo tam okolo 40 zdjec pokazanych ktore ukradla z sieci. Na jednym byla reka z pierscionkami i nawet odpowiadala komus w komentarzu skad te pierscionki pochodza 😅 jak Ja ludzie zlapali na tym to zrobila konto prywatne, a zdjecia ktore ukradla mialy dodane do opisu “inapiration” 😂😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona zrobiła sobie operacje nosa? na nowym filmie jakos dziwnie wygląda

Edytowano przez fifkaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fifkaba napisał:

Ona zrobiła sobie operacje nosa? na nowym filmie jakos dziwnie wygląda

Ja tu widzę konturowanie nosa, które miało coś ukryć, a tylko jeszcze bardziej uwypukliło ten nos xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie ona teraz jest? Nic nie wstawia na insta story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2020 o 02:08, panixyz napisał:

Czy ktoś się orientuje gdzie ona teraz jest? Nic nie wstawia na insta story.

w warszawie bo dodawała story z psem.a z chłopakiem już chyba nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×