Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Vivaaaa

Karo VIva

Polecane posty

Dnia 5.11.2020 o 15:38, fifkaba napisał:

w warszawie bo dodawała story z psem.a z chłopakiem już chyba nie jest

Slup reklamowy mnie zablokowal 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no na to wygląda że już nie ma długo byli razem nawet jakieś filmy na youtube były no i wszędzie na pokazy go z sobą ciągneła xD

 

 

45 minut temu, Fuckyou napisał:

Slup reklamowy mnie zablokowal 🤣🤣🤣🤣

a za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, fifkaba napisał:

no na to wygląda że już nie ma długo byli razem nawet jakieś filmy na youtube były no i wszędzie na pokazy go z sobą ciągneła xD

 

 

a za co?

A skad mam wiedziec? Ciebie sie ktos zapyta dlaczego jestes hejterka? Udasz ze nie wi3sz o co chodzi 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fuckyou napisał:

A skad mam wiedziec? Ciebie sie ktos zapyta dlaczego jestes hejterka? Udasz ze nie wi3sz o co chodzi 😆

no mogłaś jej coś skomentować na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fifkaba napisał:

Ona chyba teraz mieszka we Francji?Co ona tam robi?

Jest tam u swojego boya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kumcia napisał:

Jest tam u swojego boya

o czyli nowy jakiś 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2021 o 20:54, fifkaba napisał:

o czyli nowy jakiś 😄

 

Dnia 17.01.2021 o 19:43, Kumcia napisał:

Jest tam u swojego boya

Taaa, jest u swojego boya od jakiegoś czasu, gdzieś przeczytałam, że jest podobno dużo dużo młodszy od niej

Edytowano przez panixyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, panixyz napisał:

 

Taaa, jest u swojego boya od jakiegoś czasu, gdzieś przeczytałam, że jest podobno dużo dużo młodszy od niej

a ona o tym mówi sama?bo sledze ją na insta a jakoś nie widziałam nic,ale może akurat nie trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje mieszkanie w apartament tour. Ładne ale nie mój gust,bo wszystko takie białe i jasne. Ciekawe jeszcze jak je wykończy 😸

I już było pisane ale chyba rzeczywiście coś z twarzą robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że coraz bardziej sztucznie wygląda.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2021 o 00:25, fifkaba napisał:

a ona o tym mówi sama?bo sledze ją na insta a jakoś nie widziałam nic,ale może akurat nie trafiłam

Ktoś pisał na facebooku, że Radosław Majecki spotyka się z Vivą, ale widać, że jak narazie chronią swoją prywatność🤓😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, margera98 napisał:

Ktoś pisał na facebooku, że Radosław Majecki spotyka się z Vivą, ale widać, że jak narazie chronią swoją prywatność🤓😅

Kto jej zmarl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.05.2021 o 15:47, margera98 napisał:

Ktoś pisał na facebooku, że Radosław Majecki spotyka się z Vivą, ale widać, że jak narazie chronią swoją prywatność🤓😅

a ni ma zadnych fotek w necie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz na story mówi że straciła jedna z najbliższych osób ale nie mówi kogo.noni wyprowadziła się z Polski do chłopaka i wynajęła mieszkanie w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kokossa napisał:

Teraz na story mówi że straciła jedna z najbliższych osób ale nie mówi kogo.noni wyprowadziła się z Polski do chłopaka i wynajęła mieszkanie w Warszawie

To nowe mieszkanie wynajela. A gdzie sie wyprowadzila 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2021 o 17:40, CzerwonyTulipan napisał:

To nowe mieszkanie wynajela. A gdzie sie wyprowadzila 😅

do  Monako 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może serio jest z tym jakimś piłkarzem bo właśnie mówiła żeby kibicować dziś Polsce w towarzyskim meczu a ona będzie na stadionie 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodała na story chyba 1 raz xD swojego chłopaka i to faktycznie ten Radek. Widac ze młodszy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest z Radkiem, wczoraj byli nad Wisłą i ona była w butach na słupku i tak była o wiele niższa a on wysoki, różnica jest spora, ale byli dobrani stylizacjami i ładnie ze sobą wyglądali. Na żywo wyglada tak samo jak na filmikach, jednak jest już tak porobiona, że wygląda jak laleczka, tak "idealnie", przez co niestety jest taka jakby nieciekawa dla mnie. Zawiesisz oko, potem odwróci coś Twoja uwagę i już o niej zapominasz, nie zapada w pamięci totalnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2021 o 14:43, FashFash napisał:

Tak, jest z Radkiem, wczoraj byli nad Wisłą i ona była w butach na słupku i tak była o wiele niższa a on wysoki, różnica jest spora, ale byli dobrani stylizacjami i ładnie ze sobą wyglądali. Na żywo wyglada tak samo jak na filmikach, jednak jest już tak porobiona, że wygląda jak laleczka, tak "idealnie", przez co niestety jest taka jakby nieciekawa dla mnie. Zawiesisz oko, potem odwróci coś Twoja uwagę i już o niej zapominasz, nie zapada w pamięci totalnie. 

Sporo mówiła o akceptacji siebie, ale chyba tego nie czuje. Wyglądała o wiele lepiej, zanim zaczęła majstrować z twarzą. Teraz wygląda jak połowa lasek z instagrama, jakby zjechały z jednej taśmy☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2021 o 20:31, Anka91 napisał:

Sporo mówiła o akceptacji siebie, ale chyba tego nie czuje. Wyglądała o wiele lepiej, zanim zaczęła majstrować z twarzą. Teraz wygląda jak połowa lasek z instagrama, jakby zjechały z jednej taśmy☹

W sumie skoro istnieje jakis ''kanon'' urody, to sila rzeczy dziewczyny w tym kanonie musza byc do siebie podobne... Wiadomo, ze skoro za ladne uznaje sie duze oczy, maly nos, duze usta, duzy biust, dlugie rzesy, itd. to dziewczyny wpasowujace sie w ten schemat beda wygladaly podobnie. Pytanie czy lepiej sie wyrozniac i byc brzydka czy sie nie wyrozniac i byc ladna :D.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle z tym mieszkaniem, że je wynajęła i przeprowadziła się do Monako.. Tak się zastanawiałam o co chodzi, czemu nie pokazuje, że w końcu się przeprowadziła tylko wstawia jakieś fotki z Monako. Ciągle mówiła, że jeszcze je wykańcza i nie ma wszystkich mebli itp. A tutaj takie newsy na kafe. Ten nowy chłopak to chyba dla kasy, 6 lat to spora różnica wieku.. Przecież to jeszcze mentalnie dziecko. Ale jak widać Karolince nie przeszkadza, lubi luksusowe życie. Ja się zastanawiam co ona zrobiła ze swoimi brwiami?? Ogoliła końcówki, a kiedyś miała naprawdę fajny kształt. To musi wyglądać strasznie bez makijażu i bez dorysowanych końcówek. Powoli przypomina aliena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usta też ma dziwne i chyba z nosem coś....wygląda jak lalka barbie a była taka ładna jeszcze niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam filmik na stronie ddtvn na którym Karolina pokazuje swoje mieszkanie i występuje w nim jej mama. Mama ją chwali i mówi, że Viva od najmłodszych lat ciężko pracowała, a Viva na to, że musiała pracować żeby zarabiać / mieć pieniądze. Coś takiego. Wierzycie w to? Każda influ na taką pracowitą się kreuje. Jak dla mnie to ona wygląda na osobę z bogatego domu, która ma parcie na szkło.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2021 o 23:46, chloechloe29 napisał:

Polecam Wam filmik na stronie ddtvn na którym Karolina pokazuje swoje mieszkanie i występuje w nim jej mama. Mama ją chwali i mówi, że Viva od najmłodszych lat ciężko pracowała, a Viva na to, że musiała pracować żeby zarabiać / mieć pieniądze. Coś takiego. Wierzycie w to? Każda influ na taką pracowitą się kreuje. Jak dla mnie to ona wygląda na osobę z bogatego domu, która ma parcie na szkło.

Moim zdaniem mogła coś tam wcześniej pracować, ale nie wyklucza to tego, że może być też z bogatszej rodziny ze znajomościami. Nie oszukujmy się, w życiu nie jest tak łatwo i nie da się wszystkich influ wytłumaczyć tym, że każda pracowała od najmłodszych lat i się do tego świetnie uczyła i wgl sama do wszystkiego doszła. Tym bardziej, że Karolina kiedyś coś mówiła o (pra?) dziadku, który był malarzem, miał jakąś wystawę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie zapominajmy, że studiowała w Ameryce... Ciekawe czy sama sobie opłacała studia 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zaczęła bardziej pokazywać chłopaka. W ogóle kiedyś chyba nie była taka próżna i pusta jak teraz,na tym fashion weeku w kopenhadze jak i na każdym innym jej stylizacje wyglądają śmiesznie,hustki na głowie,kwadratowe buty,marynara over size do wszystkeigo...nic specjalnego ona nie prezentuje

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×