Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Argen

2019 - Podsumowanie

Polecane posty

Dzisiaj to ja raportuję, prawdopodobnie sam się ostałem na placu boju. Raport będzie krótki, ale treściwy

Jaki był? Właściwie niezbyt udany, podjąłem próbę zmiany branży, bez sukcesów (przejście z prac biurowo-informatycznych na grafikę komputerową). W tym roku także zgubiłem 200 zł w banknocie. Mega fail roku 😞 Pół biedy, bo to moja kasa była.

Na plus mogę zaliczyć to, że wreszcie mój głos w wyborach się nie zmarnował -  Konfederacja weszła do Sejmu!

Pod względem osobistym właściwie nic się nie zmieniło. Spotykałem się z jedną użytkowniczką Kafe, ale na nic się nie nastawiałem, to były czysto doradcze spotkania, żadne randki. Ale w rozmowie i tak wyszło, że zajęta - bierze niedługo ślub, więcej nie mogę zdradzić (tutaj akurat się nic nie zmienia - stali bywalcy wiedzą o co chodzi).
U reszty starej gwardii to nie wiem, nie mam z nikim kontaktu. Jeśli ktoś z Was to czyta, to się niech wpisze i da znać.
Co przyniesie 2020? To się okaże.

Pozdrowienia dla Żaby, Darkera, Loooosera, BSA, Wiary i Offermy.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2020 ROKU!

Edytowano przez Argen
  • Like 1
  • Thanks 2

Gość ccc

Słabe to podsumowanie raczej, Looser miał lepszy przegląd pola, że się tak wyrażę. Plus za intencje.

U mnie 1500 mniej oszczędności niż zakłada plan długoterminowy. A tak to ładnie się zamknął rok oszczędności. W sensie że 100% autyzmu. Brak zakupu Xboksa x, będzie trzeba kupić Xboksa series x w 2020. No i udało się przejść fabułę God of War. 

Gry jakie grałem przeszedłem Rise of Tomb Raider, Hitman 1 w 1i2, Metal Gear Solid 5, Call of Diuty Modern Warfere, Detroit, Batman, Snajper 4, The last of us, Oddworld, Uncharted 4, Infamous, Tekken 7 (tylko popykałem), God of War.

Gry jakie grałem przeszedłem Rise of Tomb Raider, Hitman 1 w 1i2, Metal Gear Solid 5, Call of Diuty Modern Warfere, Detroit, Batman, Snajper 4, The last of us, Oddworld, Uncharted 4, Infamous, Tekken 7 (tylko popykałem), God of War.

Średnio jedna na miesiąc to normalnie tępo u leżaczek. W minimalizm standard postępy 😔

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość ccc napisał:

Słabe to podsumowanie raczej, Looser miał lepszy przegląd pola, że się tak wyrażę. Plus za intencje.

loooser jeszcze tu pisze ???

Napisano (edytowany)

Ciekawe, dlaczego mój post nie wchodzi?

Wczoraj walnąłem podsumowanie roku i niby poszło do moderacji, a teraz nic nie ma, dziwne.

Edytowano przez Looooser

Gość gosc
1 minutę temu, Przemek 29 napisał:

Przecież loooser, offerma i inni dawno już zdechli i ich robaki zjadły

no tak, tylko ty się zostałeś przegrywie

1 minutę temu, Przemek 29 napisał:

CO TAM U CIEBIE? NADAL JESTEŚ PRAWICZKIEM? ILE TY MASZ JUŻ LAT? ZE 35 ?

Tak jest, 35, zaraz napiszę podsumowanie roku u mnie jeszcze raz.

• Like 1

Gość Gość
Dnia 1.01.2020 o 00:00, Argen napisał:

Na plus mogę zaliczyć to, że wreszcie mój głos w wyborach się nie zmarnował -  Konfederacja weszła do Sejmu!

Kùrva, jakim trzeba być przegrywem, żeby wejście do sejmu tej zbieraniny degeneratów, psycholi, mizoginów, faszystów i innych odpadów uważać za sukces? Brak słów.

Gość gosc
4 minuty temu, Looooser napisał:

Tak jest, 35, zaraz napiszę podsumowanie roku u mnie jeszcze raz.

czasami post nie przechodzi bo jedno slowo w nim zawarte jest cenzurowane, trzeba go troche pozmieniac

dlatego zapisz sobie ten post i potem edytuj go czesciowo i probuj do skutku

Gość Prawiczek35
3 minuty temu, Przemek 29 napisał:

JA PAMIĘTAM JAK LOOOSER ZAŁOŻYŁ POLSKĄ PARTIE PRAWICZKÓW SZKODA ŻE IM SIĘ NIE UDAŁO WEJŚĆ DO SEJMU 

Owszem, to był PolPrav czy jakoś tak😂 Mój głos by na pewno miała😁

Gość gość
Przed chwilą, Przemek 29 napisał:

Down z sopotu był przewodniczącym tej partii 

nie, offerma z racji że najstarszy

Dzięki za miłe słowa i za pamięć. Ja teraz też o innych nic nie wiem, mogę napisać o sobie. Ostatnio byłem tu w lipcu. Argen czasem napisze życzenia świąteczne na mail i coś o forum.

2019 rok oceniam bardzo dobrze. Wielu rzeczy dokonałem, rozwinąłem się w wielu dziedzinach, oby tak dalej. Prawiczkiem już nie jestem od lipca, więc wszystko jest możliwe. ;) Przypadkowa sytuacją, z tą dziewczyną raczej pojedyncza akcja. Nie skapowała się, że jeszcze seksu nie uprawiałem, wstydu chyba nie przyniosłem. ;) Poza tym w temacie kobiet, wzdychałem do bardzo młodej dziewczyny, odezwała się do mnie pod koniec roku, ale to na razie tyle, stosunki koleżeńskie.Ostatnio zapisałem się na jeden kurs, od razu też mi wpadła jedna dziewczyna w oko, ale chyba też bardzo młoda. Ogólnie sporo działam jeśli chodzi o swój rozwój, działam trochę w show-biznesie. Udało mi się w końcu wygrać teleturniej, z czego jestem dumny. Ten rok był pod wieloma względami dla mnie rekordowy pozytywnie. Jedyny minus, że regularnie większej kasy nie zarabiam, ale może i to w końcu przyjdzie. Towarzysko też się sporo rozwinąłem, poznałem wielu ludzi, generalnie jestem chyba lubiany i potrafię się coraz lepiej odnaleźć w różnych sytuacjach, więc naprawdę jest dobrze.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2020 :)

Gość gość
5 minut temu, Przemek 29 napisał:

Gratuluje utraty prawictwa 

I jak to  jest uprawiać seks? Fajnie czy nie?

Czy po tym poczułeś się w końcu prawdziwym mężczyzną?

Uszatku nigdy sie o tym nie przekonasz ale fajnie

12 minut temu, Looooser napisał:

Dzięki za miłe słowa i za pamięć. Ja teraz też o innych nic nie wiem, mogę napisać o sobie. Ostatnio byłem tu w lipcu. Argen czasem napisze życzenia świąteczne na mail i coś o forum.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2020 🙂

Czesc Looooser. Ciesze sie , ze Ci dobrze idzie. Wszystkiego najlepszego w 2020 roku.

• Thanks 1

Gość gośc
6 godzin temu, Przemek 29 napisał:

offerma i inni dawno już zdechli i ich robaki zjadły

A smakosz z moonem dalej piszą przegrywy

Gość koński koń

u mnie ten rok 2019 to tragedia bo.. to był pierwszy rok od 2011 gdzie ANI RAZU NIE POROCHALEM... totalna samotnosc i depresja

na + zmiana auta i finansowo JAKO TAKO STOJE, ale ogolnie to zalamka, nuda, beznadzieja, samotnosc i celibat

2020 zapewne nie bedzie lepszy..

15 minut temu, ZUZANNA napisał:

Czesc Looooser. Ciesze sie , ze Ci dobrze idzie. Wszystkiego najlepszego w 2020 roku.

Dziękuję, wzajemnie :)

23 minuty temu, Przemek 29 napisał:

Gratuluje utraty prawictwa 

I jak to  jest uprawiać seks? Fajnie czy nie?

Czy po tym poczułeś się w końcu prawdziwym mężczyzną?

Dzięki :)

Całkiem fajnie, chociaż też ciężko mi mówić, doświadczenie dalej mam bardzo małe. Ale jak z przypadkową dziewczyną uprawiasz, to też masz obawy o ciążę, choroby itp. Z jednej strony fajne uczucie, z drugiej trochę dziwne. Pewnie jak jesteś w związku, to też co innego. Lekkie wyrzuty sumienia też miałem. Ale mnie to śmieszyło, jak ona ze dwa, czy trzy razy powiedziała, że ja to tak pewnie co tydzień mam inną. ;)

Gość gośc

Looooser, a próbowałeś nofap challenge?

46 minut temu, Gość gośc napisał:

Looooser, a próbowałeś nofap challenge?

Tak całkiem nie odstawiłem, aczkolwiek dużo rzadziej niż kiedyś.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować