Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 27latka

szanse na znalezienie kogoś w wieku 27 lat

Polecane posty

Gość też 27latka
6 minut temu, Gość Typ napisał:

Nie masz zadnych doswiadczen seksualnych z facetami?

Tak 

Nie

?

jak już mówiłam nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 27latka
6 minut temu, Gość Typ napisał:

Nie masz zadnych doswiadczen seksualnych z facetami?

Tak 

Nie

?

jak już mówiłam nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ
Przed chwilą, Gość też 27latka napisał:

jak już mówiłam nie

Wiec nabadz go 

Faceci lubia doswiadczone kobiety

Wredy larwiej im sie zakochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 27latka
1 minutę temu, Gość Typ napisał:

Wiec nabadz go 

Faceci lubia doswiadczone kobiety

Wredy larwiej im sie zakochac

niektórzy na pewno. inni nie wręcz ich to odstraszy. a dla jeszcze innych nie będzie robić to róznicy. Dzięki za radę. Ale z tej akurat nie skorzystam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ
Przed chwilą, Gość też 27latka napisał:

jak już mówiłam nie

Jesli szukasz faceta ktory woli dziewice to masz racje . Chyba wtedy najlepiek jak bedziecie dla siebie pierwszymi

W kazdym razie jakies kroki podjac musisz . W duzym miescie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 27latka

nie, ok 50 tys. mieszkańców. jakie kroki proponujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ
19 minut temu, Gość też 27latka napisał:

nie, ok 50 tys. mieszkańców. jakie kroki proponujesz? 

jesli chcesz znalezc faceta to musisz wpasc jakos w meskie towarzystwo

to zalezy tez czy jestes osoba ktora woli spedzac czas sama czy raczej masz jakichs znajomych lub jestes otwarta na wieksze znajomosci czy woilisz bardzo indywidualnie poznawac ludzi

pewnie jakbys byla bardziej otwarta na przygody to ktorych z takich facetow zostalby twoim facetem albo i mezem

musisz powiedziec jak spedzasz czas i jakei aktywnosci do tej pory robilas

czy zdarza ci sie wdawac w rozmowy towarzyskie z osobami ktore widujesz przypadkowo np przychodnia sklep itd moze to byc komentarz nt czegos chleba itd oczywiscie sama nigdy nie podrywaj faceta tylko sproboj nawiazac kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ

musisz tez szczerze ocenic swoj wyglad charakter itd czy jest cos co mozesz poprawic np sylwetka ubior, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość też 27latka napisał:

nie bardzo rozumiem w czym by  mi to miało pomóc to  "nabycie doswiadczenia"

W tym żeby lepiej ssać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tym że jeśli już będziesz miała dostatecznie doświadczenie to będziesz wiadrem i puszczalska. Prawdziwy dramat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 27latka
52 minuty temu, Gość typ napisał:

jesli chcesz znalezc faceta to musisz wpasc jakos w meskie towarzystwo

to zalezy tez czy jestes osoba ktora woli spedzac czas sama czy raczej masz jakichs znajomych lub jestes otwarta na wieksze znajomosci czy woilisz bardzo indywidualnie poznawac ludzi

pewnie jakbys byla bardziej otwarta na przygody to ktorych z takich facetow zostalby twoim facetem albo i mezem

musisz powiedziec jak spedzasz czas i jakei aktywnosci do tej pory robilas

czy zdarza ci sie wdawac w rozmowy towarzyskie z osobami ktore widujesz przypadkowo np przychodnia sklep itd moze to byc komentarz nt czegos chleba itd oczywiscie sama nigdy nie podrywaj faceta tylko sproboj nawiazac kontakt

Hm, może tu faktycznie jest problem. bo lubię pogadać itd ale raczej nie prowadzę small talku z obcymi ludźmi przypadkowymi.  Mam opinię, o dziwo, osoby otwartej, umiejącej fajnie wystąpić publicznie, kontaktowej. dbam o sylwetkę (sporty), ubiór ok ,nie jakiś olśniewajćy cały czas ale też nie męski styl. Myślę że wygląd raczej ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 27latka

znaczy mój ówczesny chłopak jakiś czas temu na początku znajomości jak w żartach narzekałam że przytyłam, odrzekł że mam za to sympatyczną twarz. myślę że miał rację. wyglądam młodziej niż jestem, dzieci mnie lubią. mam wrażenie że mam coś takiego w sobie że większość ludzi mnie szanuje, lubi , mężczyzn też to tyczy. ale racja że nie spotykam wielu, odkąd skońćzyły  się studia a koleżanki wykruszyły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Polka

27 lat i dziewica? Matko...Twoja błona dziewicza musi być ciężka do przebicia bo z wiekiem twardnieje a sex będzie sprawiał Ci ból. Ot takie spostrzeżenie. Obyś nie zraziła się do stosunków po pierwszym razie.

Co do chłopaka to się zastanów poważnie żeby się zakochać bo zaraz się znajda tacy co będą Ci proponować pieniądze za Twoje dziewictwo. 

pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowa2020

Polecam szukać przez internet- najlepiej portale randkowe. Mam w pracy same kobiety, małe grono znajomych ( praktycznie same pary ) , nie chodzę już do klubów i pubów bo nawet nie mam z kim ( koleżanki zajęte, często juz z małymi dziećmi ). Przez pare miesięcy szukałam przez internet faceta, wybrałam sobie kryteria ( przedział wiekowy - wolę starszych od siebie, wysoki wzrost - bo sama jestem wysoka itp ). W rezultacie jestem teraz w związku z facetem , który mi odpowiada pod każdym względem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Tak, internet dziś pomaga w znalezieniu drugiej połówki. Nawet takiej ''na poważnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.01.2020 o 20:00, Leżaczek napisał:

Wolimy dziewice na poważny związku a puszczalskie na koleżanka z bonus.

Ale z ciebie pipcia. Nie przynoś facetom wstydu i wypowiadaj się tylko i wyłącznie za siebie cipciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale z ciebie pipcia. Nie przynoś facetom wstydu i wypowiadaj się tylko i wyłącznie za siebie cipciu.

haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.01.2020 o 21:03, Gość gość napisał:

W Polsce 106 kobiet przypada na 100 mężczyzn. Dlatego pewnie więcej znam kobiet z partnerami z innych krajów niż mężczyzn związanych z cudzoziemkami- część Polek musi szukać zagranicą

Ze współczynnikiem feminizacji to prawda, ale on jest zawyżony przez kobiety powyżej 50. roku życia. Do pięćdziesiątki mężczyzn jest więcej niż kobiet, więc nie jest najgorzej 😉 Chyba że zakładacie, że facet około 30. wiąże się z babeczką siedemdziesięcioletnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ALa

Szanse na poznanie kogoś są w każdym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.01.2020 o 21:34, Gość też 27latka napisał:

znaczy mój ówczesny chłopak jakiś czas temu na początku znajomości jak w żartach narzekałam że przytyłam, odrzekł że mam za to sympatyczną twarz. myślę że miał rację. wyglądam młodziej niż jestem, dzieci mnie lubią. mam wrażenie że mam coś takiego w sobie że większość ludzi mnie szanuje, lubi , mężczyzn też to tyczy. ale racja że nie spotykam wielu, odkąd skońćzyły  się studia a koleżanki wykruszyły 

Koleżanki się wyruszyły bo pewnie znalazły swoich misiow i już świata poza nimi nie widza i szkoda im czasu na koleżanki bo każda sekundę chcą spędzać z facetem. Klasyk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.01.2020 o 23:46, Gość Gosc napisał:

Koleżanki się wyruszyły bo pewnie znalazły swoich misiow i już świata poza nimi nie widza i szkoda im czasu na koleżanki bo każda sekundę chcą spędzać z facetem. Klasyk. 

no właśnie takie coś jest megawkurzające, nie wiem jak można tak kogoś traktowac. nigdy tak swoich koleżanek nie traktowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassyk

baby to egoistyczne sooki, dopóki nie mają faceta to potrzebują koleżanki do wsparcia a potem już je olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert

Kobiety 20-30 lat (fajne) są zazwyczaj zajęte, dopiero po 30 jest dużo wolnych bo już po rozwodach z tego co zauważyłem po anonsach na portalach randkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oj dziecko nie wypowiadaj się, jeżeli nie umiesz nic sensownego powiedzieć...

Nie jestem dzieckiem mam 31 lat i wiem co mowie, jestem dobrze wyksztlcony i kazde moje slowo jest sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

baby to egoistyczne sooki, dopóki nie mają faceta to potrzebują koleżanki do wsparcia a potem już je olewają

Dokladnie, dopiero kiedy kolezanka zacznie zwiazek przekonasz się, czy to byla przyjaźń...jeśli nie to Cie oleje bo bylas jej potrzebna tylko żeby mieć z kim.gdzieś wyjść na miasto w celu poznawania facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam portale randkowe, aplikacje typu Tinder. Do 30-stki spokojnie masz szanse. Ale po 30 to już się trzeba śpieszyć. W dużych miastach jest mnóstwo wolnych facetów około 30-stki, bo im się do ślubu nie spieszy, ale najczęściej to egoiści, karierowicze albo pasjonaci jakiejś dziedziny. Ciężko o normalnego faceta, plagą są układy typu FWB, bez zobowiązań. Dużo facetów to nałogowcy, picie, palenie, brak ambicji, brak studiów. I to akurat bez względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×