Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matrix 303

Ile mogę urosnac

Polecane posty

Gość Matrix 303

Mam 15 lat(4 miesiące) i 172 (chlopak) mój tata ma 184 cm i skok wzrostowy miał w wieku 16 17 lat moja mama 162 cm dziadkowie z obydwu stron niscy 163 cm i 172 cm pradziakdowie 178 cm 179 cm ile mogę urosnac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W wieku 14 lat miałem 180 cm.Teraz mam 195 cm (42 lata).Mysle ze do 190 dociągniesz.Ja sam nie wiem po kim mam wzrost .Mama i tata mają po 168 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrix 303

No ale wiesz ty miałeś 180 cm w wieku 14 lat a ja mam 172 cm w wieku 15 lat i nw czy dociagne nawet do 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dociągniesz.Jesteś wysoki.Nie pal fajek uprawiaj sport i będziesz zadowolony.Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrix 303
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Dociągniesz.Jesteś wysoki.Nie pal fajek uprawiaj sport i będziesz zadowolony.Głowa do góry:)

Gram w piłkę nożną w klubie biegam nie palilem nigdy i nie piłem jeżdżę na mecze zawody itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdublowany temat ?

Czlowiek rosnie dopoki nie zakonczy w pelni tego co okreslamy jako okres pokwitania. Wiec mysle , ze jeszcze wszystko przed Toba i bardzo trudno bedzie podac w centymetrach ile jeszcze mozesz urosnac. Jest natomiast inna rzecz , o ktorej musisz wiedziec. Piszesz , ze trenujesz pilke nozna i jezdzisz na zawody. Pamietaj wiec , ze to co na pewno moze miec wplyw na zahamowanie wzrostu  to sztuczne napedzanie sie roznymi srodkami , w tym sterydami. Jako sportowiec moze miec z tym kontakt. Nigdy nie daj sie na to namowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 21
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dociągniesz.Jesteś wysoki.Nie pal fajek uprawiaj sport i będziesz zadowolony.Głowa do góry:)

Gram w piłkę nożną w klubie biegam nie palilem nigdy i nie piłem jeżdżę na mecze zawody itp nigdy nie brałem sterydów i nie będę brał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 555

Myślę że przerosniesz ojca a  w się z tym zgadzacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 5

Będziesz miał 185 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×