Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porzucona

jestem sama z wyboru faceta

Polecane posty

Gość porzucona

Mam 29 lat. Zawsze podobałam sie wszystkim facetom ale oni mi mało kiedy. Jestem szczupła, mam b. duży biust, ładną buzię, dobrą pracę i wykształcenie. Dopiero niedawno poznałam faceta, który spełniał wszystkie moje wymogi (przystojny wysoki lekarz, gęste włosy, piękne duże oczy)...w którym się bez pamięci zakochałam. On to zainteresowanie odwzajemnił...do momentu. Miesiąc temu wyznał mi, że chce do niego wrócić była narzeczona, którą on bardzo kocha i muszę o im zapomnieć. Zerwał ze mną kontakt.  Jest mi strasznie ciężko...po raz pierwszy sie naprawdę zakochałam, poznałam człowieka, który mi odpowiadał a tu takie zrządzenie losu...co z tego, że chce mnie 1000000 innych facetów jak ja chcę tego jednego ? 😞 Życie jest beznadziejne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość porzucona napisał:

co z tego, że chce mnie 1000000 innych facetów jak ja chcę tego jednego ? 😞 Życie jest beznadziejne. 

dobra, dobra...tak się gada zawsze po rozstaniu/odrzuceniu. Przejdzie Ci on. Dziewczyna o Twoim opisie bez problemu znajdzie fajnego faceta. Jesteś jeszcze młoda,  z tego co rozumiem masz czystą kartę. Głowa do góry. Jeszcze sie zakochasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no i git xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

dobra, dobra...tak się gada zawsze po rozstaniu/odrzuceniu. Przejdzie Ci on. Dziewczyna o Twoim opisie bez problemu znajdzie fajnego faceta. Jesteś jeszcze młoda,  z tego co rozumiem masz czystą kartę. Głowa do góry. Jeszcze sie zakochasz. 

to był pierwszy facet,w którym się zakochałam od jakichś 6 lat...wątpie, że nagle z nieba spadnie mi ktoś podobny 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

dobra, dobra...tak się gada zawsze po rozstaniu/odrzuceniu. Przejdzie Ci on. Dziewczyna o Twoim opisie bez problemu znajdzie fajnego faceta. Jesteś jeszcze młoda,  z tego co rozumiem masz czystą kartę. Głowa do góry. Jeszcze sie zakochasz. 

to był pierwszy facet,w którym się zakochałam od jakichś 6 lat...wątpie, że nagle z nieba spadnie mi ktoś podobny 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I bardzo Ci tak dobrze pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

I bardzo Ci tak dobrze pustaku

czemu naskakujesz na autorkę ? jest pustakiem bo nie brała byle czego 😛 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spokojnie, z takim wyglądem i wykształceniem poznasz jeszcze niejednego fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona

nie potrafię sobie wyobrazic na tę chwilę życia z kimkolwiek innym...chciałam wyjść za niego, mieć z nim dzieci...jak to masakrycznie boli.  Nie umiem patrzeć się na innych. Nawet Ronaldo nie jest dla mnie seksowny w porównaniu z nim 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość porzucona napisał:

Mam 29 lat. Zawsze podobałam sie wszystkim facetom ale oni mi mało kiedy. Jestem szczupła, mam b. duży biust, ładną buzię, dobrą pracę i wykształcenie. Dopiero niedawno poznałam faceta, który spełniał wszystkie moje wymogi (przystojny wysoki lekarz, gęste włosy, piękne duże oczy)...w którym się bez pamięci zakochałam. On to zainteresowanie odwzajemnił...do momentu. Miesiąc temu wyznał mi, że chce do niego wrócić była narzeczona, którą on bardzo kocha i muszę o im zapomnieć. Zerwał ze mną kontakt.  Jest mi strasznie ciężko...po raz pierwszy sie naprawdę zakochałam, poznałam człowieka, który mi odpowiadał a tu takie zrządzenie losu...co z tego, że chce mnie 1000000 innych facetów jak ja chcę tego jednego ? 😞 Życie jest beznadziejne. 

Kto kocha nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

czemu naskakujesz na autorkę ? jest pustakiem bo nie brała byle czego 😛 ?

Bo patrzy na kasę tylko i wygląd. Doktorską ją wyczuł, gdyby była taka wspaniała to by jej nie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

I bardzo Ci tak dobrze pustaku

Niektórzy tak maja, swoje cechy przypisują innym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kto kocha nie zdradza

Zgadza się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Bo patrzy na kasę tylko i wygląd. Doktorską ją wyczuł, gdyby była taka wspaniała to by jej nie zostawil

a na co ma patrzeć ? Ma brać sobie biednego brzydala by było ok ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

przynajmniej był z tobą uczciwy. wiem, jak to jest kogoś kochać w taki sposób, jak on tę byłą. to jest nie do uniknięcia, oszalałby, jakby z tobą został. musisz się z tym pogodzić. a o miłość nie jest łatwo, szczególnie, jak ma się w tym zakresie jakieś ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 trudno, musisz to przeboleć - poznasz innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
8 minut temu, Gość gość napisał:

a na co ma patrzeć ? Ma brać sobie biednego brzydala by było ok ? 

Tak,dla facetów to ok,gorzej w drugą stronę,gdy oni mają brać gruba i biedna. Wtedy jest oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto wybrzydza ten nie roocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Bo patrzy na kasę tylko i wygląd. Doktorską ją wyczuł, gdyby była taka wspaniała to by jej nie zostawil

zarabiałam więcej od niego...a chyba to naturalne, że chcę faceta, który podoba mi się z wyglądu i mnie pociąga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
13 minut temu, Gość gość napisał:

a na co ma patrzeć ? Ma brać sobie biednego brzydala by było ok ? 

Faceci z tego forum tak uważają,a sami chca laskę 10/10 i wmawiają że wygląd się nie liczy.Oczywiscie chodzi w ich mniemaniu o wygląd faceta:)Ona może być biedny i brzydki,ale śliczna kobieta mu się po prostu należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wybrzydzasz niemiłosiernie to badz sama - masz co chcesz. Lecisz na kase, wygląd i  zawód.  Gdybyś była taka super to on by Ciebie nie zostawił. Dobrze Ci tak pyyndo z napompowanym ego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

a na co ma patrzeć ? Ma brać sobie biednego brzydala by było ok ? 

Patrzyc sercem a nie korzyści, a ta się chciała tylko ustawic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Patrzyc sercem a nie korzyści, a ta się chciała tylko ustawic 

dobrze, ze faceci patrza sercem...ze w ogóle nie zwracają uwagę na wagę, rozmiar biustu, twarz, ...

KAZDY facet szukając kobiety tez chce się ustawić - bo che miec seks za firko, kucharkę, sprzataczkę też za friko i żeby mu się do rachunków dokładała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

dobrze, ze faceci patrza sercem...ze w ogóle nie zwracają uwagę na wagę, rozmiar biustu, twarz, ...

KAZDY facet szukając kobiety tez chce się ustawić - bo che miec seks za firko, kucharkę, sprzataczkę też za friko i żeby mu się do rachunków dokładała. 

Dobra nie pierdół wiadomo że partner musi nam się podobać, ale tej chodziło o to że to lekarz i prestiż, żeby koleżaneczki zazdrpscily. Założę się że zgodziła by się z nim być nawet wiedząc że kocha była. Taka kobieta obdarta z godności. Nie bez powodu tutaj wspomniała że lekarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość porzucona napisał:

zarabiałam więcej od niego...a chyba to naturalne, że chcę faceta, który podoba mi się z wyglądu i mnie pociąga. 

Okropnie zaczęłaś - jesteś sama z jego wyboru. BLEE. Po co ci facet, który poczuł sentyment do byłej i do niej poleciał? Niech leci,  za jakiś czas poczuje sentyment do ciebie i bedzie chciał wrócić,  wtedy go olej. Na pocieszenie dodam - ją też zdradza i będzie zdradzał, znajdziesz lepszego, jak będziesz chciała. Poza tym, ta jego była da mu się tak we znaki, że będzie uciekal.gdzie pieprz rosnie, albo zwariuje i w szale  ją zatłucze, z jakiegoś powodu od niej odszedł pomimo tego, że go kręciła rozpoczął po jego odejściu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość porzucona napisał:

zarabiałam więcej od niego...a chyba to naturalne, że chcę faceta, który podoba mi się z wyglądu i mnie pociąga. 

Okropnie zaczęłaś - jesteś sama z jego wyboru. BLEE. Po co ci facet, który poczuł sentyment do byłej i do niej poleciał? Niech leci,  za jakiś czas poczuje sentyment do ciebie i bedzie chciał wrócić,  wtedy go olej. Na pocieszenie dodam - ją też zdradza i będzie zdradzał, znajdziesz lepszego, jak będziesz chciała. Poza tym, ta jego była da mu się tak we znaki, że będzie uciekal.gdzie pieprz rosnie, albo zwariuje i w szale  ją zatłucze, z jakiegoś powodu od niej odszedł pomimo tego, że go kręciła rozpoczął po jego odejściu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość porzucona napisał:

zarabiałam więcej od niego...a chyba to naturalne, że chcę faceta, który podoba mi się z wyglądu i mnie pociąga. 

Okropnie zaczęłaś - jesteś sama z jego wyboru. BLEE. Po co ci facet, który poczuł sentyment do byłej i do niej poleciał? Niech leci,  za jakiś czas poczuje sentyment do ciebie i bedzie chciał wrócić,  wtedy go olej. Na pocieszenie dodam - ją też zdradza i będzie zdradzał, znajdziesz lepszego, jak będziesz chciała. Poza tym, ta jego była da mu się tak we znaki, że będzie uciekal.gdzie pieprz rosnie, albo zwariuje i w szale  ją zatłucze, z jakiegoś powodu od niej odszedł pomimo tego, że go kręciła rozpoczął po jego odejściu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

słaba prowokacja. Nie ma co rozpaczać bo tego kwiatu pół światu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×