Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość King

Co zrobi kobieta jeśli się zakocha ale facet o nią nie zabiega

Polecane posty

Gość King

Tylko się patrzy. Odpuści sobie czy będzie go próbowała poderwać e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie odpisałem Kong w nicku, dlaczego?

Odpuści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie odpisałem Kong w nicku, dlaczego?

Odpuści 

*dopisales 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość King napisał:

[...] ale facet o nią nie zabiega

Eeee... może postara się jakoś, by zaczął zabiegać? ;p Po czym odpuści w przypadku dalszego braku inicjatywy. Albo od razu go skreśli, zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Raczej odpuści, jeśli nie jest pewna pewna o co mu chodzi, może bać się ośmieszenia jeśli facet robi sobie jaja albo jest zajęty to napewno nie myśli o takim gościu na poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
14 minut temu, Gość King napisał:

Tylko się patrzy. Odpuści sobie czy będzie go próbowała poderwać e

Co uważasz, że powinna zrobić i dlaczego sam nic nie robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Raczej odpuści go sobie. Ale to też zależy od dziewczyny, a dokładnie od charakteru. Spokojna i nieśmiała na 100% go sobie daruje. Śmiała i pewna siebie albo jakaś latawica sama będzie  za chłopem uganiać, dopóki go nie wyrwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja bym sprobowala subtelnie zachecic, nie od razu podrywac jakos bezposrednio, ale dawac sygnaly, jesli by nie zalapal to bym dala sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każda, która nie jest desperatką lub egzemplarzem bez żadnego powodzenia odpuści. Normalne babki się uśmiechają, spojrzą ew. coś zaglądają, ale jak marzysz, że ona będzie się kajać dla ciebie to raczej w błędzie jesteś 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu

"Zakocha" to trochę za mocne słowo. Przynajmniej jak dla mnie. Jednak jak spodoba mi się jakiś facet i jest wolny to walę prosto z mostu czy ma ochotę gdzieś wyjść. Nie umiem stosować sztuczek czy dawać sygnałów. Wychodzę z założenia, że jak raz go gdzieś zaproszę to zna moje zdanie na swój temat i kolejny krok zostawiam jemu. Jak tego kroku nie zrobi to odpuszczam. Nie lubię się narzucać ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość lulu napisał:

"Zakocha" to trochę za mocne słowo. Przynajmniej jak dla mnie. Jednak jak spodoba mi się jakiś facet i jest wolny to walę prosto z mostu czy ma ochotę gdzieś wyjść. Nie umiem stosować sztuczek czy dawać sygnałów. Wychodzę z założenia, że jak raz go gdzieś zaproszę to zna moje zdanie na swój temat i kolejny krok zostawiam jemu. Jak tego kroku nie zrobi to odpuszczam. Nie lubię się narzucać ludziom.

Czemu takich jak ty kobiety w tym kraju jest tak mało? Dlaczego jest tak wiele królewien z drewna, które mają nasrane we łbach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Czemu takich jak ty kobiety w tym kraju jest tak mało? Dlaczego jest tak wiele królewien z drewna, które mają nasrane we łbach?

czy ja wiem czy krolewna z drewna? Moze po prostu nie jest zainteresowana. Jak spotkasz zainteresowana to zadna z drewna nie bedzie... A tez ciezko powiedziec komus prosto w twarz NIE nie podobasz mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Czemu takich jak ty kobiety w tym kraju jest tak mało? Dlaczego jest tak wiele królewien z drewna, które mają nasrane we łbach?

czy ja wiem czy krolewna z drewna? Moze po prostu nie jest zainteresowana. Jak spotkasz zainteresowana to zadna z drewna nie bedzie... A tez ciezko powiedziec komus prosto w twarz NIE nie podobasz mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Czemu takich jak ty kobiety w tym kraju jest tak mało? Dlaczego jest tak wiele królewien z drewna, które mają nasrane we łbach?

czy ja wiem czy krolewna z drewna? Moze po prostu nie jest zainteresowana. Jak spotkasz zainteresowana to zadna z drewna nie bedzie... A tez ciezko powiedziec komus prosto w twarz NIE nie podobasz mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

czy ja wiem czy krolewna z drewna? Moze po prostu nie jest zainteresowana. Jak spotkasz zainteresowana to zadna z drewna nie bedzie... A tez ciezko powiedziec komus prosto w twarz NIE nie podobasz mi sie.

Chodzi o poyebane królewny z drewna, którym bardzo podoba się chłopak, ale i tak oczekują tego, że to on będzie o nie zabiegał (!). I odpuszczają tylko ze względu na własną próżność, zepsucie i przerośnięte ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Czemu takich jak ty kobiety w tym kraju jest tak mało? Dlaczego jest tak wiele królewien z drewna, które mają nasrane we łbach?

No nie wiem, raczej takie jak ja pożądane nie są, ciągle jestem sama a mam już 31 lat, zresztą praktycznie za każdym razem słyszę odmowę. No cóż, przywykłam już 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King

To jest kobietą z klasą, faceci jej pragną, raczej nie ma szans że wyjdzie z inicjatywą inna niż spojrzenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrarada
9 minut temu, Gość gość napisał:

Chodzi o poyebane królewny z drewna, którym bardzo podoba się chłopak, ale i tak oczekują tego, że to on będzie o nie zabiegał (!). I odpuszczają tylko ze względu na własną próżność, zepsucie i przerośnięte ego.

Nie mierz wszystkich jedną miarką. A co jak dziewczyna jest poprostu bardzo nieśmiała i ma niską samoocenę?. Może trzeba wtedy wykazać jakąś inicjatywe ją trochę spróbować ośmielić i do siebie przekonać. A nie siedzieć tu pisać o królewnach drewna, jak królewicz nie lepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy to że ktoś się w nas zakocha oznacza że my musimy jakkolwiek reagować? Znowu jełop od kici sra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość King napisał:

To jest kobietą z klasą, faceci jej pragną, raczej nie ma szans że wyjdzie z inicjatywą inna niż spojrzenie? 

Nie ma reguly, ludzie sa rozni i nie da sie tego ot tak uogolnic. Zalezy od kobiety.  Ja akurat daje subtelne znaki, usmiechy, bawie sie wlosami, nieraz nieswiadomie wychodzi, jakos przypadkiem dotkne. Na randke juz nie zaprosze bo to nie na moje nerwy 😄 Mozna wyczuc, probowac, byle nie podrywac wulgarnie to kobieta nie ugryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Dobrarada napisał:

Nie mierz wszystkich jedną miarką. A co jak dziewczyna jest poprostu bardzo nieśmiała i ma niską samoocenę?. Może trzeba wtedy wykazać jakąś inicjatywe ją trochę spróbować ośmielić i do siebie przekonać. A nie siedzieć tu pisać o królewnach drewna, jak królewicz nie lepszy. 

Jakby jej zależało to by znalazła sposób. Ale lepiej tłumaczyć nieśmiałością swoje przerośnięte ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miałam podobną sytuację i... odpuściłam. Za długo, po prostu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie ma reguly, ludzie sa rozni i nie da sie tego ot tak uogolnic. Zalezy od kobiety.  Ja akurat daje subtelne znaki, usmiechy, bawie sie wlosami, nieraz nieswiadomie wychodzi, jakos przypadkiem dotkne. Na randke juz nie zaprosze bo to nie na moje nerwy 😄 Mozna wyczuc, probowac, byle nie podrywac wulgarnie to kobieta nie ugryzie.

Subtelne znaki to sobie zostawcie dla indian. 90 procent facetów tych niby znaków nawet nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Miałam podobną sytuację i... odpuściłam. Za długo, po prostu i tyle

Tak najłatwiej. Słaba jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Miałam podobną sytuację i... odpuściłam. Za długo, po prostu i tyle

Jak długo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Chodzi o poyebane królewny z drewna, którym bardzo podoba się chłopak, ale i tak oczekują tego, że to on będzie o nie zabiegał (!). I odpuszczają tylko ze względu na własną próżność, zepsucie i przerośnięte ego.

słuchaj, jak lasce BARDZO podoba się facet to zabiega o niego...mam takiego znajomego, co aż podrywami ze strony kobiet jest aż zmęczony. Najwyraźniej Ty nie jesteś na tyle atrakcyjny i wydaje Ci się, że kobiety to krolewny z drewna a po prostu one nie są zainteresowane poznawaniem Ciebie. 

Facet, który jest przystojny, bogaty, ma pozycję społeczną - to laski się wręcz o niego biją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja miałem taką sytuację dziewczyna się uśmiechała, zagadywala, często patrzyła w oczy. To pomyślałem podobam się i zaprosiłem na randkę. Odmówiła sugerując że mi się coś pomyliło. Dalej robi to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jakby jej zależało to by znalazła sposób. Ale lepiej tłumaczyć nieśmiałością swoje przerośnięte ego.

Ty czym tłumaczysz swój brak działania? Możesz ją kompletnie źle oceniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×