Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edi

Czy warto namówić żonę na trójkąt

Polecane posty

Gość Edi

Witam was wszystkich. Chciałbym poznać wasze doświadczenia w sprawie trójkątu. Chciałbym spróbować wprowadzić do naszej sypialni coś nowego. Jesteśmy małżeństwem od 7 lat oboje lubimy seks. Chciałbym spróbować np trójkątu 2m 1k. Może wam wyda się to ...yczne ale czasem faceci lubią wprowadzać do łyżka coś nowego. Dlaczego chce spróbować. Ponieważ wolałbym kontrolowana zdradę niż być zdradzany nie wiedząc o tym kiedyś w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia
23 minuty temu, Gość Edi napisał:

Witam was wszystkich. Chciałbym poznać wasze doświadczenia w sprawie trójkątu. Chciałbym spróbować wprowadzić do naszej sypialni coś nowego. Jesteśmy małżeństwem od 7 lat oboje lubimy seks. Chciałbym spróbować np trójkątu 2m 1k. Może wam wyda się to ...yczne ale czasem faceci lubią wprowadzać do łyżka coś nowego. Dlaczego chce spróbować. Ponieważ wolałbym kontrolowana zdradę niż być zdradzany nie wiedząc o tym kiedyś w życiu 

 Gdyby to na mnie trafiło na śnie bym cię olała gorącym sikiem i znalazła faceta z jajami, a tobie zboka żeby cię przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staś

Warto przeżyć trójkąt w mojej sytuacji to dziewczyna zaproponowała i ani chwili się nie zastanawiałem by się nie rozmysliła i oboje wybraliśmy faceta.  Podobno starszy jest lepszy i sie nie mylililiśmy. Dał mi pokaz dobrego seksu z moją dziewczyną. Po głośnym zachowaniu dziewczyny podczas orgazmu widzałem że nigdy jej tak nie dogodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Staś napisał:

Warto przeżyć trójkąt w mojej sytuacji to dziewczyna zaproponowała i ani chwili się nie zastanawiałem by się nie rozmysliła i oboje wybraliśmy faceta.  Podobno starszy jest lepszy i sie nie mylililiśmy. Dał mi pokaz dobrego seksu z moją dziewczyną. Po głośnym zachowaniu dziewczyny podczas orgazmu widzałem że nigdy jej tak nie dogodziłem.

super wypożyczysz ją?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi

Więc muszę swoją namówić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi

Staś chciałbym być w twojej sytuacji również chciałbym zobaczyć swoją żonę w akcji ale boję się reakcji gdy zaproponuje jej np trójkąt tu pisząc post odrazu usłyszałem chory zboczenie ale dwa posty niżej dodała dziewczyna post że chce zobaczyć własnego chłopaka w akcji i było wszystko ok heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta
1 godzinę temu, Mily00 napisał:

Trójkąt fajna sprawa z dwoma kobietami😉

Najlepsza jest wymiana nie trójkąt bo oboje partnerów ma coś nowego do przerobienia ja z kochankiem podczas gdy ogląda nas chłopak i jego kochanka. Później zmiana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Zyta napisał:

Najlepsza jest wymiana nie trójkąt bo oboje partnerów ma coś nowego do przerobienia ja z kochankiem podczas gdy ogląda nas chłopak i jego kochanka. Później zmiana. 

Ja wymiany nie praktykowałem to nie wiem😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×