Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piękna i młoda

Stare rury wylewają tu swój jad bo ich mężowie wolą 20łatki

Polecane posty

Gość Piękna i młoda

Taka prawda stare raszple 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a która normalna, zdrowa na umyśle 20latka woli starego dziada )w dodatku może jeszcze z bachorami) zamężnego lub rozwodnika zamiast rówieśnika ?

jedyne co przychodzi mi do głowy to

1) jakaś totalna brzydula, której nie wypalało z  rówieśnikami więc szuka wśród starych bo przy nich chociaż jest młoda,

2) z jakiejś biednej patologi w kryzysowej sytuacji finansowej,

wszystkie najładniejsze i najfajniejsze dziewczyny z moich studiów mają normalnie facetów w swoim wieku (może 4 lata starszych max). Z 40 letnimi rozwodnikami chodzą desperatki, których nikt inny nie chciał. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie Cie nauczy pokory i pozbędziesz się tego cynizm. Teraz myślisz tak, a jutro poznasz i bogatego gościa i jak wtedy będą  mówić o Tobie??? Oczywiście to hipoteczna sytuacja, a opinia wtedy pewnie nie będzie Cie obchodzic😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Piękna i młoda napisał:

Taka prawda stare raszple 🙂

Teraz wiesz czemu cie ludzie ignorują bo zakladasz takie tematy  o "starych raszplach"    https://f.kafeteria.pl/temat-7664874-problem-ze-soba-znajomi-mnie-ignoruja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahahha

no może dla takiego 40 latka to szacun i wygryw mieć 20 letnią dziewczynę...ale niekoniecznie w drugą stronę...20latka z 40 letnim dziadem to istna desperatka. To siara i wstyd dla takiej dziewczyny, że młodzi jej nie chciali tylko taki dziad się nią zainteresował ...rozumiem jeszcze jak jakiś miliarder ale tych miliarderów to też ograniczona ilość...dojdziesz do 35 to taki miliarder i Ciebie wymieni na młodszy model bo czas dla Ciebie też nie stoi w miejscu i latka będą lecieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka

I to jest niezbity dowód na to, że mężczyźni myślą f.iutem bo gdyby głową myśleli, to by na młódki się nie rzucali 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że autorka ma z tym jakiś problem??? Moze rówieśnik albo obiekt jej westchnień odrzucił jej młode ciało na poczet starszej a mądrej kobiety... 

Trudno się z jej z tym pogodzić, co nie zmienia faktu, że za nic ma starszych ludzi. Mama, babcia, ciocia to tez "stare raszple", "współczuję" przez co ona musi przechodzić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwódź
2 minuty temu, Kobieta z klasą napisał:

Widać, że autorka ma z tym jakiś problem??? Moze rówieśnik albo obiekt jej westchnień odrzucił jej młode ciało na poczet starszej a mądrej kobiety... 

Trudno się z jej z tym pogodzić, co nie zmienia faktu, że za nic ma starszych ludzi. Mama, babcia, ciocia to tez "stare raszple", "współczuję" przez co ona musi przechodzić 😉

To NIE autorka ma problem, bo autor - to facet jest autorem, ale podpisał się damskim nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale 20łatki NIE wolą ich mężów ...no chyba, że są yyebnnięte albo nie mają w ogóle powodzenia wśród rówieśników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gwódź napisał:

To NIE autorka ma problem, bo autor - to facet jest autorem, ale podpisał się damskim nikiem

Rozdwojenie jaźni, problem innego kalibru. pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też mnie się wydaję, że autor to facet, który podpisał się damskim nikiem. Wyśmiewa on kobiety i obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

autor chce sztucznie napędzić temat i rozzłoscić kobiety a on sie będzie wtedy cieszył  to ten sam typ co narzekał w innym poście, ze nie ma znajomych to on sieje ten jad i jego to dowartosciowuje. Szkoda pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co za ironia losu autor w liceum latał za 40 -stkami a teraz sam ma starszą żonę a pisze on o "starych raszplach" nie zabawne to raczej żałosne. Może autor ma kryzys wieku średniego bo kiedy głowa łysieje czy siwieje to du/pa szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w punkt
29 minut temu, Gość gość napisał:

Co za ironia losu autor w liceum latał za 40 -stkami a teraz sam ma starszą żonę a pisze on o "starych raszplach" nie zabawne to raczej żałosne. Może autor ma kryzys wieku średniego bo kiedy głowa łysieje czy siwieje to du/pa szaleje

haha dobre xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda

Tymi swym "myśleniem" udowadniacie jakie jesteście głupie hahahaha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Piękna i młoda napisał:

Tymi swym "myśleniem" udowadniacie jakie jesteście głupie hahahaha. 

A ty to jesteś szczyt inteligencji. Autorko, musisz być strasznie nieatrakcyjna, że tylko 40 latkowie cię chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja mam 25 lat i wolę właśnie starszych niż moich rówieśników, tacy wydaja mi się bardziej męscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Choć rówieśnicy też mnie podrywają, ale co poradzę, że starsi mnie bardziej kręcą? Tak mam i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A ja mam 25 lat i wolę właśnie starszych niż moich rówieśników, tacy wydaja mi się bardziej męscy

Nic dziwnego jak same K zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Momos napisał:

Nic dziwnego jak same K zostały.

A co ma jedno do drugiego? Co w tym złego, że wolę starszych bo nie rozumiem? Za żonatego się nie brałam, ale faceta jużpo rozwodzie, więc...Moi rówieśnicy wydają mi się tacy mało męscy po prostu. A mój facet starszy 18 lat bardzo mnie kręci

Zreszta zawsze wolałam starszych już jak miałam 18 lat spotykałam się z facetem 15 lat starszym od siebie. Mam wybór między rówieśnikami, a starszymi od siebie, ale rowieśników zwyczajnie nie wybieram, choć część moich koleżanek rzeczywiście starszych nie lubi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

No niestety jedynymi atutami kobiet są uroda i wiek, a te są ściśle ze sobą powiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Facet napisał:

No niestety jedynymi atutami kobiet są uroda i wiek, a te są ściśle ze sobą powiązane

Niby tak, ale z drugiej strony medycyna estetyczna tak poszła do przodu, ze jeśli trafi się na umiejętnego lekarza można bardzo się odmłodzić. To już nie te czasy, że wychodzi twarz maska, są coraz lepsze metody zatrzymywania młodości, nie mówiąc już o połączeniu tego ze zdrowym trybem zycia i odżywiania.
Dowodem jest choćby taka Jennifer Lopez. Nie ważne ile masz lat, ważne na ile wyglądasz tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zresztą kiedyś 40-stka czy 50-tka to była stara raszpla, a teraz niektóre wyglądają 10, 20 lat mniej nawet. Wymaga to wyrzeczeń i wydanej kasy, ale jest to możliwe w tych czasach, podejrzewam, że z czasem będą coraz lepsze metody odmładzania wyglądu bo już teraz to jakie można uzyskać efekty, a jakie były ze 20 lat temu, to niebo a ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter
5 minut temu, Gość gość napisał:

Zresztą kiedyś 40-stka czy 50-tka to była stara raszpla, a teraz niektóre wyglądają 10, 20 lat mniej nawet. Wymaga to wyrzeczeń i wydanej kasy, ale jest to możliwe w tych czasach, podejrzewam, że z czasem będą coraz lepsze metody odmładzania wyglądu bo już teraz to jakie można uzyskać efekty, a jakie były ze 20 lat temu, to niebo a ziemia

Zgadza się. Jak ktoś wie jak się odżywiać, dba o formę fizyczną, wie jakie witaminy i mikroelementy suplementować to i do 60 będzie młodo wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor
12 minut temu, Gość gość napisał:

Niby tak, ale z drugiej strony medycyna estetyczna tak poszła do przodu, ze jeśli trafi się na umiejętnego lekarza można bardzo się odmłodzić. To już nie te czasy, że wychodzi twarz maska, są coraz lepsze metody zatrzymywania młodości, nie mówiąc już o połączeniu tego ze zdrowym trybem zycia i odżywiania.
Dowodem jest choćby taka Jennifer Lopez. Nie ważne ile masz lat, ważne na ile wyglądasz tak naprawdę

Ale co ty porównujesz Jennifer Lopez która ma miliony na koncie i cały sztab specjalistów dbających o jej wygląd

Przeciętnej Polki w życiu nie będzie stać na nawet na 1% tego co Jennifer Lopez xD

Zresztą nawet te celebrytki nie ukryją upływu czasu. Naciągają skórę i nakładają grubą warstwę makijażu, ale po bliższym przyjrzeniu się widać że stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pip

20 latka ma psychike dziecka i nie ma bioder, chudzinka taka, kobiecosc w powijakach, dobra dla szczypiorkow, dajcie spokoj, z ciekawosci moze, ale nie dla wiezi, to samo 20 latek, chudziutkie dziecko, no chyba ze pakuje ale psyche? to nie dla dojrzalej, to male co zalozylo temat tez ma chude patyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Profesor napisał:

Ale co ty porównujesz Jennifer Lopez która ma miliony na koncie i cały sztab specjalistów dbających o jej wygląd

Przeciętnej Polki w życiu nie będzie stać na nawet na 1% tego co Jennifer Lopez xD

Zresztą nawet te celebrytki nie ukryją upływu czasu. Naciągają skórę i nakładają grubą warstwę makijażu, ale po bliższym przyjrzeniu się widać że stara baba

A ja właśnie widzę, ze kobiety trzemają się coraz lepiej, np. taka Grazyna Wolszczak po 50-tce...

Ja tam nie zamierzam się poddawać i w przyszłości dbać o cerę i zdrowie. Narazie jestem młoda, ale uważam, że kobiety w nawet dojrzałym wieku potrafią wyglądać super np. taka Joanna Krupa.

Wymaga to pewnych nakładów finansowych, ale biedna nie jestem, więc tym bardziej będę w to inwestować, najłatwiej sie poddać i jeść byle co, kupować byle jakie kremy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko taka 30-stka albo 40-stka w dodatku wyglądająca na swój wiek i z rozstępami się nie może pogodzić, że są ładniejsze od niej kobiety, cóż trzeba było o siebie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×