Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Werka

Akademia KONTURY Gdańsk

Polecane posty

Gość Werka

Siemanko,

Chce rozpocząć naukę wizażu, mam małe doświadczenie - maluje sama siebie oraz koleżanki. Czy ktoś może napisać mi opinie odnośnie Akademii Kontury? ktoś tam chodził? Lub polecić jakąś szkołę w trójmieście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

jestem na zawodowym kursie w konturach i jestem zadowolona z wyboru tej szkoly. super kadra - młode ale bardzo doświadczone wizażyski, mega fajny klimat na zajęciach, mimo że muszę wczesnie wstać to zawsze ciesze sie na zajecia. 
od poczatku kursu co zajecia dostajemy jakies upominki - gąbeczki, maseczki, szminki, kremy - drobiazgi ale to zawsze miły akcent na zajęciach. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Skończyłam zawodowy kurs wizażu i jestem mega zadowolona, najchetniej poszłabym jeszcze raz xD Kinga potwierdzam co mówisz - super kadra, dodam jeszcze ze dzieki szkole wzielam udział w targach oraz malowałam na pokazie mody Michała Starosta i Ismeny Warszawskiej. W szkole dużo różnych kosmetyków - począwszy od tych mało budżetowych po te z wyższej półki. Wszystkie kursantki dostały pędzle do makijażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Skończyłam zawodowy kurs wizażu i jestem mega zadowolona, najchetniej poszłabym jeszcze raz xD Kinga potwierdzam co mówisz - super kadra, dodam jeszcze ze dzieki szkole wzielam udział w targach oraz malowałam na pokazie mody Michała Starosta i Ismeny Warszawskiej. W szkole dużo różnych kosmetyków - począwszy od tych mało budżetowych po te z wyższej półki. Wszystkie kursantki dostały pędzle do makijażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola W.

polecam z całego serca! mega szkoła - w zasadzie to mój drugi dom 😄 co chwile coś się dzieje, organizują dla nas dodatkowe spotkania, super kadra! Kiedys usłyszałam złą opinie ale postanowiłam sprawdzić sama i jestem zahcwycona, a negatywna opinia to chyba z palca wyssana, może po to żeby nie robić komuś konkurencji po ukończonym kursie 😄 przyszłam jako totalny laik a teraz sama przyjmuje klientki ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaa

Polecam!
Super szkoła, moim zdaniem najlepsza na mapie trójmiasta ----;----@ 
nie miałam żadnego doświadczenia, ledwo sama siebie malowałam, a po kursie pracuję na pełen etat jako wizażystka  nareszcie czuje się we właściwym miejscu!!! zajęcia prowadzi super kadra, każdy ma inny styl, kursantki to super dziewczyny do dzisiaj mamy kontakt i ,,wymieniamy,, się klientkami. w szkole pracowałam na różnych kosmetykach, każdy znajdzie coś dla siebie.Polecam!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursant :)

Cześć Werka, miałam tą przyjemność uczestniczenia w kursie w Akademii Kontury.

Bardzo dużo  się nauczyłam, a nie byłam doświadczona w temacie makijażu. 

Założyłam swoją działalność i pracuję w zwodzie. Mam coraz więcej klientek.

Akademia stawia ogromny nacisk na wiedzę, którą dzielą się wspaniali instruktorzy.

Do dziś mam kontakt ze szkołą i biorę udział w prawie wszystkich spotkaniach organizowanych  przez Akademie:)

Polecam z całego serca:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×