Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doris

Idę na ślub, ale na wesele już nie

Polecane posty

Gość Doris

Proszę Was o radę bo kompletnie nie wiem co robić. Zostaliśmy z mężem zaproszeni na ślub i wesele, które odbędzie się 11 stycznia.Niestety nie możemy być na weselu ponieważ mam żałobę, niedawno zmarł mój ojciec. Ale wybieram się na ślub...Sama. Mój mąż pracuje za granicą i nie może być w tym czasie w Polsce.  Mam problem, bo nie wiem co dać na prezent, lub ewentualnie ile dać w tak zwaną kopertę  ...Same kwiaty raczej nie wystarczą.  Poradzcie coś bo zwariuje...Nie będę na weselu ,ale jakiś prezent wypada dać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj tyle na ile Cię stać? Jak bliska jest Ci ta osoba? Sama powinnaś czuć ile byś chciała dać. Jakby to była moja koleżanka to dałabym coś symbolicznego 

Jeśli ktoś bliski z rodziny to jakieś pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta

daj kwiaty i butelkę dobrego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Kwiaty i butelka wina w zupełności wystarczą.Skoro nie idziesz na zabawę i uprzedzilaś młodych, że nie bedzie was na weselu to koperta jest tutaj niepotrzebna.Za was i tak nie zapłacą więc nie musisz dawać pieniędzy:) ewentualnie kwiaty plus ręczniki , kubki czy figurki w stylu mąż-żona teraz są modne jako prezent dodatkowy.Zawsze to dla nich miłe wspomnienie później, bo kwiaty padną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - zgłoś Parze Młodej, że na weselu się nie pojawisz a tylko na ślubie 🙂 Oszczędzisz im stresu i pieniędzy na pewno troszkę. Po ceremonii można podejść, złożyć życzenia i dać jakiś prezent: butelka wina, kasa lub coś co uznasz za wystarczające 😉 nie będą mieli pretensji, bo nie narażasz ich na koszty.  
Powodzenia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×