Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

4 wesela

Polecane posty

Gość Gość

witajcie dziewczyny czy oglądałyście na polsacie nowy program : 4 Wesela, co o nim sądzicie, dziś ogladałam powtórkę ale też nie całą, fajny program, podzielcie się opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta Kasia co za wredna baba. Tylko z ciekawości jakie będzie jej wesele obejrzałam cały program . To jej wesele wiocha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

NIE OGLĄDAŁAM PIERWSZEGO WESELA A LE WŁAŚNIE PRZERAZIŁA MNIE TA KASIA, NIC JEJ NIE PASOWAŁO, WSZYSTKO BE, WSZYSTKO ZLE, DOBRZE JEJ TAK , że okazało sie że jej wesele taka zenada., może pozostałe dziewczyny ostro zareagowały wychodząc z wesela , ale Kasi sie to należało, okropne babsko, myślała że jak nisko oceni pozostałe dziewczyny, cały czas będzie narzekać to wygra, a tu się pomyliła,

--------fajny chyba będzie następny odcinek bo widać jak reklamują, jakie fajne zajawki

-------jest kilka takich programów co dziewczyny oceniaja pozostałe rywalki,np. teściowe i synowe i taki- SHOPING O MODZIE CO PROWADZI jOANNA HORODYŃSKA,  bardzo mnie wkurzaja te osoby co innych strasznie nisko oceniaja i wszystko u innych na nie, to ma być sprawiedliwa ocena,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy któras ogladała czwartkowy odcinek a dzisiejsza powtórke, dziewczyna  Sonia  wygrała zasłużenie, fajne wesele fajna dziewczyna, szczerze oceniała, Anastazja też wesele fajne, szczere oceny, Kasia ta co miała pierwsza wesele ta z ciemnymi włosami strasznie wredna, wszystko u innych ganiła, nic jej sie nie podobało, strasznie nisko oceniała, zajęła 3 miejsce a powinna 4 , okropna baba, taka pewna siebie , pierwszą ...enke miałą okropna , wesele tez nieciekawe, Sonia super takie swojskie klimaty, żadnej spiny na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

szkoda , że nikt nie oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oglądałam 3 odcinek. I dziewczyny bardzo fajne, sympatyczne:) tylko przykre se rodzina tej która była świadkiem Jehowy nie przyjechala:( 

No i wesele tej czarnej black white spoko tylko myślami ze przyjdzie  w np czerwonej sukni i będzie się wyróżniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie ogladałam właśnie tego odcinka, ciekawe gdzie mozna obejrzeć powtórke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ropucha Diana jest dramatyczna, dziewucho  jeśli to czytasz, to się ogarnij!!! Wstyd przyniosłaś Lublinowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×