Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danonek

Chce schudnąć 20 kg jak to zrobić?

Polecane posty

Mam 18 lat. 158 cm wzrostu i ważę 60 kg.  Chce schudnąć 20 kg i ważyć 40. Jak to zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najpierw idź do psychiatry bo marzysz o byciu anorektyczka a to choroba psychiczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być anorektyczką. Chce schudnąć do 40 kg a potem utrzymać te wage 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie trzymasz zbyt długo, bo szybko umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego chcesz aż tyle schudnąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Serio aż tak przeżywasz fakt, że większość dziewczyn (według tamtego wątku, a weź pod uwagę, że to „anonimowe” forum) w Twoim wieku ważyła mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ale moj rodzice twierdzą że jestem gruba a i kiedyś ciocia powiedziała taki tekst :no chuda nie jest chociaż w tedy ważyłam 49 kg przy tym wzroście a teraz dobiłam 60 dlatego chcę schudnąć 20 kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ludzie nie zdają sobie w ogóle sprawy, że to co piszą i w jaki sposób piszą sprawia innym po prostu przykrość i ból. Dla nich dojeżdżanie innych psychicznie to świetna zabawa. A jak wiadomo Kafeterianki potrafią być okrutne i bezkompromisowe. A tak naprawdę każdy tu ma inny poziom wrażliwości i inaczej reaguje na to co tu czyta. Wiele rzeczy można przekazać w miły i kulturany sposób. I w takiej społeczności lepiej się funkcjonuje. A tu mamy właśnie przykład młodej dziewczyny, która tak bardzo przeżyła co do niej pisałyscie, że gotowa się zaglodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twoja idealna waga to tak 45-55 kg...wystarczy ruszyć dupsko i wyjść z domu a nie siedzieć przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Twoja idealna waga to tak 45-55 kg...wystarczy ruszyć dupsko i wyjść z domu a nie siedzieć przed kompem

Jej idealna waga to też 60 kg, wg wskaźnika BMI przy jej wzroście może ważyć do 62 kg. Więc skończcie pier.lic głupoty i dowsrtosciowywac się kosztem tej dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość gosc napisał:

Ludzie nie zdają sobie w ogóle sprawy, że to co piszą i w jaki sposób piszą sprawia innym po prostu przykrość i ból. Dla nich dojeżdżanie innych psychicznie to świetna zabawa. A jak wiadomo Kafeterianki potrafią być okrutne i bezkompromisowe. A tak naprawdę każdy tu ma inny poziom wrażliwości i inaczej reaguje na to co tu czyta. Wiele rzeczy można przekazać w miły i kulturany sposób. I w takiej społeczności lepiej się funkcjonuje. A tu mamy właśnie przykład młodej dziewczyny, która tak bardzo przeżyła co do niej pisałyscie, że gotowa się zaglodzić.

Na co dzien tez tak jest. Albo to ocenianie co robisz dobrze a co zle cieszenie sie z czyjejs porazki. Do autorki. Cwicz w domu fitnes z chodakowska np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Napraw swoją realcję z mamą. Psychoterapia wskazana. Pomoże Ci zrozumieć dlaczego chcesz "zniknąć", chcesz być niewidoczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk

Jeśli chcesz schudnąć i wyglądać lepiej i przede wszystkim zachować zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne  zdecydowanie lepiej byłoby popracować nad zwiększeniem masy mięśniowej. Jestem dietetykiem klinicznym, mogę Ci pomóc w stworzeniu diety i osiągnięciu zdrowej, szczupłej sylwetki. Jeśli chcesz napisz na maila:  dietetyk.anna@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo

Zakładając że masz niską aktywność fizyczną twoja CPM wynosi około 1700 kcal. Jak będziesz jeść więcej będziesz tyć, jak mniej chudnąć. Odejmij sobie na początek tak 200-300 kcal i trzymaj taką dietę. Potem możesz uciąć więcej ale nie polecam schodzić poniżej 1200 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×