Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greg kovac

Piękne uczucie.. wchodzę zdołowany na fb a tam na tablicy info, że kobieta w której się kocham od paru lat bierze niedługo ślub.. po prostu super, otwieram kolejną flaszke

Polecane posty

Gość greg kovac

wypije za jej zdrowie.. i za swoje nędzne beznadziejne zycie w samotnosci ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Gratuluję kobiecie, niech jej sie tam wiedzie. A Ty musisz nad sobą popracować jak chcesz znaleźć kobiete. Widocznie nie dla psa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg kovac
12 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Gratuluję kobiecie, niech jej sie tam wiedzie. A Ty musisz nad sobą popracować jak chcesz znaleźć kobiete. Widocznie nie dla psa. 

a czego tu jej gratulować? jak widzisz faceta który wypije piwo pod sklepem to tez mu gratulujesz? bo to taka sama skala trudnosci..

dla kobiety ktora jest bardzo atrakcyjna fizycznie (a ona taka jest) w dodatku jest kimś waznym (ma tyt dr. i wyklada na uczelni a dodatkowo prowadzi prywatnie szkole fitness, wiec ma i kase i klase) znaleźć goscia to jak dla mnie wypicie piwa, taka panienka ma taki wianiuszek adoratorów ze ty sobie nawet w glowie tego nie wyobrazasz

to gratulacje sie nalezą temu gosciowi ktory potrafil tak cudowna kobiete zdobyc, to jest niesamowite..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
9 minut temu, Gość greg kovac napisał:

a czego tu jej gratulować? jak widzisz faceta który wypije piwo pod sklepem to tez mu gratulujesz? bo to taka sama skala trudnosci..

dla kobiety ktora jest bardzo atrakcyjna fizycznie (a ona taka jest) w dodatku jest kimś waznym (ma tyt dr. i wyklada na uczelni a dodatkowo prowadzi prywatnie szkole fitness, wiec ma i kase i klase) znaleźć goscia to jak dla mnie wypicie piwa, taka panienka ma taki wianiuszek adoratorów ze ty sobie nawet w glowie tego nie wyobrazasz

to gratulacje sie nalezą temu gosciowi ktory potrafil tak cudowna kobiete zdobyc, to jest niesamowite..

No widocznie jest on na jej poziomie, więc ona mu sie należała. Tak. Zasluzyl na nia i zaprwcowal ciężko. A ty chlejusie patrzysz na 7 lig powyżej. 

Ps. Doktorat jeszcze o niczym nie świadczy, zależy jaki kierunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Dobrze, że nie wybrała Ciebie- jesteś słaby psychicznie, przy chwili załamania sięgasz po flaszkę. Też bym Cię nie chciała nawet jakby mi dopłacali. P.i.z.da jesteś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pozostaje tylko zwalić przy flaszce do jej fotek na fb 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Monia napisał:

Dobrze, że nie wybrała Ciebie- jesteś słaby psychicznie, przy chwili załamania sięgasz po flaszkę. Też bym Cię nie chciała nawet jakby mi dopłacali. P.i.z.da jesteś i tyle

Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pozostaje tylko zwalić przy flaszce do jej fotek na fb 😥

Haha dobre, naprawde śmieszne hehe👍😅🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buehehe
48 minut temu, Gość greg kovac napisał:

 gratulacje sie nalezą temu gosciowi ktory potrafil tak cudowna kobiete zdobyc, to jest niesamowite..

Buehehe wy i te wasze obsrane wyprane mozgi. Predzej mu wspolczuc nalezy bo predzej czy pozniej go zdradzi itd. W zyciu nie mozna niczego uzalezniac od kogos a tym bardziej z ladnym ryjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

No i co zrobiłeś przez te wszystkie lata, żeby ją przekonać do siebie? Skoro kochasz ją od tak długiego czasu to chyba wykazałeś się jakąś inicjatywą w tym kierunku? Czy myślałeś, że może sama przyleci do Ciebie na skrzydłach miłości i teraz wielkie zaskoczenie, bo wychodzi za mąż? Śmiech na sali. Tylko nie chlaj dużo, bo jeszcze puścisz pawia i zabrudzisz sobie komputer haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się tam jakoś, ale flaszka to nie jest rozwiązanie. Zamiast tego idź na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie

Dokladnie. A poza tym to lepiej nie miec fb. Ja nie mam i nie interesuje mnie co u tych smieci co mialem pecha poznac. Nie mam zamiaru ogladac ich brzydkich ryjow i ich paskudnych bachorow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana

Co zrobiłeś aby ją być z nią? 

Czemu nie jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×