Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Sałatka hawajska

Wątek pochwalny pewnej znanej, pięknej youtuberki

Polecane posty

Gość Sałatka hawajska

Ja chciałam, aby w tym miejscu można było pisać tylko pochwalne posty, które chwalą i zachwycają się życiem pokazywanym we vlogach.

Wszyscy wiemy, o kogo chodzi.

Może kilka słów o niej. Jest przede wszystkim PIĘKNA. Ma skończone 33 lata, ale wygląda na 10 lat mniej, bo jest szczupła i zgrabna. Nic dziwnego - odżywia się zdrowo, nie je glutenu i laktozy. Ma córkę, która absolutnie nie je żadnej czekolady i placków, racuchów. Na szczególną uwagę zwracają jej drobne kostki, malutkie stopy i drobne dłonie. Czy wiecie, że ona ma tak malutkie paluszki, że nie można było na nią pierścionków znaleźć?

Serio.

Jest bardzo pracowita. Podziwiam w niej to, że jak tylko zjeżdża do rodziców, to każe im siedzieć na kanapie, a sama lata z mopem, szczotką, okdurzacze. Pierze, sprząta, gotuje. Rodzice tylko siedzą i popijają kawkę, odpoczywają.

Cud malina ta dziewczyna. Jest moją inspiracją. A Wy? czy Wy też zrobiłyście już sałatkę hawajską? Czy jeszcze nie załapałyście, jak się to robi?

Zapraszam do miłej i kulturalnej wymiany pochwał i zachwytów.

Gość gosc

Z bozol pomocol przetrwa 😄 

Gość gość

Ja się zachwycam tym, że ona jest taka wierząca, religijna i bogobojna. I tak wpaja małej od początku zasady wiary. Pokazuje, kto to Maryjka, pozwala dać myszkę Jezuskowi, mała już śpiewa kolędy i trzyma wysoko palemkę. Sama nasza bohaterka jest taka wierząca. ZaBUBOny? O nie! To nie z nią! Ona nie wierzy, że wrzosy trzeba wynieść z domu! I nie stuka łyżeczką w zęby dzieci na powodzenie. W tym roku też na cementarzu niczego nie jadła - uważam, że powinna być z miejsca beatyfikowana. Ama.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja się zachwycam tym, że ona jest taka wierząca, religijna i bogobojna. I tak wpaja małej od początku zasady wiary. Pokazuje, kto to Maryjka, pozwala dać myszkę Jezuskowi, mała już śpiewa kolędy i trzyma wysoko palemkę. Sama nasza bohaterka jest taka wierząca. ZaBUBOny? O nie! To nie z nią! Ona nie wierzy, że wrzosy trzeba wynieść z domu! I nie stuka łyżeczką w zęby dzieci na powodzenie. W tym roku też na cementarzu niczego nie jadła - uważam, że powinna być z miejsca beatyfikowana. Ama.

Ale dziecko w grzechu spłodziła.

Gość Gosc

Ja podziwiam ja za dyscypline. Pol kawalka ciasta, to pol. Dlatego jej to nie tuczyNie to co my, swinie, wpier*alamy caly. AMA.

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wynocha stont! Tutaj tylko podziwiamy naszą królową! Tu nie ma miejsca na hejt!

Nie w grzechu, nie w grzechu! Maria też męża nie miała i co? I co?

Co prawda nasza bohaterka nie ma swojego Józefa, ale na 100% jakiegoś pozna. Będzie wysoki, instafiriendly, bogaty z domu i będzie derektorem. Zamieszkają w willi na Sadybie. I wszyscy będą im zazdrościć!

Gość Gosc zza

Ktoz jest bez grzechu? Pamietajcie, ze to watek pochwalny

Gość Gość

Ja podziwiam ją, że tak szybko wróciła po ciąży do figury sprzed ciąży. 

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja podziwiam ją, że tak szybko wróciła po ciąży do figury sprzed ciąży. 

Mistrz.

O, ja też ją a to podziwiam. To na pewno zasługa żelaznej konsekwencji w trzymaniu zdrowej diety. Adwent bez kawy i czekolady był tylko kropką nad i. 

Gość Gość

Można prosi o jakąś wskazówkę, o kogo chodzi ;)?   

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Mistrz.

O, ja też ją a to podziwiam. To na pewno zasługa żelaznej konsekwencji w trzymaniu zdrowej diety. Adwent bez kawy i czekolady był tylko kropką nad i.  

I bez mieska. Rosol sie nie liczy.

Gość Gość1

A czy Wy zastawiłyście swoje myszki Jezuskowi?

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Można prosi o jakąś wskazówkę, o kogo chodzi ;)?   

bubububububububububbubbuubbubbububub

Gość Gość1
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Mistrz.

I słodkości na pół.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

No tym to mnie zawstydziła. Ja też chciałam, ale nie dałam rady. Miałam kalendarz adwentowy z czekoladkami, ale tylko otwierałam okienka, zawartość wyrzucałam.

A w ogóle to dziwię się, że ona jeszcze nie ma kanału kulinarnego. No przecież jej przepisy na dania sylwestrowe to sztos! A nawet sztosiwo.

Te zawijaski z szynką konserwową, posypane serem seropodobnym, posmarowane keczupem - wg mnie masterszef to mało. Uważam, że ona się marnuje. Zazdroszczę całej jej rodzinie, że mogli tego kosztować.

Gość Gosc

Ona napełnia nas otuchą, że mimo rozchwiania wynikającego z różnych wzorców kulturowych i uwarunkowań prawnych, jesteśmy w stanie stworzyć zdrową rodzinę. Daje recepty, jak kształtować życie familijne pod okiem Boga. I robi to bez zadęcia i z humorem.

No tym to mnie zawstydziła. Ja też chciałam, ale nie dałam rady. Miałam kalendarz adwentowy z czekoladkami, ale tylko otwierałam okienka, zawartość wyrzucałam.

A w ogóle to dziwię się, że ona jeszcze nie ma kanału kulinarnego. No przecież jej przepisy na dania sylwestrowe to sztos! A nawet sztosiwo.

Te zawijaski z szynką konserwową, posypane serem seropodobnym, posmarowane keczupem - wg mnie masterszef to mało. Uważam, że ona się marnuje. Zazdroszczę całej jej rodzinie, że mogli tego kosztować.

Przepisy sa na kanale oznaczone jako glam przepis po co kolejny kanal jak ten juz chwycil

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość1 napisał:

A czy Wy zastawiłyście swoje myszki Jezuskowi?

Idź stąd, zboczeńcu.

😆

Gość Gość

Szkoda, że zara i ten pochwalny wątek poleci.... echhhh niedziela robocza, współczuje...

Gość Gość

Jedyna myszka którą jeszcze ktoś chciał od Królowej została z Jezuskiem

Gość Gość

Jedyna myszka którą jeszcze ktoś chciał od Królowej została z Jezuskiem

Gość Gość

Ona napełnia nas otuchą, że mimo rozchwiania wynikającego z różnych wzorców kulturowych i uwarunkowań prawnych, jesteśmy w stanie stworzyć zdrową rodzinę. Daje recepty, jak kształtować życie familijne pod okiem Boga. I robi to bez zadęcia i z poświęceniem swojej prywatnośći.

Gość Gość1
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Dostała pozwolenie od samej Św. Rity, więc się nie liczy.

Gość Gość

A mnie się podoba to, że propaguje prawdziwe wzorce rodziny, baba, dziadzia, mama i dziecko! O!

Gość Gość1
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idź stąd, zboczeńcu.

😆

👍

Gość Gość
3 minuty temu, Gosciowka napisał:

Przepisy sa na kanale oznaczone jako glam przepis po co kolejny kanal jak ten juz chwycil

Serio? 🤪

5 minut temu, Gość Gosc napisał:

I robi to bez zadęcia i z humorem.

Właśnie! Wszystko jest u niej takie naturalne, niewymuszone. Ja uwielbiam, jak ona nam strzela pogadanki o życiu. Np. opowiada o ciężkiej pracy vlogera, o tym, jaka jest zarobiona itd. Niesłychanie mnie to motywuje.

Gość Kami

Hellol dziewczynki!

Czy ta super hiper dzampreza to najlepsza wedlug zatorzanskich czy boobowych standardow?

I czemu sie Alfy wymiksowaly z takiej najlepszej ever? Teraz chyba do konca roku sobie tego bledu nie wybacza 😄 

Bobek z manju tez nie wygladaja jakby na najlepszej ever sie bawili...  13:50

A tak juz serio, tegoroczne vlogi to rozpacz w kratke, najbardziej jednak bawia mnie zaslepione fanki:  Ach, jaka cudowna, szczesliwa rodzinka 😍, a tymczasem widac jak na dloni, ze wszyscy maja tej zalosnej szopki po kokarde   Filmowac daja sie jedynie dzieciaki, ale one nawet nieswiadome co sie dzieje, wiec jakby sie nie liczy. Reszta odwraca sie do kamery albo w ogole przepadla w niebyt. 

Boobi natomiast idzie w zaparte, zycie w rozsypce, a ta twierdzi, ze nigdy nie byla szczesliwsza. Kabaret na full - dzieki Loli 😅 Czy jest na sali jakis psycholog? 

A mnie się podoba to, że propaguje prawdziwe wzorce rodziny, baba, dziadzia, mama i dziecko! O!

Prawda. Lepszych wzorcow nie ma. Zabraklo mi tam tylko kotka do w pelni szczesliwej rodziny no i czekoladki do tulenia i zjedzenia na pol

Serio? 🤪

Serio serio przeciez mowi ze jak nie nadazycie teraz jak sie robi ta super salatke sylwestrową to jest przepis w glam przepisie na kanale

Gość Gość

Widzicie dziewczynki? Jak wątek pochwalny, a wpisy są kulturalne i wychwalające, to i wąteczek wisi.

Ale skoro już jestem przy słowie, to dodam, że ma ona u mnie MEGA SZACUNEK, za to, że nie handluje wizerunkiem dziecka. I że w ogóle nie zarabia na dziecku. A przecież mogła! Ale nie. Woli sama wszystko reklamować, dziecka w ogóle nie pokazuje, nikt nie wie, jak wygląda itd. Dzięki temu mała będzie miała szczęśliwe dzieciństwo, zachowaną prywatność.

Mega szacun, naprawdę. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się