Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ekipa

Polecane posty

Gość Gosc

Co sądzicie o całej ekipie Friza? Najbardziej lubiani i nie lubiani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najbardziej: Friz, Patec, Krzuchu i Tromba

Neutralni ale tez lubiani: Marta, Mixer, Marcysia, Łuki, Kasia (troche brak tym wszystkim osobom jakiegos pazura czy wyrazistego charakteru)

Irytuje mnie: Wersow

Nie przepadam: Mini Majk

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość sc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Najbardziej: Friz, Patec, Krzuchu i Tromba

Neutralni ale tez lubiani: Marta, Mixer, Marcysia, Łuki, Kasia (troche brak tym wszystkim osobom jakiegos pazura czy wyrazistego charakteru)

Irytuje mnie: Wersow

Nie przepadam: Mini Majk

 

Łukaszowi brak charakteru? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość sc napisał:

Łukaszowi brak charakteru? XD

Troche tak, zbyt zachowawczy. Moglby troche wyluzowac. No i malo tez go widac na filmach dlatego jest to osoba dla mnie nautralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najbardziej lubię friza i krzycha. Najmniej mini majka. Nie potrafi się wysłowić, problemy ma tez z czytaniem i liczeniem, a się rzuca o wszystko i nie potrafi przegrywać. Paskudny charakter 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Najbardziej lubię friza i krzycha. Najmniej mini majka. Nie potrafi się wysłowić, problemy ma tez z czytaniem i liczeniem, a się rzuca o wszystko i nie potrafi przegrywać. Paskudny charakter 

Zgodzę się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Najbardziej lubię friza i krzycha. Najmniej mini majka. Nie potrafi się wysłowić, problemy ma tez z czytaniem i liczeniem, a się rzuca o wszystko i nie potrafi przegrywać. Paskudny charakter 

Że też Scandinavian Clinic nie zaproponowało Majkowi współpracy... Jemu ten aparat najbardziej by się przydał... I można by ocenić efekty, czy rzeczywiście są tacy dobrzy jak się reklamują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Że też Scandinavian Clinic nie zaproponowało Majkowi współpracy... Jemu ten aparat najbardziej by się przydał... I można by ocenić efekty, czy rzeczywiście są tacy dobrzy jak się reklamują...

😄 fakt

jakas mini diasteme jak u trąby zlikwidować to nie sztuka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też nie lubię Mini Majka.. strasznie pazerny na kasę, nie potrafi przegrywać... Te wystawianie języka i zacieranie rączek jest obrzydliwie... 

Ale.... Po przegranej z Kruszwilem byli mi go autentycznie żal... Wiadomo, że to była raczej parodia niż normalna walka.. mimo wszystko, porównując Marka i Majka, kibicowałam temu drugiemu.. I szacunek, za zbiórkę na dom dziecka w którym się wychował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cała ta ekipa to banda pajaców, którzy wydurniają się w internecie aby dzieci miały rozrywkę. Jak długo będzie trwać ta szopka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Cała ta ekipa to banda pajaców, którzy wydurniają się w internecie aby dzieci miały rozrywkę. Jak długo będzie trwać ta szopka? 

a to akurat co komu przeszkadza? Nie podoba sie wystraczy nie ogladac. Wyglupy sa fajne, ma to na celu dostarczac rozrywke to chyba logiczne. I ludzie to lubia, o czym swiadczy kilku milionowa ogladalnosc, wiec bedzie sie ciagnac tyle na ile bedzie popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja uważam ze ich filmiki są super. Odmóżdżają na pewno, można się pośmiać . Poza tym gratuluje im kreatywności i wyrzeczeń bo na pewno je maja. Są naprawdę spoko 🙂 moja koleżanka mieszka niedaleko domu ekipy i mowi ze to naprawdę sympatyczni ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja uważam ze ich filmiki są super. Odmóżdżają na pewno, można się pośmiać . Poza tym gratuluje im kreatywności i wyrzeczeń bo na pewno je maja. Są naprawdę spoko 🙂 moja koleżanka mieszka niedaleko domu ekipy i mowi ze to naprawdę sympatyczni ludzie. 

Popieram, są najlepsi!! I nie tylko dzieci ich oglądają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hells

Dziwi mnie to, że osoby w wieku dwudziestu paru lat chcą robić kontent tylko dla dzieci. W sensie to musi być bardzo męczące takie pilnowanie sie przed kamerą żeby nie zrobić czy nie powiedzieć nic nie odpowiedniego dla młodszej widowni. Przecież mają kasę, warunki, możliwości więc spokojnie mogliby robić filmy dla młodzieży, dla osób może bardziej w ich wieku ale wolą iść na łatwiznę, pajacować by przyciągnąć uwagę dzieci. Czy jak będą mieli po 30 lat też zamierzają tworzyć takie rzeczy? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trantytel

W jednym z ostatnim odcinku psikali sobie gazem pieprzowym po twarzy żeby wygrać 2 koła. Nie wiem jak bardzo trzeba być ulomnym żeby zgodzić się na te rzeczy i je nagrywać. Rozumiem że to dorosłe osoby i sami o sobie decydują ale wrzucając taki film do internetu trzeba pamiętać że to oglądają głównie dzieci i niewiadomo co im przyjdzie do głowy po obejrzeniu tego. Czy to już głupota czy jak to nazwać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatata
1 godzinę temu, Gość Trantytel napisał:

W jednym z ostatnim odcinku psikali sobie gazem pieprzowym po twarzy żeby wygrać 2 koła. Nie wiem jak bardzo trzeba być ulomnym żeby zgodzić się na te rzeczy i je nagrywać. Rozumiem że to dorosłe osoby i sami o sobie decydują ale wrzucając taki film do internetu trzeba pamiętać że to oglądają głównie dzieci i niewiadomo co im przyjdzie do głowy po obejrzeniu tego. Czy to już głupota czy jak to nazwać? 

oczywiste jest to ze dzieci (nie wszystkie, ale na pewno jakaś część) będa nasladowac akcje swoich idoli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Trantytel napisał:

W jednym z ostatnim odcinku psikali sobie gazem pieprzowym po twarzy żeby wygrać 2 koła. Nie wiem jak bardzo trzeba być ulomnym żeby zgodzić się na te rzeczy i je nagrywać. Rozumiem że to dorosłe osoby i sami o sobie decydują ale wrzucając taki film do internetu trzeba pamiętać że to oglądają głównie dzieci i niewiadomo co im przyjdzie do głowy po obejrzeniu tego. Czy to już głupota czy jak to nazwać? 

też byłam przerażona..przecież oglądają ich głównie dzieci 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Trantytel napisał:

W jednym z ostatnim odcinku psikali sobie gazem pieprzowym po twarzy żeby wygrać 2 koła. Nie wiem jak bardzo trzeba być ulomnym żeby zgodzić się na te rzeczy i je nagrywać. Rozumiem że to dorosłe osoby i sami o sobie decydują ale wrzucając taki film do internetu trzeba pamiętać że to oglądają głównie dzieci i niewiadomo co im przyjdzie do głowy po obejrzeniu tego. Czy to już głupota czy jak to nazwać? 

też byłam przerażona..przecież oglądają ich głównie dzieci 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

też byłam przerażona..przecież oglądają ich głównie dzieci 😕

chyba tylko dzieci:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tromba z Marcysią pojechali do Danii.. na ostatnich stories Tromba cały czas w kapturze, że nie widać szyi - myślicie że to kolejny tatuaż ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Krzychu i Patec najlepsi. Ewentualnie jeszcze Mikser i Marta. Na Wersow patrzeć nie mogę, najlepsze jest jak ktoś coś mówi lub tłumaczy.. ten jej wzrok tęskniący za rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan s

Patec jest bardzo żywiołowy, co oczywiście może niektóre osoby drażnić, ale moim zdaniem wniósł bardzo dużo życia i śmiechu do Ekipy. Więc jak najbardziej na plus jego osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mieliście racje z tatuażem. Ale Marcysia wyglada złe z tymi ustami, a tromba kiedyś był fajniejszy. Chyba fejm złe wpływa na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mieliście racje z tatuażem. Ale Marcysia wyglada złe z tymi ustami, a tromba kiedyś był fajniejszy. Chyba fejm złe wpływa na niego

Pokazał nowy tatuaż ? Co zrobił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pokazał nowy tatuaż ? Co zrobił ?

Szyje tatuowal-kobieca twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Szyje tatuowal-kobieca twarz

swietny ten tatuaz!! na pewno musial bardzo boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś wie co to za nowa blondyna w ekipie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hehe - ekipa...

Wszystko to małpowanie amerykańskiego yt.

Tak jak zresztą wszystko inna na polskim yt

Tylko zarobki i fejm mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ktoś wie co to za nowa blondyna w ekipie?

Właśnie widziałam ja taka w ukryciu w ostatnim filmie Friza i tez się zastanawiam. I chyba niw tylko w tym 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ktoś wie co to za nowa blondyna w ekipie?

Podobno asystentka Karola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×