Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja90

Badania prenatalne - województwo śląskie

Polecane posty

Gość Maja90

Witam serdecznie wszystkich. Zakładam ten wątek, ponieważ jak wiadomo wiele takich tematów już zostało zaspamowanych przez głupie teksty czy też reklamy. No a ja chciałabym się dowiedzieć, czy robicie takie badania? Jakie? Gdzie bądź u kogo? Szukam jakiegoś miejsca, czy lekarza który takie badania wykonuje prywatnie. Jak na razie słyszałam że w Częstochowie przyjmuje gdzieś doktor Rozmus-Warcholińska (nie pomyliłam się?). Na pewno interesuje mnie USG 4D, a co do reszty to się zobaczy po tym raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsb
27 minut temu, Gość Maja90 napisał:

Witam serdecznie wszystkich. Zakładam ten wątek, ponieważ jak wiadomo wiele takich tematów już zostało zaspamowanych przez głupie teksty czy też reklamy. No a ja chciałabym się dowiedzieć, czy robicie takie badania? Jakie? Gdzie bądź u kogo? Szukam jakiegoś miejsca, czy lekarza który takie badania wykonuje prywatnie. Jak na razie słyszałam że w Częstochowie przyjmuje gdzieś doktor Rozmus-Warcholińska (nie pomyliłam się?). Na pewno interesuje mnie USG 4D, a co do reszty to się zobaczy po tym raczej.

A po co ci badania prenatalne? Jak będzie chore to wyskrobiesz matko polko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja90

Nie, ponieważ nie po to chcę zrobić badania. -.- Nie wiem czy wiesz, ale jeszcze w trakcie ciąży można zapobiec niektórym chorobom. Poczytaj trochę na ten temat zanim się wypowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greger

"A po co ci badania prenatalne?"

W przypadkach uzasadnionych dostaje się skierowanie automatycznie.

 

"Jak będzie chore to wyskrobiesz matko polko"

Tak, jak będzie chore to wyskrobię i nic ci do tego. 

 

A do autorki tematu, w placówkach wykonujących badania na NFZ, co bardziej zorientowane i życzliwe asystentki (pielęgniarki) mają listy punktów wykonujących badania. Ja obkolędowałam trzy punkty, dostałam namiary i znalazłam wolny termin i badania bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×