Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mahogany

Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Polecane posty

Gość Mahogany

Witam, nie chcę się bardzo rozpisać bo nikomu się nie będzie chciało przeczytać, mam taką sytuację że wyjechałam od mamy z innego kraju bo cała rodzina wykańczała mnie psychicznie a na dodatek nie miałam szans na pracę, teraz jestem w Polsce i wylądowałam tak że mieszkam z Ojcem jeszcze większym wariatem który mnie poniża myśląc że nie rozumiem a na dodatek mimo że tu mam większe szanse na pracę bo nie ma kryzysu raczej to jestem mało poradna życiowo i zazwyczaj w pracy zawsze sobie z czymś nie radzę by się usamodzielnić w ogóle nerwy mam już tak zniszczone że trudno mi iść do przodu jakoś , ogólnie aktualnie mieszkam w małej miejscowości więc też zbytnio wyboru nie mam w wyborze pracy a najlepiej by była to jakaś spokojna praca nie zbyt skomplikowana dodam jeszcze że nie mam wykształcenia tylko podstawowe, Chciałabym się szybko stąd wynieść po prostu ale nie wiem co mogę zrobić nie chcę próbować znowu w jakimś sklepie na miejscu bo dalej będę musiała mieszkać z Ojcem i wątpie bym dała radę, Macie jakieś pomysły jak można się wyprowadzić szybko nie mając przy sobie pieniędzy? dodam że na opiekunkę osób starszych się nie nadaje też bo byłam i nie mam na to nerwów podejścia i cierpliwośći więc odpada, może znacie jeszcze jakieś inne opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×