Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Przeraża mnie jej inteligencja

Polecane posty

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Straszne...

Jak widać dla niektórych tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ty też jesteś inteligentny tylko bardzo leniwy. Z twoja inteligencją mógłbyś zajść o wiele dalej niż do tej pory, gdyby ci się chciało zacząć działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Przeraża mnie jej inteligencja bo jest ogromna. O to chodzi 

Wolałbyś mało inteligentną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Lena.Wawa. napisał:

Założyłaś to założyłaś, trudno, mnie to nie przeszkadza... dopóki nie wstawisz w avku blondynki z połową twarzy 😉

Widziałam wpis, że to ja założyłam drugi nick. Oświadczam, że LenaN to nie ja.  Od zawsze mam tylko jeden login.

A LenaN.... cóż mogę powiedzieć, szczerze słabo, że założyłaś tak podobny nick, ale nie chcę się do Ciebie z tego powodu uprzedzać. Witaj na forum 🙂

Lena.wawa i lenaN to faktycznie ppdobne nicki no jak huuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaLenna
Dnia 8.01.2020 o 17:40, Gość Żałosne napisał:
Dnia 8.01.2020 o 17:38, Lena.Wawa. napisał:

Założyłaś to założyłaś, trudno, mnie to nie przeszkadza... dopóki nie wstawisz w avku blondynki z połową twarzy 😉

Widziałam wpis, że to ja założyłam drugi nick. Oświadczam, że LenaN to nie ja.  Od zawsze mam tylko jeden login.

A LenaN.... cóż mogę powiedzieć, szczerze słabo, że założyłaś tak podobny nick, ale nie chcę się do Ciebie z tego powodu uprzedzać. Witaj na forum 🙂

Wy tak serio? Słabo bo co? Bo jednej babie Lena na imię? Jprdl.

dokladnie, serio lena wawa???? bede chciala zalozyc nick, to musze cale forum przetrzepac, bo moze ktos uzywa podobny do tego co ja chce? wez ty sie lecz babo ... i mam na imie lena, to nie moge tak, bo ty masz z tym czlonem juz nick? choooore, jak dzieci w przedszkolu, wyje o jakis nick ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 8.01.2020 o 17:47, Lena.Wawa. napisał:

Bo w loginie nie trzeba podawać imienia. Na Ero, osób z imieniem w loginie jest zaledwie kilka na miliony mozliwości jakie można sobie wymyślić, ale tak jak napisałam, trudno, cóż zrobić 🙂

trudno, cóż zrobić? ??? jprdl, nie wierze, ile ty masz lat, 12? dlaczego ty zalozylas nick z imieniem, skoro juz byly przed toba podobne, no weź usun czubie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość LenaLenna napisał:

dokladnie, serio lena wawa???? bede chciala zalozyc nick, to musze cale forum przetrzepac, bo moze ktos uzywa podobny do tego co ja chce? wez ty sie lecz babo ... i mam na imie lena, to nie moge tak, bo ty masz z tym czlonem juz nick? choooore, jak dzieci w przedszkolu, wyje o jakis nick ... 

Boższze to jak z jednakowymi ...enkami na jednym balu. Dużo jazgotu o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu wszyscy tak przeżywają wszystko co się tyczy Leny? Nawet jakiś podobny nik wywoluje wasze emocje. Nie posrajcie się z jej powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czemu wszyscy tak przeżywają wszystko co się tyczy Leny? Nawet jakiś podobny nik wywoluje wasze emocje. Nie posrajcie się z jej powodu.

A kim tu się można jeszcze podniecać? Kuwra Edkiem? Ja już przestałem się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 11.01.2020 o 16:25, Gość Gość napisał:

Czemu wszyscy tak przeżywają wszystko co się tyczy Leny? Nawet jakiś podobny nik wywoluje wasze emocje. Nie posrajcie się z jej powodu.

nie wszystko co sie jej tyczy, tylko kre tyn ka stara baba a wyje  o jakis glu pi nick, glu pi a  jak but pusta , sama sobie  napedza rozglos piszac z  gosci i fake  nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jestem nauczycielką . Nie myśl tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.01.2020 o 17:58, Gość zmiennynick napisał:

ja jestem tu dlugo i nie zwracam uwagi kto jak sie nazywa chyba ze przykuje moja uwage, na razie pamietam szarika, bo zabawnie pisze, nicka z kotem bo ladnie pisze o duchowych sprawach, bolka bo ma pewien problem:) i jedna babka co daje dlugie porady, zazwyczaj sa ok, raz sie pomylila , a leny i innych nie pamietam , i jeszcze pamietam 2 ciete na facetow mizo i prawde, bo nieco nawiedzone, i kolesia vvv ten jest ok i drugiego strasznie marudnego ktory chce by baby go uwodzily bo jest uprawnienie, nie da sie z nim gadac 🙂 a sprzed wielu lat to fajnych juz nie ma

ale ubaw, w samo sedno

A jeszcze jest taki glonojad-maruda, co niby życie zna, w przeszłości baby go skrzywdziły i niby doktorat pisze/ma

Sweter kiedyś był co rwał młode laski z hr w swojej wyobraźni

I jeszcze gość od wojen perskich

Ach śmietanka.. Ale starzy fajni ludzie sobie poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

ale ubaw, w samo sedno

A jeszcze jest taki glonojad-maruda, co niby życie zna, w przeszłości baby go skrzywdziły i niby doktorat pisze/ma

Sweter kiedyś był co rwał młode laski z hr w swojej wyobraźni

I jeszcze gość od wojen perskich

Ach śmietanka.. Ale starzy fajni ludzie sobie poszli

Szarik zabwawny haha. Skończ sobie kadzic niesmieszny jelopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oo, glonojad się widzę zbulwersował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×