Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lik

Dlaczego zawsze jestem gorzej traktowana?

Polecane posty

Gość lik

Powiedzcie mi szczerze... 

w szkole mogłam być w czołówce prymusów, były kilkanascie lat temu takie egzaminy gimnazjalne, odświętny ubiór,ogromne arkusze, cala Polska to pisała.I ja kilka razy byłam w czołówce szkolnej a np.zdarzyło się pomijać moje nazwisko, dopiero raz upomniała się o mnie moja wychowawczyni i dopiero wtedy dostałam nagrodę...

zawsze chętnie zgarniałam różnych ludzi by stworzyć paczkę ale ostatecznie wszyscy się zakumplowali i ja zostałam na boku.A przecież jestem wesoła,dość rozmowna, lubię się wygłupiać, kogoś przytule czy dam buziaka

. Dałam kiedys niespodziewanego buziaka mojej wychowawczyni ze szkoły podstawowej a ona ze zdziwieniem  :co Ty robisz?a niby mnie lubiła...

Zakochałam się w chłopaku, byłam z nim a on do mnie,że woli moją przyjaciółkę (która była nudna, zawistna i gruba-90kg/160wzrostu).Inna koleżanka przespała sie z chlopakiem, który podobal mi sie bardzo i ona o tym wiedziala, bylam zbyt niesmiala by dac znak a ona sie z nim kolegowała i wczesniej jakos nic nie czula a nagle wielka mięta... jednorazowa oczywiście.

Zawsze jak na kogoś miała spaść wina to byłam to ja, w pracy byłam posądzona o kradzież owoców, choc zrobił to ktos inny, jakis facet i wydalo sie po tygodniu gdy przejrzeli kamery ale opinia zostala.Wlasna matka tez robi mi swinstwa,a do innych jest mega miła.Mam wrażenie że zdechne w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadnym psychologiem ani specjalista,ale z obserwacji i doświadczeń innych osób w otoczeniu można powiedzieć,ze ludzie czasem próbują zwrócić na siebie uwagę takim zachowaniem, przyciągnąć ją do siebie. Czasami tez znajdują sobie osobę,która w ich oczach jest „zbyt delikatna” i się na niej wyzywają. Ogólnie,kontakty są bardzo powierzchowne 😕 Tak naprawdę,jest sporo osób,które pozornie się kumplują albo przyjaźnią,a obgadują się za plecami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, jagoda1999 napisał:

Nie jestem zadnym psychologiem ani specjalista,ale z obserwacji i doświadczeń innych osób w otoczeniu można powiedzieć,ze ludzie czasem próbują zwrócić na siebie uwagę takim zachowaniem, przyciągnąć ją do siebie. Czasami tez znajdują sobie osobę,która w ich oczach jest „zbyt delikatna” i się na niej wyzywają. Ogólnie,kontakty są bardzo powierzchowne 😕 Tak naprawdę,jest sporo osób,które pozornie się kumplują albo przyjaźnią,a obgadują się za plecami. 

Masz rację, teraz rozumiem czemu nie miałam szczęścia do tzw. "przyjaciółek". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×