Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wrażliwi ludzie powinni dobierać się w pary

Polecane posty

Gość Gość

Wrażliwe osoby nie pasują do ludzi krnąbrych czy luzaków potrafiących się obrażać nawzajem w żartach. Znam takich i źle się czuję w towarzystwie takich osób. Wrażliwość to cecha która musi być wspólna u obojga, reszta cech dowolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wrażliwe osoby nie pasują do ludzi krnąbrych czy luzaków potrafiących się obrażać nawzajem w żartach. Znam takich i źle się czuję w towarzystwie takich osób. Wrażliwość to cecha która musi być wspólna u obojga, reszta cech dowolna

Ale widzisz, świat tak nie działa. Przeciwieństwa się przyciągają a podobieństwa odpychają. Za młodu jakoś zawsze mnie ciągnęło do tych mniej wrażliwych kobiet no i twardą lekcję od życia dostałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość niestety napisał:

Ale widzisz, świat tak nie działa. Przeciwieństwa się przyciągają a podobieństwa odpychają. Za młodu jakoś zawsze mnie ciągnęło do tych mniej wrażliwych kobiet no i twardą lekcję od życia dostałem. 

A ja jestem wrazliwy i do takich mnie ciągnie, taką znalazłem i to byla miłość od pierwszego wejrzenia. A wrazliwy nie musi być od razu cichy i nieśmiały, może minimalnie. Z krzykliwa baba bez refleksji rzucająca kuurwa i bym w życiu się nie związał. A znam takie na zewnątrz opakowanie ładne a w środku zgnilizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrażliwa i uczciwa

Tak jak ludzie uczciwi z uczciwymi a nie jak ja miałam pecha sama będąc uczciwa wrażliwa trafiałam na alkoholików ,kłamców albo zwykłych chamów którzy wykorzystywali moją wrazliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko będąc wrażliwym ciężko zdobyć się na pierwszy krok,  więc dwóch wrażliwych może czaic się tak bez końca. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piuytrgg66

🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość wrażliwa i uczciwa napisał:

Tak jak ludzie uczciwi z uczciwymi a nie jak ja miałam pecha sama będąc uczciwa wrażliwa trafiałam na alkoholików ,kłamców albo zwykłych chamów którzy wykorzystywali moją wrazliwosc

Ale czy umiałabyś być inną? Zapewne nie, uczciwość,  wrażliwość i empatia w zachowaniu to imperatyw, nie da się być inną, środowisko nie ma na to wpływu,  bo i tak człowiek zachowuje się jak dyktuje mu sumienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Tylko będąc wrażliwym ciężko zdobyć się na pierwszy krok,  więc dwóch wrażliwych może czaic się tak bez końca. 😄

Kiedy mężczyzna pokocha prawdziwie znajduje w sobie siłę, by podejść forum kobiety,  bo wie, za tylko z nia będzie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ja jestem wrazliwy i do takich mnie ciągnie, taką znalazłem i to byla miłość od pierwszego wejrzenia. A wrazliwy nie musi być od razu cichy i nieśmiały, może minimalnie. Z krzykliwa baba bez refleksji rzucająca kuurwa i bym w życiu się nie związał. A znam takie na zewnątrz opakowanie ładne a w środku zgnilizna

k-u-r-wa ale pie-p-rzysz jak potłuczony , refleksje to ty masz w pietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ja jestem wrazliwy i do takich mnie ciągnie, taką znalazłem i to byla miłość od pierwszego wejrzenia. A wrazliwy nie musi być od razu cichy i nieśmiały, może minimalnie. Z krzykliwa baba bez refleksji rzucająca kuurwa i bym w życiu się nie związał. A znam takie na zewnątrz opakowanie ładne a w środku zgnilizna

ciekawe ... ja często rzucam kur..ami jak się zdenerwuje, tak odreagowuje, to nie ma nic wspólnego z wrażliwością.  Kiedyś byłam bardzo wrażliwa ale życie mnie nauczyło ze tak się nie da, prowadzi do nerwic, a nawet depresji. Zycie to szkoła i mnóstwo sprawdzianów.  Mylisz chłopie pojęcia i to bardzo. A już z niejednego takiego "wrażliwca" wyszło takie chanmlidło ze głowa mała. Niby tacy wrażliwi a później się okazało co za buraki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ciekawe ... ja często rzucam kur.wami jak się zdenerwuje, tak odreagowuje, to nie ma nic wspólnego z wrażliwością.  Kiedyś byłam bardzo wrażliwa ale życie mnie nauczyło ze tak się nie da, prowadzi do nerwic, a nawet depresji. Zycie to szkoła i mnóstwo sprawdzianów.  Mylisz chłopie pojęcia i to bardzo. A już z niejednego takiego "wrażliwca" wyszło takie chanmlidło ze głowa mała. Niby tacy wrażliwi a później się okazało co za buraki ...

Zgadzam się z tym, że rzucanie kur.wami nie ma nic wspólnego z wrażliwością. Wrażliwość może być różna, bo może to być wyczulenie na niuanse sensoryczne, może być delikatność uczuć itp. Osoby wrażliwe często tworzą zasłonę dymną, złożoną z krzykliwości (na przykład). Czy dwójka wrażliwych się dogada? Pewnie tak. Pytanie tylko, czy uda im się przetrwać jakikolwiek kryzys życiowy (mówię o kryzysie przychodzącym z zewnątrz związku). Tutaj akurat przeciwieństwa by się uzupełniły do walki ze światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ciekawe ... ja często rzucam kur..ami jak się zdenerwuje, tak odreagowuje, to nie ma nic wspólnego z wrażliwością.  Kiedyś byłam bardzo wrażliwa ale życie mnie nauczyło ze tak się nie da, prowadzi do nerwic, a nawet depresji. Zycie to szkoła i mnóstwo sprawdzianów.  Mylisz chłopie pojęcia i to bardzo. A już z niejednego takiego "wrażliwca" wyszło takie chanmlidło ze głowa mała. Niby tacy wrażliwi a później się okazało co za buraki ...

Zgadzam się z tym, że rzucanie ...ami nie ma nic wspólnego z wrażliwością. Wrażliwość może być różna, bo może to być wyczulenie na niuanse sensoryczne, może być delikatność uczuć itp. Osoby wrażliwe często tworzą zasłonę dymną, złożoną z krzykliwości (na przykład). Czy dwójka wrażliwych się dogada? Pewnie tak. Pytanie tylko, czy uda im się przetrwać jakikolwiek kryzys życiowy (mówię o kryzysie przychodzącym z zewnątrz związku). Tutaj akurat przeciwieństwa by się uzupełniły do walki ze światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wrażliwe osoby nie pasują do ludzi krnąbrych czy luzaków potrafiących się obrażać nawzajem w żartach. Znam takich i źle się czuję w towarzystwie takich osób. Wrażliwość to cecha która musi być wspólna u obojga, reszta cech dowolna

Taki krnąbny luzak nie może być wrażliwy? Wy tutaj wrażliwość łączycie z automatu z nieśmiałością.  Inni nie emogą być wrażliwi.

A obrażanie siebie w żartach to już raczej bardziej kwestia inteligencji a nie wrażliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to nie to samo co podobne charaktery? a co jesli wrazliwa osobą a charakter rozny? 🙂 albo jak podobny to lepiej czy na dluzsza mete gorzej niz lepiej?:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×