Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Bema

Wrześniówki 2020

Polecane posty

Gość Bema

Cześć zakładam temat dla przyszłych mam. Mam nadzieję że podzielcie się swoimi doświadczeniami. 

Ja osobiście dzisiaj odebrałam wynik bety 33.410 więc ciaza jest Ale bardzo wczesna. Test z moczu jeszcze niczego nie wykazuje . Jest to moja druga ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

ja dopiero jestem przed testowaniem, ale użyłam polecanego przez gine żelu prefert vaginal i być może w tym cyklu będzie dobrze i zobaczę II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko
Dnia 9.01.2020 o 11:44, Gość Bema napisał:

Cześć zakładam temat dla przyszłych mam. Mam nadzieję że podzielcie się swoimi doświadczeniami. 

Ja osobiście dzisiaj odebrałam wynik bety 33.410 więc ciaza jest Ale bardzo wczesna. Test z moczu jeszcze niczego nie wykazuje . Jest to moja druga ciaza.

Bema a jestes juz po terminie miesiaczki ? Ja mam nieregularne cykle ostatni okres mialam 10 grudnia jutro rano zrobie test nie nakrecam sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Dzisiaj powinnam dostać miesiączke. Dzisiaj zrobiłam test z moczu i wyszła druga blada kreseczka :)

Powodzenia dziewczyny i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko

Ja dzis zrobilam rano i nic negatywny nawet bladej kreski no ale póko nie dostałam okresu to jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko

Bema a jaki test robilas jakies czułosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Pink test. 10mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko

A ja robilam ale o czulosci 25mlU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trójeczka2020

Hejka ja ostatnia miesiaczka 8 grudzień dwa testy pozytywne beta ponad 400 a u pani ginekolog pęcherzyka jeszcze brak 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21malina

Ja betę robiłam 7 stycznia 3500 powtorzylam 10 stycznia 7500. Jedna wizytę mam już za sobą u ginekologa druga przed sobą w 7 tygodniu jak serduszko będzie już wtedy bilo to założymy kartę ciąży już. 3 lata starań mieliśmy już zrezygnować a tu taka niespodzianka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Ja dzisiaj ide na pierwsza wizyte do ginekologa. Juz sie nie moge doczekac. Wedlug aplikacji wychodzi ze juz 7 tydzien wiec moze usłyszę serduszko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko

Super bema ja dostalam okresu 12 stycznia wiec juz po terminie na wrzesien teraz znowu sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Słonko trzymam kciuki 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila86

Hejka. 

Ostatnio okres 20.12.2019 test robiłam w sobotę, 2 kreska wyszła blada Ale wyszła. Dziś byłam u lekarza. Zbadał nie tylko "  ręcznie " stwierdził że macica jest pulchna i powiększona. Ogólnie policzył że zaczęłam 6tydznien zlecił badania wypisał skierowanie na usg (13.02 razem z kolejną wizyta ) i odesłał do domu. 

 

W domu jak w domu przy 7latku. Sęk w tym że przed pójściem się umyć robiłam siku i zobaczyłam na wkładce krew nie różowa tylko taka nią do czerwona 

I odchodzę od zmysłów czy to cos powaznego. 

Na sor nie mam jak jechać bo nikt mi z młodym nie zostanie ( chłop w delegacji nad morzem do końca lutego ) Dopiero jutro mogę jechać jak zaprowadze młodego do przedszkola 

Ale obawiam się że to będzie to źle już raz ciążę straciłam 3lata temu w 11 tygodniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja Jestem w juz w 25 tygodniu ciazy😊

termin porodu Mam na 4.09.2020

To Moja trzecie dziecko- będzie córka Antonina

powoli remontujemy pokój dla małej - czyli nasza sypialnie😬

ogolnie większość rzeczy już mam wybranych, wystarczy zamówić Tylko przez internet. Przytyłam już 8 kg i powoli zaczyna mi być już ciezko🙄

jest ktoś z września??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2020 o 09:04, Milkyway38 napisał:

Hej ja Jestem w juz w 25 tygodniu ciazy😊

termin porodu Mam na 4.09.2020

To Moja trzecie dziecko- będzie córka Antonina

powoli remontujemy pokój dla małej - czyli nasza sypialnie😬

ogolnie większość rzeczy już mam wybranych, wystarczy zamówić Tylko przez internet. Przytyłam już 8 kg i powoli zaczyna mi być już ciezko🙄

jest ktoś z września??

Witaj. Z października 2020 jest nas kilka. Dołącz do grupy 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×