Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Preejakulat, zabawy

Polecane posty

Gość Gość

Witam. Ostatnio z dziewczyną bawiliśmy się, na początku zrobiła mi loda a ja jej placówkę. Na chwilę przestaliśmy i schowalem członka, później znowu zrobiła mi loda a ja jej włożyłem w pochwe skakanke, a następnie próbowałem wejść do pochwy a później odbytu, po chwili jednak przestałem i bawiliśmy się skakanką bez wkladania członka. Teraz pytanie czy mogło dojść do zapłodnienia? Preejakulat mógł się dostać na skakanke a później powedrowac i doprowadzić do zapłodnienia? Było to gdzieś 2 dni przed owulacją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra

Jak skakankę jej wkładałeś? 🤢 Umyliście ją chociaż przed i po? 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak. Ale można odpowiadać a nie zadawać pytania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumny

NIE MARTW SIE, RACZEJ NIE POWINNA ZACIĄŻYĆ PO SKAKANCE MUŚNIĘTEJ PREEJAKULATEM 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie RACZEJ. Do okresu został ponad tydzień a ja już mam dość tego stresu. Dowiedziałem się o preejakulacie po tym, jakoś nigdy go nie widziałem a masturbuje się długo. Wydaje mi się, że wtedy też był suchy, nawet kojarzę jak miał takie suche naskórka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle

tak łatwo w ciążę się nie zachodzi. w preejakulacie jest bardzo mało plemnikow, są one "upośledzone" i mało ruchliwe. poza tym nie zawsze występuje, co sam zauważyłeś. nie nakręcajcie się bo ze stresu spóźni jej sie ten okres i będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli tak naprawde nie ma szans? Sam wątpie żeby takie umiały przetrwać chociażby pare godzin, dodatkowo członek był w spodniach zanim wyjąłem więc mogło sie wytrzeć, zanim też chciałem wejść to otarło sie pare razy o tyłek. Nie mam sie o co martwić, tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 trza było skończyć w pupie lub buzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skończyłem w buzi, nie czułem wtedy, że jestem blisko nawet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sensie jak próbowałem wejść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×