Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy chciałyście w młodszych latach iść do jakiegoś programu kastingowego?

Polecane posty

Gość gość

Typu you can dance, the voice itd? Ja chciałam iść do top model i you can dance, żałuję że nie poszłam do top model ale się cykałam, lubiłam to oglądać, ludzie mówili mi, że jestem ładna, ładnie chodzę, mogę zaryzykować. Chciałam bardzo zmierzyć się z tymi wszystkimi zadaniami. Myśłam, że mam, że może za rok , dwa. A teraz mam 26 lat i jestem już za stara. To znaczy teoretycznie mogłabym iść, ale odżnaczałabym się, miałabym niskie szanse w porównaniu do fajnych młodych nastolatek, one wzbudzają sympatię i ogólnie chyba bardziej jest się za nimi, bo to one mają szansę być sławne na dużą skalę, a taka starsza dziewczyna to już nie bardzo. Odstraszało mnie to, że w tv mogą coś przekręcić, bo tu chodzi o to, żeby były dramy. Ale jak teraz myślę, to nawet jakby  kazali mi udawać z jakimś uczesnikiem romans czy coś to bym się nie zgodziła i wyrzyciliby mnie i tyle, mi nie zależało jakoś bardzo na wygranej, na trupach do celu tylko żeby tak po prostu wziąć udział, sprawdzić jak mi w tym idzie, pokonkurować sobie z ludźmi którzy mają to samo zainteresowanie. A nawet jak coś komuś przypiszą, o po 2, 3 sezonach, nawet regularny widz nie pamięta już co tam jakiś uczestnik robił. Przez to że się bałam, myślę teraz jaka fajna to mogłby być przygoda i że a nuż coś by z tego wyszło. Bo jednak sporo uczesticzek zrobiło jakąś tam karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×