Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mio

Szarlotka

Polecane posty

Gość Tree

Wczorajszego bloga wysłucham do polowy więc nie wiem czy dobrze zrozumiałam . Ona chce robić zakupy tygodniowe a później filmiki typu co jem w ciągu dnia z dokładnymi proporcjami i składnikami z podaną gramatura? Jej się chyba nudzi, pozatym kto ma czas przygotowywać 5 różnych posiłków dziennie ? Tak się martwilyscie że ma anoreksję a po zdj z wakacji widać że bliżej jej do rozniaru 38 niż 34 plus zaniedbane, pozbawione jedrosci ciało. Nie wiem dla kogo ona może być  fit inspiracją , pewnie dla dziewczyn  powyzej100kg 

Gość toja

Wczorajszego bloga wysłucham do polowy więc nie wiem czy dobrze zrozumiałam . Ona chce robić zakupy tygodniowe a później filmiki typu co jem w ciągu dnia z dokładnymi proporcjami i składnikami z podaną gramatura? Jej się chyba nudzi, pozatym kto ma czas przygotowywać 5 różnych posiłków dziennie ? Tak się martwilyscie że ma anoreksję a po zdj z wakacji widać że bliżej jej do rozniaru 38 niż 34 plus zaniedbane, pozbawione jedrosci ciało. Nie wiem dla kogo ona może być  fit inspiracją , pewnie dla dziewczyn  powyzej100kg 

Zobacz kiedyś zdjęcia na ig ,kto jej pisze komentarze to będziesz wiedziała dla kogo ona jest  fit inspiracją 🙂

Gość Gość

Obejrzałam kilka vlogow Majewskich czy deynnskitchen i nawet nie macie pojęcia jak Karolina się nią inspiruje, żeby nie powiedzieć naśladuje. Od gestów, powiedzonek, słów po skytower, w którym mieszkała jak pojechała na wycieczkę do Wrocławia, o leginsach już nawet nie wspomnę 🙂 chyba miała nadzieję że ja spotka. Szkoda Karolino, że nie naśladujesz jej w aktywności fizycznej. Może jakbyś się trochę poruszała jak deynn to by Ci zniknęły te zwisy z ramion. 

Tego jest znacznie więcej suszi, storczyki, pomysł na wydanie książki,powiekszanie biustu. Tego jets mnóstwo. Kiedyś ktoś mi zwrócił na to uwagę i jak zaczelam oglądać jej vlogi pod tym kontem okazało się że jest dużo tego kopiowania Deynn. Bardzo kiepska i bardzo tania próba bycia kimś innym. 

Gość Gość

I dlatego tych kobiet nie razi jej głupota, prostactwo i chamstwo, bo pomijając wygląd, mentalnie są z tej samej półki co wrzaskun. Ciągle wspomina o Wrocławiu, wypina doope w leginsach Deyn, bo tak bardzo chciałaby być ich znajomą i na ich plecach ślizgać się w współpracach. Tyle , że Deyn ma gdzieś takie paniusie z Koziej Wólki, podobnie jak ona miała gdzieś Siadam i Gadam. Co u Deyn jest naturalne, to u Szarlott wydaje się prostackie i przerysowane, więc czas przestać się inspirować tak bardzo. Niech gotuje 10x dziennie, żadna normalna kobieta w ciągu tygodnie nie ma na to czasu.

Gość gość

Kiedyś Szarlot papugowała wszystko od Szusz, ale Szusz jawnie i oficjalnie się na nią wypięła (gotując potrawę Szarlot i podając jako przepis własny), więc teraz jest Deyn na tapecie 😆 

Gość Gosc

Ale charakterystyczne stukanie paznokciem w pokazywaną rzecz i macanie się po twarzy, podczas monologów do widzów, jej zostało. 

Gość Gość

Kiedyś Szarlot papugowała wszystko od Szusz, ale Szusz jawnie i oficjalnie się na nią wypięła (gotując potrawę Szarlot i podając jako przepis własny), więc teraz jest Deyn na tapecie 😆 

Raczej z Szarlott to żadna prócz Siadam i Gadam nie chce być kojarzona i zagraniczne podróże Szarlott tego nie zmienią, choćby nadawała z samego Równika. Tym bardziej, że zachowała się jak świnia wobec Natalii z Siadam. 

Gość Gość

Zakrywanie ręką obiektywu przy zmianie kadru też wzieła od Deyn,ostatnio zaczeła mówić "sztos" .Zgadnijcie kto tak ma 🙂 

Kupowanie nerki także.Tylko Deyn ma Gucci a Szarlot- Sruczi ,wyglądem zbliżone. haha komedia z tej baby

Gość Gość

Co to za danie szusz od niej wzięła i bezczelnie nie powiedziała, że to Karolinki 🤣?? Już któryś raz o tym czytam, śmiać mi się chce zawsze bo drama podobno na insta była z tego powodu. 

Gość Gość

Co to za danie szusz od niej wzięła i bezczelnie nie powiedziała, że to Karolinki 🤣?? Już któryś raz o tym czytam, śmiać mi się chce zawsze bo drama podobno na insta była z tego powodu. 

No Szusz usunęła wszystko, a Szarlotka Wrzaskun skomentowała w fornalski sposób i tyle. Widać że dla Szusz to dyshonor był, że ludzie skojarzyli jej inspirację damą z wioski...

Gość dry

Ludzie! Obejrzałam ostatni filmik - co to ma być? Wrzaski, krzyki, co drugi wyraz przekręcony, fałszuje jakieś straszne disco polo, gada bez mikrofonu, a za chwilę wstawia kilka sekund bardzo głośnej muzyki. Chaos, bałagan, jej język polski woła o pomstę do nieba! Ona tak zawsze? Jest w atrakcyjnym miejscu, ma takie możliwości, a zrobiła taki rynsztok.. W komentarzach jakieś chore pyskówki z widzkami, no koszmar! 

Gość Gość

Raczej z Szarlott to żadna prócz Siadam i Gadam nie chce być kojarzona i zagraniczne podróże Szarlott tego nie zmienią, choćby nadawała z samego Równika. Tym bardziej, że zachowała się jak świnia wobec Natalii z Siadam. 

A co to za drama z SIG?

Gość Gosc

Chore dyskusje pod filmem to norma, ona ma duze kompleksy i nawet normalne komentarze odbiera jako atak

Gość gosc

Chore dyskusje pod filmem to norma, ona ma duze kompleksy i nawet normalne komentarze odbiera jako atak

Powinna iść na terapię. Takie zachowanie może mieć źródło w dzieciństwie. Srodzy rodzice czy coś. Musiałaby to przepracować, może wtedy nie miałaby potrzeby by widzieć wszędzie wrogów?

Gość gosc

albo, pochodzą z okresu gdy była gruba. Była wtedy nieszczęśliwa i myślała, że wszyscy się z niej nabijają za plecami. Dlatego teraz atakuje z byle powodu. Ona nie lubi ludzi.

Gość Cfha

Zobacz kiedyś zdjęcia na ig ,kto jej pisze komentarze to będziesz wiedziała dla kogo ona jest  fit inspiracją 🙂

Przeglądałam zdjęcia w kostiumie z wakacji..każdy komentarz nie będący zachwytem komentuje w prostacki sposób. A ciało ma bardzo przeciętne. Nie każdy musi być fit ale kreuje się na wszystko wiedząca odnośnie diet a co chwilę ma jojo. 

Gość Gość

Jest taka jak jej komentarze  - prostacka.

Gość gosc

Przeglądałam zdjęcia w kostiumie z wakacji..każdy komentarz nie będący zachwytem komentuje w prostacki sposób. A ciało ma bardzo przeciętne. Nie każdy musi być fit ale kreuje się na wszystko wiedząca odnośnie diet a co chwilę ma jojo. 

Gdzie tam u niej widzisz efekt jojo? Trzyma się swojej obecnej wagi i za to jej chwała. Nie wróciła do byłej wagi. Schudła bardzo dużo, więc może być inspiracją dla osób otyłych. To, że wredna się stała dla widzek to już inna sprawa!

Gość Gość

Gdzie tam u niej widzisz efekt jojo? Trzyma się swojej obecnej wagi i za to jej chwała. Nie wróciła do byłej wagi. Schudła bardzo dużo, więc może być inspiracją dla osób otyłych. To, że wredna się stała dla widzek to już inna sprawa!

Filmik z sylwestra. Widać że sporo dowalila lub tak inne zdjęcia czy nagrania z sufitu robi, że wygląda szczuplutko. Super że schudła ale na przełomie tych paru lat waga jej parę razy znacząco wzrosta

Gość Tak

Czy ona kiedyś nie mówiła, że yen wyjazd mąż kupił jej jako niespodziankę? A teraz mówi, że noclegu w Singapurze na bookingu szukała. Czy mi się coś pomieszało?

Gość gość

Czy ona kiedyś nie mówiła, że yen wyjazd mąż kupił jej jako niespodziankę? A teraz mówi, że noclegu w Singapurze na bookingu szukała. Czy mi się coś pomieszało?

Pomieszało- poprzedni wyjazd byl niespodzianką męża. 

Gość gos

Kupił bilety  lotnicze,  a nocleg potem szukali! Najważniejsze żeby lot zaklepać, a reszta potem. 

Gość Tak

Dzięki 👍🏼

Gość jej

A Wy ile "zurzywacie" cebuli suszonej?Też tak dużo jak nasz ortograficzny mistrz?

Chyba jej sie komputer  buntuje przez te fantastyczne filmy 4k .

Ja sie nie mogę doczekać kolejnego odcinka "Buraki w podróży " A Wy?

Gość Gosc

A Wy ile "zurzywacie" cebuli suszonej?Też tak dużo jak nasz ortograficzny mistrz?

Chyba jej sie komputer  buntuje przez te fantastyczne filmy 4k .

Ja sie nie mogę doczekać kolejnego odcinka "Buraki w podróży " A Wy?

W sedno! 👍🏼😂

Szkoda mi tej Szarlot t. Wydaje się być bardzo złą kobietą. To w jaki sposób traktuje mamę to przekracza wszelkie granice. Na każdym kroku musi zaznaczyć ze to ona zapłaciła za zakupy Pauli, albo że Paula zostaje z kotami jak wyjeżdżają bo ma za to zapłacone 🙈 Kiedyś była taka normalna, a teraz trochę jej do głowy uderzyło....

Ciągle się zachwyca sobą jakby nie wiadomo jak wyglądała 😃 

Ta modyfikacja głosu...jesuuuuu aż niesmaczne 🤮

I te stękanie podczas picia albo jedzenia!!! Kobieto jak to czytasz to daj spokój.... Wiesz jak to brzmi?! Jakbyś conajmniej zaraz miała dostać Or*azmu 🙈

Szkoda mi tej Szarlot t. Wydaje się być bardzo złą kobietą. To w jaki sposób traktuje mamę to przekracza wszelkie granice. Na każdym kroku musi zaznaczyć ze to ona zapłaciła za zakupy Pauli, albo że Paula zostaje z kotami jak wyjeżdżają bo ma za to zapłacone 🙈 Kiedyś była taka normalna, a teraz trochę jej do głowy uderzyło....

Ciągle się zachwyca sobą jakby nie wiadomo jak wyglądała 😃 

Ta modyfikacja głosu...jesuuuuu aż niesmaczne 🤮

I te stękanie podczas picia albo jedzenia!!! Kobieto jak to czytasz to daj spokój.... Wiesz jak to brzmi?! Jakbyś conajmniej zaraz miała dostać Or*azmu 🙈

Jak traktuje mamę bo coś mnie ominęło?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się