Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kgf

Moja samoocena leży przez te tematy

Polecane posty

Gość Kgf

Czy to prawda że każdy facet woli 20-latki? i jak najmłodsze kobiety i ze jak mam więcej lat to nikogo już sobie nie znajdę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćko

zbij se konia skarpety i tyle, nikt Ci wtedy nie będzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po jaką ch. czytasz te wynaturzenia? Po co tu wchodzisz? 

Żyj rzeczywistością, bo ona jest diametralnie inna. Tu piszą tylko wypaczeńcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Kgf napisał:

Czy to prawda że każdy facet woli 20-latki? i jak najmłodsze kobiety i ze jak mam więcej lat to nikogo już sobie nie znajdę? 

Chyba nie bierzesz na poważnie tematów tworzonych przez jakieś niedoj.ebane męskie przegrywy, które muszą się podbudować i wypuszczają z du.py takie pier.dnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Chyba nie bierzesz na poważnie tematów tworzonych przez jakieś niedoj.ebane męskie przegrywy, które muszą się podbudować i wypuszczają z du.py takie pier.dnięcia...

Używaj innych słów! Musisz być taka odrażająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikosa
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Używaj innych słów! Musisz być taka odrażająca?

A mi się podoba jej przekaz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Używaj innych słów! Musisz być taka odrażająca?

Bardzo przepraszam, ale muszę. Lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgh

Niestety wierze bo jestem podatna na opinie innych, cały czas czytam ze faceci wolą 20-stki a jak już mają nawet żonę i się zestarzeje to i tak odejdą do 10 lat mlodszej. Ale popatrzcie w mediach jak faceci rzeczywiście mają 10 lat młodsze partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości te tematy tworzą osoby, które zwyczajnie w internecie chcą podbudować swoje Ego. Nie ma co tych wywodów brać na poważnie. 

Jest wielu facetów, którzy szukają kobiet w podobnym do siebie wieku, a nie sporo młodszych. Głowa do góry! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khhmb

Jak miałam lat 20 to starsi o 6-10 lat faceci mówili że jestem dla nich za młoda a teraz dowiaduje się ze jestem za stara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak twoja samoocena może spadać przez jakieś tematy inceli czy zboczeńców  innego rodzaju? Ona nie spada a jest niska, zastanów się nad tego przyczyną i wyeliminuj to. NIKT nie powinien przez manipulacje mieć wpływu na twoją samoocenę, świat jest pełen zazdrosnych,  zawistnych, zakompleksionych ludzi, którzy krzywdząc innych poprawiają sobie nastrój, nie możesz pozwolić, by mieli wpływ na twoje postrzeganie siebie i świata przez ciebie, bo tak naprawdę liczy się dobro w nas, dobro które dajemy innym, wybaczenie, życzliwość, i nie można pozwolić,  by przez działania innych dać sobie to odebrać, bo to dopiero będzie ich zwyciestwem a nasza porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hff

A co to znaczy  "woli"? Wolec to ja tez moge wolec ferrari od mazdy ale co z tego skoro mnie na to nie stac i nigdy nie będzie stac.. tak samo jest z kobietami, bierze się tą która  "da" , bez wybrzydzania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Hff napisał:

A co to znaczy  "woli"? Wolec to ja tez moge wolec ferrari od mazdy ale co z tego skoro mnie na to nie stac i nigdy nie będzie stac.. tak samo jest z kobietami, bierze się tą która  "da" , bez wybrzydzania ...

Mazdy? To rozklekotany ursus a nie mazda, o którym nawet synowie mówią,  że jest zużyty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nota
3 godziny temu, Gość Kgf napisał:

Czy to prawda że każdy facet woli 20-latki? i jak najmłodsze kobiety i ze jak mam więcej lat to nikogo już sobie nie znajdę? 

kazdy? ci ktorych znam a z idio.tami sie nie zadaje wola madre i dojrzale plus atrakcyjne to wiadomo, a do mocno mlodszych maja stosunek poblazliwy w stylu glupiutka gaska, nie na partnerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Kgf napisał:

Czy to prawda że każdy facet woli 20-latki? i jak najmłodsze kobiety i ze jak mam więcej lat to nikogo już sobie nie znajdę? 

Co ty mówisz???  Odkąd zaczęłam przeglądać fora typu ero wciąż widzę tylko fantazje facetów o kobietach po 40tce jakby 20latki byly jakieś niedojrzale i kwaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka

Ale woleć to sobie mogą. Stare baby też wolą młodych mężczyzn, bogatych itp. I co z tego? I nic. Tak samo jest z facetami i ich "woleniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas

Autorko nie słuchaj tych zaklinaczek rzeczywistości, piszą to nie żeby Cię podbudować, tylko we własnym interesie, walczą o własne życie, wypierają możliwość bycia porzuconą dla młodszej, później każda zdziwiona, nie spodziewała się, bo skąd miała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×