Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Na ile wystarczy wybielanie zębów?

Polecane posty

Gość Gość

Cześć, pytanie kieruje do osób które miały wybielane zęby u stomatologa. Jak długo był widoczny u was efekt? Czy ile jedliście/piliście produktów, które barwią zęby? W  jaki sposób zęby traciły biel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym. Oceniam, że około rok utrzymywał mi się efekt. Po zabiegu około tydzień pilnowałam, żeby nie jeść barwiących zęby produktów. Stomatolog pokazał mi na takim paseczku, jaki ja mam odcień przed i po wybielaniu. Miałam podobny pasek w domu, więc obserwowałam względem niego zmiany na szkliwie. Zwykle stosuję pastę Sensodyne Whitening, więc pomagała utrzymać biel.

Myślę, że efekt utrzymuje się tym dłużej im bardziej dbamy o niego. Ale wiadomo, jak to jest z samodyscypliną po czasie... 😉 

Zabieg wykonywałam w gabinecie Veronadent na Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Miejsce godne polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra wybielała sobie zęby w Eurodental w Warszawie już ponad rok temu na ślub i efekt jest widoczny do tej pory. Stosowała się do zaleceń stomatologa a to ważne aby podtrzymać efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na wybielanie w gabinecie stomatologicznym to efekt utrzymuje się naprawdę długo. Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w Lux Med i nareszcie mogę cieszyć się pięknym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×