Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość Wie

Myśliweczku - Niepokojące dźwięki Biosphere The Shield

Polecane posty

Gość Gość dnia

A ja czekam cały dzień na wieści jak randka się udała. Chociaż jak się udała to przecież wiemy 😂

Czyżby jeszcze nie dostała tysiąca wiadomości z pytaniem gdzie jest i czemu się nie pojawiła? *

To też wiemy. Chcę nam pokazać że ma czas z rodziną przecież. 

Gość mmmm

Przeraziłam sie widzac natke w najnowszym vlogu....

Gość Gosc

Czemu?

Gość Gość

Z całym szacunkiem, mimo że jest bardzo miła - ja nie mogę słuchać jak się wypowiada.

Gość Gość dnia

Z całym szacunkiem, mimo że jest bardzo miła - ja nie mogę słuchać jak się wypowiada.

No to jest jakaś masakra ale mimo to ja lubię. Ma coś w sobie ze się Lubiec da 

😁

Gość mmmm

Lubić lubię ale jej wypowiedzi i wygląd mi make up przerażają 

Gość Gość

Ja Natalie póki co lubię. Ale jak zacznie ściemniać, kłamać, fantazjować i wymyślać rzeczy, sytuacje oraz koleżanki tak jak Karolina to nie będę jej trawic. Póki co jest fajna, szczera i normalna  ze zwyczajna rodzina. Ale siostruni nie znoszę. Działa mi na nerwy jak nikt. 

Gość Gość

Styl bazarowy 👌 Parę kg schudła i nagle do głowy coś uderzyło bo wydaje jej się że jest taka super, musi na każdym kroku podkreślać że nosi rozmiar ,, s,,  😂🤯   komicznie wygląda jak się tak pręży i wygina te koślawe, klocowate nogi. Fantazja dalej ponosi, taka oto była szumnie zapowiadana randka, a wyskoczyli po  pizzę i alko 😂 Karolina i jej bujna wyobraźnia nie przestają mnie zadziwiać. Jak zwykle wszystko urasta to wydarzenia roku, ale ona musi mieć smutne życie skoro zwykle wyjście na zakupy to dla niej coś wow

Gość Gość

Ja mam wrażenie, że kreowanie rzeczywistości przez Karoline, wymyślanie jakiś nieistniejących randek, koleżanek chroni ja przed depresja. Daje poczucie bycia potrzebna. Bo nie oszukujemy się kto by wytrzymał całe życie siedzenie w domu na zapomnianej wsi gdzie nie ma żadnych znajomych???? Mąż też tylko w pracy siedzi. Ona bez prawka czyli skazana tylko na swój dom. Nikt by nie dał rady tak żyć. Stąd te zmyślanie o cudownej rodzinie, ich wspaniałych relacjach ( gdzie nigdy nawet wspólnie świat nie spędzają 🤣🤣🤣), zwykle wyjscie do sklepu powoduje u niej szykowanie się jak na bal do remizy. 

Gość Gość

Jeszcze jedno. Mam wrażenie jakby zagłuszała depresję. Te ciągle  kupowanie np ciuchów urozmaica jej życie. Ma świadomość, że nawet nie ma gdzie wyjść i się fajnie ubrac, spotkać z ludźmi, "pokazać się" to robi to nawet siedząc w domu. Bo nie oszukujmy się kto robi pełny makijaż będąc cały dzień w domu  i ubiera się w wyjściowe ...enki? Każdy ma jakieś swoje życie, czy choćby wyjście do sklepu w ciągu dnia, spotkania na kawie z koleżanką i  wiadomo, że wtedy trzeba się ubrać. Ale jak ktoś ma akurat dzień "wolny" to odpoczywa, daje skórze wytchnienia od całej tej chemii. A Karolina nawet jak wyjdzie z dziećmi na spacer to nikogo nie spotyka bo tam u niej same starsze pokolenie mieszka a zresztą i tak chodzi w takie miejsca, że nikogo nie zobaczy. 

Wy też jak macie randkę z mezem to siedzicie na telefonie???? Bo Karyna CALY wieczór widziałam, ze była aktywna na yt i insta. Regularnie odpisywala na coraz to nowe komentarze i nawet ludzi blokowała, bo komuś się strój meza wydał niestosowny do sytuacji🤣🤣🤣🤣 bardzo ciekawa randka ale z internetem a nie mezem🤣🤣🤣🤣🤣

Wy też jak macie randkę z mezem to siedzicie na telefonie???? Bo Karyna CALY wieczór widziałam, ze była aktywna na yt i insta. Regularnie odpisywala na coraz to nowe komentarze i nawet ludzi blokowała, bo komuś się strój meza wydał niestosowny do sytuacji🤣🤣🤣🤣 bardzo ciekawa randka ale z internetem a nie mezem🤣🤣🤣🤣🤣

Tak i jak randka z mężem to koniecznie wino z marketu i pizza zjedzona w domu na kanapie. Karyna poszła spać o 1 w nocy a potem całą niedziele się nie potrafiła ogarniać 😂

Ojojoj.  Prądu nie miała 3h i koniec świata 😄

Znowu dzisiaj bez stanika. Aj jak to dziewczę lubi prowokowac

Odbebnila współpracę, dała o tym znać, doceniam 

A czemu Ignas wczoraj znowu był w domu? Tak zawirowało się wszystko przez brak prądu, że nie dała rady go zaprowadzić? 

Jeszcze jedno. Mam wrażenie jakby zagłuszała depresję. Te ciągle  kupowanie np ciuchów urozmaica jej życie. Ma świadomość, że nawet nie ma gdzie wyjść i się fajnie ubrac, spotkać z ludźmi, "pokazać się" to robi to nawet siedząc w domu. Bo nie oszukujmy się kto robi pełny makijaż będąc cały dzień w domu  i ubiera się w wyjściowe ...enki? Każdy ma jakieś swoje życie, czy choćby wyjście do sklepu w ciągu dnia, spotkania na kawie z koleżanką i  wiadomo, że wtedy trzeba się ubrać. Ale jak ktoś ma akurat dzień "wolny" to odpoczywa, daje skórze wytchnienia od całej tej chemii. A Karolina nawet jak wyjdzie z dziećmi na spacer to nikogo nie spotyka bo tam u niej same starsze pokolenie mieszka a zresztą i tak chodzi w takie miejsca, że nikogo nie zobaczy. 

Według mnie ona ma nerwice lękowa. Ona popada ze skrajności w skrajność. Rwz sra tęcza a innym razem zdołowana. 

Karyna wczoraj z wielkim pryszczem koło brody a dziś zachwala nowe kosmetyki, które dostała od "Ilonki"  bo niby jak coś zacznie wychodzic to odrazu znika. Niech się przeglada w lustrze dokładniej.

Karyna wczoraj z wielkim pryszczem koło brody a dziś zachwala nowe kosmetyki, które dostała od "Ilonki"  bo niby jak coś zacznie wychodzic to odrazu znika. Niech się przeglada w lustrze dokładniej.

A nic nie wspominała ze ma okres może? 

Jak dobre kosmetyki i dobra dieta i zdrowy tryb życia to nic nie wyskakuje co drugi dzień 

A nic nie wspominała ze ma okres może? 

Nie

Nie

A bo czasami pokazuje pryszczem i mówi, że to dlatego że to ten czas w miesiącu 

Szkoda,że nie wpadnie na to,że wszelkie pryszcze którymi tak nas raczy mogą jej wychodzić własnie od tych "cudowności ilonki"

Ogladam ja bo wpisalam w youyubie o dietach i fajnie gada o tym pdchudzaniu a wy jak zwykle hejtujecie! W ogole jest ladna i fajna a wy nie benc

To wypad ja wychwalać na YouTubie. Dołącz do kółka adoracyjnego tam. 

ale ona ma marne te cycki

Co was tak w niej jara kobieta bez prawka, pojscie na zakupy to jak wyprawa kosmiczna, wyjscie na walentynki tez wydarzenie no wow. 

Co ona ma takiego ważnego że aż walentynkowa randkę z mężem przeniosła?

Zaś syf tym razem na czole. 

Co ona ma takiego ważnego że aż walentynkowa randkę z mężem przeniosła?

Że co?????? Randka z mężem przeniesiona na inny dzień?? 

Że co?????? Randka z mężem przeniesiona na inny dzień?? 

Na wtorek lub środę. Widać że wściekła jest i nawet dziś ...enki nie założyła tak jak zawsze. Mówi że dziś chce być rozmemłana i że taka jest a za chwilę mówi że ma ochotę na intensywny trening. To jak w końcu? Skoro jest rozmemłana to raczej nie powinna mieć energii 

A za chwilę będzie pleśń 

To zasługa kosmetyków od ilonki 

Rady "babci pielęgniarki", która nie zadbała o zęby młodszej córki na wagę złota 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się