Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość Wie

Myśliweczku - Niepokojące dźwięki Biosphere The Shield

Polecane posty

W punkt. Masz rację 

👍 Ja po porodzie wyglądałam gorzej niż ona. Potem samo wszystko poszło. Ale co się nachodziłam z wózkiem to moje 🙂

Brawa dla ciebie, że nie usypiałas dziecka na siłę żeby poćwiczyć tylko razem z córką byłaś aktywna a przy okazji dziecko się dotlenilo. 

No już zdjęcie na insta i informacja o basenie jest. Jeszcze patrzeć kiedy na insta zrobi z tego wydarzenie dnia. Ona pójdzie na ten basen by sobie tylko fotkę cyknac.... 

Relacji o tym jak było fantastycznie będziemy słuchać jutro 👍 

Brawa dla ciebie, że nie usypiałas dziecka na siłę żeby poćwiczyć tylko razem z córką byłaś aktywna a przy okazji dziecko się dotlenilo. 

Żadnego usypiania na siłę. A już na pewno moje dziecko na noc nie było kładzione spać o 17...

Potem się dziwi że córka się budzi w nocy kulka razy. Jak się ma nie budzić jak śpi od 17 18 to o 2 w nocy już jest wyspana. 

Jaki dramat te jej grwm.

Prezy sie jak nie powiem co, do tego ta wiesniacka kiecka. 

Jaki dramat te jej grwm.

Prezy sie jak nie powiem co, do tego ta wiesniacka kiecka. 

Przecież wicki są zachwycone... Nie czytałaś komentarzy? 

Przecież wicki są zachwycone... Nie czytałaś komentarzy? 

Tam nie można nic złego napisać bo zaraz blokuje ;a tu sobie może.... Poczytać 🤣

Wierzycie w ten jej dzisiejszy basen???? Bo ja dopóki jakis fotek nie zobaczę to nie uwierzę. Zbyt wiele razy już fantazjowała, żeby jej wierzyć na słowo. Może wstawi jutro jak przeczyta mój komentarz bo dziwne, że do tej pory cisza i się nie pochwaliła. No zobaczymy. Chyba, że wymyśli jakas wymowke, że to był czas rodzinny tylko z synkiem więc zdjęć nie robila.Ale dobrze wiemy, jak lubi się wszystkim chwalić więc jeśli zdjęć nie wstawi oznacza to, że nie była na żadnym basenie. 

Wierzycie w ten jej dzisiejszy basen???? Bo ja dopóki jakis fotek nie zobaczę to nie uwierzę. Zbyt wiele razy już fantazjowała, żeby jej wierzyć na słowo. Może wstawi jutro jak przeczyta mój komentarz bo dziwne, że do tej pory cisza i się nie pochwaliła. No zobaczymy. Chyba, że wymyśli jakas wymowke, że to był czas rodzinny tylko z synkiem więc zdjęć nie robila.Ale dobrze wiemy, jak lubi się wszystkim chwalić więc jeśli zdjęć nie wstawi oznacza to, że nie była na żadnym basenie. 

Jak ona wstawiała fotkę z randki z mężem bo się nie mogła powstrzymać to z basenu nic nie wstawiła? Jutro będą zdjęcia, a już na pewno pogadanka na insta 

Nie była na żadnym basenie. Zamiast zabrać dziecko by się wypluskalo w wodzie wolała po skakać z chodakowska. Kolejny raz ona ważniejsza niż dzieci

Nie była na żadnym basenie. Zamiast zabrać dziecko by się wypluskalo w wodzie wolała po skakać z chodakowska. Kolejny raz ona ważniejsza niż dzieci

Wiedziałam, że z tym basenem to ściema. Ona tylko gada. A najlepsze jak na insta komuś odpisała, że latem nie chodzą na basen to jest trampolina, plac zabaw i jezioro. Haha jasne. Ja się pytam kiedy????!!!! Syn w wakacje chodzi do przedszkola, później siedzi w pokoju i układa zlonierzyki a o 17 kładzie dzieci spać. Ona jedyne co to zabiera te dzieci na spacer po tym z a d u p i u. Jak żyje to tak egoistycznej matki jeszcze nie widzialam.

Wiedziałam, że z tym basenem to ściema. Ona tylko gada. A najlepsze jak na insta komuś odpisała, że latem nie chodzą na basen to jest trampolina, plac zabaw i jezioro. Haha jasne. Ja się pytam kiedy????!!!! Syn w wakacje chodzi do przedszkola, później siedzi w pokoju i układa zlonierzyki a o 17 kładzie dzieci spać. Ona jedyne co to zabiera te dzieci na spacer po tym z a d u p i u. Jak żyje to tak egoistycznej matki jeszcze nie widzialam.

Oczywiście że ściema. Nigdzie nie była. Ignas też na żaden basen nie chodzi. Po pierwsze matka za bardzo egoistyczna a po drugie doba ma za mało godzin by w jej napiętym grafiku dogadzania sobie znalazł się czas na przyjemności dla dzieci

Dlaczego wątek umarł?  

Jeeezu ten dzieciak ma straszna ta szczękę.  Widać na dzisiejszym story.....

A jak tą małą szarpie, kiedy każe jej stanąć dalej od aparatu. 

A jak tą małą szarpie, kiedy każe jej stanąć dalej od aparatu!!!!!! 

Też lubicie jeść ziemniaki z sosem czosnkowym? 

• Haha 1

Jutro będzie się tłumaczyć że ona dzieckiem nie szarpie, że bez przesady 

Wątek umiera bo ile można walkowac w kółko jej zachowania. Niech nas zaskoczy czymś nowym

Nie wina dziecka że wygląda jak wygląda. Ale wygina tą szczękę strasznie.... Będzie starsza to siebie założy aparat i przestawi na miejsce 

Jeju wczoraj jak opowiadała jak robi ta potrafke z resztek to oplułam sobie telefon. Jaka podjarana masakra

Karolinko a opowidz nam z emocjami jak zajmujesz się dziećmi. Co robisz ciekawego. Jak pomagasz ignasiowi w rozwinięciu mowy. Masz jakieś ćwiczenia od logopedy może? A nie story, ćwiczenia to masz fajne na to by boczków nie mieć. Najważniejsze że Ty się czujesz lepiej jak nie masz boczków. A to że Ignas duka zamiast mówić to nie ważne jak on się z tym czuje wśród kolegów. 

Jeszcze nie próbowałam takich breji. Ona wszystko i ze wszystkim je i łączy. Rzuca się na te jedzenie i ciągle o tym myśli. Jak dziś zobaczyłam poszarpana( zamiast pokrojoną) szynkę w miejsce z salata to myślałam, że zwymiotuje. Wypadało by to jakoś pokroić a nie łapczywie wyciągnąć z opakowania, poszarpać i wrzucić na talerz. Jeszcze nigdy u nikogo czegoś takiego nie widziałam. A te połączenia, które ona czasem wymyśla to zaczyna przebijac Miszmaszowa. 

Jutro będzie się tłumaczyć że ona dzieckiem nie szarpie, że bez przesady 

Może gadać ile chce ale ja to widziałam i nawet nagrałam!!! A co. Kto mi zabroni🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Już się tego nie wyprze. 

Może gadać ile chce ale ja to widziałam i nawet nagrałam!!! A co. Kto mi zabroni🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Już się tego nie wyprze. 

Ignasia tez pewnie szarpała i dlatego taki wycofany i nie potrafi mówić tylko duka. Ale całe szczęście chodzi z nim na basen 😂

Podsunę jej pomysł. Może przeć, yta. Karolinko czy nie uważasz że Twój prawie 7 latek powinien się uczyć jeździć na rowerze? O dwa koła chodzi oczywiście. Czy on ma w ogóle rower?  Bo Ty masz. Pomyślałaś o tym, eby np z dzieckiem się na przeją, dzki latem wybierać! 

Pokazywanie tego dziecka, to wielki błąd. Po co gada do tej kamery kiedy dziecko jest obok i chce uwagi. Piszczy, wyrywa kamerę. Jeszcze u nikogo nie widziałem takich relacji na india.

Pokazywanie tego dziecka, to wielki błąd. Po co gada do tej kamery kiedy dziecko jest obok i chce uwagi. Piszczy, wyrywa kamerę. Jeszcze u nikogo nie widziałem takich relacji na india.

Oczywiście że dziecko chce uwagi. Podejrzewam że Ignas jak był mały robił to samo. Potem widział że matka ma lepsze zajęcia niż poświęcanie uwagi jemu, więc zaczął się zajmować sam sobą. Z tą małą będzie podobnie. Nauczy się że uwagi od matki nie ma i zajmie się sama sobą. A matka będzie mieć czas dla siebie i swoje przyjemności. 

Karolina twierdzi w najnowszym filmie, że kupuje stacjonarnie legginsy w h&m🤣🤣🤣🤣🤣 dobry kawał. Kiedy ona ostatnio była w jakiejś galerii??????? Kiedy stacjonarnie sobie coś kupiła albo jej syn,kiedy był w sklepie żeby mógł sobie sam na żywo coś pooglądać, przymierzyć i wybrać pod swój gust, tak jak u siostry?  Chyba w poprzedniej epoce. Jej wyjście do sklepu to jedynie Lidl lub biedra. Kogo ona chce oszukać????? 

Karolina twierdzi w najnowszym filmie, że kupuje stacjonarnie legginsy w h&m🤣🤣🤣🤣🤣 dobry kawał. Kiedy ona ostatnio była w jakiejś galerii??????? Kiedy stacjonarnie sobie coś kupiła albo jej syn,kiedy był w sklepie żeby mógł sobie sam na żywo coś pooglądać, przymierzyć i wybrać pod swój gust, tak jak u siostry?  Chyba w poprzedniej epoce. Jej wyjście do sklepu to jedynie Lidl lub biedra. Kogo ona chce oszukać????? 

Hahaha ona sobie może twierdzić. Stacjonarnie hahah 

Masakra dziecko bez prawa głosu. Nosi co matka każe, zero własnego gustu. Ale wiesz, że lada dzień pojawi się snap, gdzie będzie mówić jak to Ignas sam sobie wybrał jakieś ubranie i jaki ma świetny gust 😅

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się